549 Shares 9392 views

Jak związać kratę patchwork szydełka

Sprzęt lub patchwork kołdra jest od dawna znana. Zazwyczaj jest to związane z jasnych kolorowych gadżetów z pnia babci. Jednak współczesnych projektantów oferuje wiele sposobów na zastosowanie tego stylu do tworzenia odzieży i artykułów dla domu komfort. Na przykład, masz wspaniałą kratę patchwork. Hak powiązany obiekt ma swój niepowtarzalny urok. Miło jest być opakowane w nim i wieczorem zimno zimą, czytać książki w ciepłym świetle lampy podłogowej.


Jak zrobić coś w stylu patchwork

Modele i wiele opcji. Podczas tworzenia koc lub narzuta można pokazać bogactwo wyobraźni. Początkowo vyvyazyvayut fragmenty. Mogą być delikatne lub gęsty. Niekoniecznie są zgodne z ich wielkości. Mogą one różnić się kolorem: jasne, kontrastowe, kolorowe. Czasami nawet stosować różnorodne elementy formy. Jest to esencja stylu patchwork. Dywan hak powiązane, co skutkuje uwolnieniem oryginału. Każdy element jest tworzony z różnych kolorów nici, a następnie wszystkie „łatki” zszywane. Jest jeszcze inny rodzaj techniki patchworku. To się nazywa „enterlak”. , Co nie jest usieciowany z poszczególnych sztuk i dzianych, jako całości, ale sekwencyjnie zmieniane bez zerwania gwintu. Dlatego wynik wygląda jak mozaika.

Wzory i desenie

Wykwalifikowani pracownicy tworzenia tych obrazów, z których oddycha ciepło i komfort. Z ich rąk się koc z dzianiny (patchwork – jeden z ich ulubionych stylów), składający się z fragmentów różni się nie tylko w kolorze. Mogą być ozdobione wzorami lub zdjęć. Organically wygląda rzecz, która łączy czarny, biały i brązowy kwadraty z plecionki, diamenty i płatki śniegu. dopasowania i igieł i szydełko. W jednym produkcie mogą być połączone przez oba fragmenty. Ale, jak w każdym innym przypadku konieczne jest, aby stosować się do pewnych zasad. Tak, pled patchwork, szydełka ustanowione, nie powinny być przeładowane ozdobami. Muszą być zgodne z harmonijnym połączeniem kolorów.

Ażurowe dzianiny koc szydełka

Bardzo delikatne i powietrze będzie obejmować związane resztki przędzy. Porozbijać wymagane przędza jednokolorowa, potrzebują dużo. Ale do rysowania kwadratów, można użyć innych kolorów. To wymaga dużo cierpliwości kratę patchworku. Hak, o grubości równej grubości wybranej przędzy, to jest konieczne, w celu związania koło czterech ściegów. Zawiązać kolumny z SC. Ponadto, inne przędze do trzech pętli powietrza. Następnie provyazyvat pomiędzy kolumnami o 2 SC oddzielonych pętlą powietrza. Powtarzam więc, że to kolejny przędzy następny wiersz, ale sprawiają, 3 kolumny. W celu uzyskania kąta, konieczne jest, aby wziąć główną przędzy kolorów. Zrób trzy pętle powietrza. Następnie trzech sztuk w łuku: kolumn sc pętlą powietrza, kolumn SC. Dalsze wzorzec powtarzania jak w rzędzie pod nią równomiernie, nie zapominając tworząc kwadrat. Rezultatem jest dużo kolorowych kawałków z wzorem przypominającym kwiaty. Teraz muszą szyć lub związać ze sobą. Wydany wspaniałą kratę patchwork szydełka, delikatny i ciepły. Po zakończeniu pracy, konieczne jest cięcie pozostałego gwintu, pranie, suszenie oraz prasowanie na odwrotnej stronie rzeczy.