476 Shares 6263 views

Jak wziąć „Tribulus”: instrukcja, opis, skład i opinie

Tribulus Terrestris z łaciny oznacza „spiny winorośli.” Wiele starożytnych narody tej rośliny używane do celów leczniczych. Starożytni Grecy był używany jako środek do zwiększenia energii w Indiach był używany jako środek antyseptyczny, w Chinach jako „winorośli kolczastym” traktowanej serca, wątroby, nerek i innych narządów. W krajach zachodnich, stal Tribulus stosowany tylko w 80s. Potem zaczęliśmy produkować leki oparte na nim. Po tym, narzędzie zaczął być używany w wielu innych krajach na całym świecie.

Wiadomym jest, że wielu sportowców używać leków na bazie tej rośliny. Pomagają im osiągnąć dobre wyniki na Olimpiadzie i Mistrzostwach Świata. To skłoniło zawodowi kulturyści użyć „Tribulus” jako dodatkowego narzędzia. Wielu sprzedawców leków, które są oparte na tej trawie, że takie substancje mogą zwiększać potencję mężczyzn, promować wzrost masy mięśniowej, a także pomóc w leczeniu niektórych schorzeń. Coś z tego jest prawdą, ale nie zapomnij o zajęciach w siłowni, i stosowania innych dodatków do żywności.

lek

„Tribulus” jako przygotowanie do zbioru masy mięśniowej składa się z naturalnych ziół. Jedna kapsułka zawiera 1500 mg Tribulus Terresrtis. Dawka powinna być określona przez specjalistę.

Wzrost poziomu masy mięśniowej i testosteronu przy użyciu Tribulusów

Badania wykazały, że roślina jest korzystne. Narzędzie to przyczynia się do znacznego wzrostu stężenia testosteronu w organizmie człowieka. Osobliwością jego skutków jest zwiększenie zawartości w organizmie hormonu luteinizującego, który jest uwalniany z powodu pierwotnego męski hormon płciowy.

nagromadzenie mięśni występuje z powodu wzrostu hormonu luteinizującego. To sugeruje, że wzrost mięśni nie jest bezpośrednio związane z testosteronu. Stosować takie preparaty powinny być ostrożnie, ze względu na ich wpływ na organizm człowieka nie są w pełni zrozumiałe. To z tego powodu, że trzeba wiedzieć, jak długo przyjmować „Tribulus”.

Instrukcje dotyczące korzystania z Tribulus Terrestris

Wiele z nich jest zainteresowany na pytanie, jak do podjęcia „Tribulus”. Najlepszym sposobem jest. Istota tej metody polega na przemian leku z przedziałem czasowym. Większość ekspertów doradza w użyciu dodatek nie jest więcej niż jeden i pół miesiąca. Dla znacznej masy mięśniowej za pomocą zestawu zalecanych klas leków w siłowni. Warto wiedzieć, że w zakresie stosowania substancji niż zalecany okres może zaszkodzić zdrowiu.

Jak wziąć „Tribulus” w odpowiednich dawkach? W celu uniknięcia niepożądanych reakcji w organizmie muszą mieścić się nie więcej niż 1250 mg substancji czynnej dziennie. W średnim ciało nie powinno zająć więcej niż 750 ml.

„Tribulus” jako lek dla PBC

Istnieje wiele suplementów, które sportowcy biorą w terapii po cyklu. Tak to jest „Tribulus”. Jak wziąć po przygotowaniu kursu iw jakich dawkach, konieczne jest, aby dowiedzieć się wcześniej. Jego przewaga nad innymi lekami jest naturalny skład. Dawka wynosi 6,000 mg dziennie.

Warto pamiętać, że „Tribulus” powinny być traktowane jako dodatkowe narzędzie do antyestrogenów, ale nie w monoterapii. Należy również jeść prawo i korzystać z innych środków, aby w pełni odzyskać.

skutki uboczne

Należy dokładnie przejrzeć wszystkie skutki uboczne przed wykonaniem „Tribulus”. Jednym z głównych problemów – niestrawność. Że występuje w wielu sportowców. Może to być spowodowane niewłaściwym dawkowania, i stosując produkt niskiej jakości. Dlatego trzeba odpowiedzialnie podchodzić do wyboru producenta, które można kupić lek. Dodatkowo, pojawienie się trądziku, łysienia, a także zaprzestanie testosteronu naturalnie.

W przypadku jakichkolwiek działań niepożądanych ciała należy zaprzestać stosowania substancji. Ważne jest również, aby skonsultować się z trenerem i innymi ekspertami przed podjęciem „Tribulus”. Często zdarza się, że sportowcy przez długi czas stosowania tego dodatku i osiągnięcia oczekiwanych rezultatów. Jednak po leczeniu przez dłuższy czas, aby zastosować i szkody dla ludzkiego organizmu. W celu utrzymania produkcji testosteronu w przyszłości musimy brać leki.

Charakterystyka Tribulus Terrestris Maxler

Popularny lek wśród sportowców jest „Tribulus Maksler”. To może trwać zarówno w FCT jak również w swoim rodzaju zbiór masy mięśniowej. Podczas używania narkotyków „Tribulus Maksler” obserwowany efekt anaboliczny. Ponadto, istnieje nagromadzenie mięśni. Jednakże pożądany rezultat nie będzie, jeżeli zlekceważymy trening w siłowni.

Możesz wziąć „Tribulus Maxler» kontrolowania tkanki tłuszczowej. Starożytni używali go jako lek do zapobiegania zapaleniu gruczołu krokowego. Od tamtej pory nie svoysvto utracone, a stało się silniejsze. Dlatego wielu mężczyzn może go bezpiecznie. Zaleca się stosować leku 2 razy podczas porannych i wieczornych posiłków.

Przeciwwskazania

Zanim zastosuje się „Tribulus” w kapsułkach, tak aby nie być narażona na skutki uboczne, konieczne jest, aby dokładnie zapoznać się z przeciwwskazaniami. Eksperci nie zalecają stosowanie takich leków dla dzieci i kobiet. Zabronione jest, aby były w ciąży i karmiących matek. Należy zawsze pamiętać, że leki te powodują hormonu męskiego – testosteronu.

Opinie po zastosowaniu dodatku „Tribulus”

Według wielu opinii, po zastosowaniu leku we wzrost testosteronu zaczyna się w ciągu jednego tygodnia. I zwraca uwagę na potrzebę prawidłowego odżywiania dla budowy mięśni. Wielu ludzi twierdzi, że korzystanie z tej substancji, wzrost testosteronu, niezależnie od wieku i stresu.

Bieżące badania wykazały, że „Tribulus” pomóc w walce z impotencją. Ze względu na niski poziom testosteronu męski organizm nie może produkować nasienie. Przedstawiciele silnej połowy ludzkości, którzy uchuvstvoval w eksperymencie wzięło „Tribulus” w standardowej dawce. Wyniki wykazały, że mężczyźni przyjmowania leku, poziom testosteronu zaczęły rosnąć. Hormony Lyuteinoziruyuschie zaczęła wracać do normy. Według opinii, wziąć dziewczęta nie polecam lek jak mają zamiar na produkcję testosteronu.