500 Shares 7939 views

Ducati Monster – arcydzieło włoskiego przemysłu motocyklowego

Ducati Monster – jest jednym z najlepszych przedstawicieli tego pojazdu jako motocykla. Na to wszyscy będą czuć się komfortowo i pewnie, a na każdej drodze. Nigdy Cię nie zawiedzie – czy w czasach, gdy kierowca porusza się na nieznanej trasie, ani w mierzonego rytm miasta.

jasny przedstawiciel

Jednym z najbardziej popularnych modeli jest Ducati monster-696. Ten rower łączy w sobie wszystkie korzyści płynących z każdego z poprzedniej serii. Pierwszą rzeczą, którą należy zauważyć, silnik zaczerpnięty z L-bliźniaka. Robi swoją pracę pewnie i równo. Ze względu na podwoziu sztywnego i wytrzymałego, kontrola na drodze prowadzi się w sposób ciągły. Należy zauważyć, że w tym modelu Ducati Potwór pozostawić tylko pozytywne opinie. Wiele osób uważa, że jest to najlepszy rower w produkcji których używać najnowszej motostroyeniya technicznej.

Popularność tego modelu w tym czasie był impulsem dla producentów, którzy wynaleźli Ducati monster-696 +. Ten rower jest inny od swojego poprzednika, ulepszony wygląd. Jest to zamówienie wyróżnia ten model spośród innych rowerów tej samej klasy.

modelowe cechy

Motocykl Ducati Monster wygodny i łatwy do opanowania. Ponadto, jest to bardzo łatwe do jazdy, nawet z pasażerem. Wszystko dzięki zdejmowanym wieczkiem. To pozwala przekształcić fotel w żądanej liczby zawodników. Należy również zauważyć, że rower jest stabilny, nawet jeśli na nią ostro hamować.

Nie możemy ignorować kolejny model – Ducati monster-796. Ten motocykl jest napędzany kosztem silnika chłodzonego powietrzem, która wynosi około 803 cc. CM. Jego siła jest kontrolowana przez 6 przekładnią mokrą wielotarczowe sprzęgło sztuce. Twórcy bardzo się starał, a ten rower łączy estetyczny wygląd i zaawansowane funkcje Sportbike. Jego silnik jest na dolnej ramie wykonanej z aluminium. Należy zauważyć obecność stali miękkiej cylindrycznej kraty. To sprawia, że nie tylko niezawodną kontrolę, ale także daje estetyczny wygląd. Poprzez wykorzystanie lekkich materiałów w konstrukcji okazały się znacznie zmniejszyć wagę modelu – do 187 kg.

Z powodu zwiększonej mocy i nowej konstrukcji motocykla Sportbike to takie właściwości użytkowe, które są po prostu zapiera dech w piersiach. Dopełnieniem obrazu z idealnie dopasowanych części wysokiej jakości. Taki pojazd jest przeznaczony dla absolutnie każdego stylu jazdy. Możemy śmiało powiedzieć, że model 796 – zdobywcy dróg miejskich.

później generacji

Bardziej nowoczesne i lepsze modele – to potwór-1200 i Monster-1200S, trochę jak jego poprzednik z powodu konsoli wahadła i podwójną lufą spalin. Te motocykle są napędzane za pomocą silnika zaktualizowanej nazwie Testastretta 11 DS. Jego główne zalety – kilka trybów pracy i elektronicznie sterowany gaz. Ponadto od swoich poprzedników, modele te różnią się sprzęgło poślizgowe, kolorowy wyświetlacz graficzny i przeciw blokowaniu hamulców.

Te motocykle Ducati cechy potworów są doskonałe. Wszystkie są na najwyższym poziomie, ale są one odpowiednie. Ale za cenę nabywca dostaje wielką rower sportowy z prędkością 145 litrów. a. a moment obrotowy wzrósł do 125 inżynierów Osiągnęliśmy to bez zmian w konstrukcji silnika. Należy wspomnieć, że więcej Ducati monster-1200S różne karboksylowy płytowe i stylowy tłumika obudowy, wykonane w kolorze czarnym. Są to tylko niektóre z cech charakterystycznych dla roweru.

potężny silnik

Wracając do tematu akcesoriów, należy zastrzec, że Testastretta 11 DS (drugiej generacji) był najlepszym wyborem dla tego motocykla. Ludzie, którzy czczą włoskie rowery, powiedział, że ten silnik pojawił się przez długi czas. Pierwszy zauważył to na modelach Multistrada. I moment zdobył wiele z jego ładunku elektrycznego niesamowitej, pokazując się jak to możliwe.

ergonomia

Należy zauważyć, jak ważne cechy. Jak przystało włoskiego motocykli, jego ergonomię na wysokości. Komfortowe siedzenia w dobrym stanie i lokalizacji podnóżkami i uchwyty ster wykonane w taki sposób, że nawet jeśli spędzasz za kierownicą cały dzień, dręczące bóle w mięśniach nie są odczuwalne.

Twórcy włożyli wiele wysiłku, aby upewnić się, że kierowca może poczuć, że zarządza motocykl sportowy. Niemniej lądowania to tak blisko classic. Może się wydawać, że jest to nierealne i niewykonalne. Jednak Włosi dostał. Nawiasem mówiąc, inżynierowie mieli dużo czasu, aby pracować nad rozwojem siedzenia, ale teraz jest idealna dla zawodników o różnej wielkości. Możemy więc śmiało powiedzieć tylko jedno: motocykle Ducati potworów są idealnym rozwiązaniem dla tych ludzi, którzy kochają wielkie szybkość, wygodę i bezpieczeństwo na drogach. Jest to dla nich stworzył legendarny Sportbike, która w pełni posiada wszystkie te cechy.