113 Shares 5591 views

Wędkowanie w Smoleńsku na Dnipro: zdjęcia i opinie

W dzisiejszym świecie wysokiej technologii, coraz więcej osób szuka tego rodzaju wypoczynku, dzięki której można stać się jednym z naturą i doświadczyć wieloaspektowej świat przygody. Ktoś wysłał wraz z rodziną do kraju, zabierając ze sobą walki, lub cieszyć się w spokoju z wędką w ręku. Również mają tendencję do spędzania wolnego czasu w wodzie i wiele przyjaznej firmy. Oczywiście, w różnych regionach Rosji zajmuje dużo rzek, ale połowów w rejonie Smoleńska, i staje się coraz bardziej popularne, ponieważ jest w ten region ma największą liczbę zbiorników. Gęste rozmieszczenie Akweny i umożliwiają napływ zasłużenie nazywany obszarem połowowym.

Tak więc, w regionie smoleńskim pochodzi wiele rzek, ale rodzaje ryb znaleziono w nich głównie monotonne. Rybacy zauważyli największą różnorodność jest nad Dnieprem, więc tutaj stają się wielu doświadczonych i początkujących miłośników cichej polowania.

Szczególnie połowów w mieście

Jedna z największych rzek ma swoje początki w małym bagno, znajdujące się na terenie obszaru Sychevsky. A jego długość wynosi ponad 500 km. I Dniepr przepływa przez Smoleńsku. Pomimo faktu, że jest to miasto przemysłowe, rzeka woda pozostaje czysta i przejrzysta. Dowodzi to, że mieszka w asp mielizn. Bardzo często trochę powyżej mostu, który znajduje się w pobliżu zbiorowej powierzchni gospodarstwa (w pobliżu dworca autobusowego), stosując lekki wyświetlacz można wyodrębnić ponure, a nawet golavlikov karaluchów scurrying w górnej powierzchni wody. Według opinii, doświadczeni rybacy nie mogą łowić na robaki duże leszcze i brzany.

To przyciąga wielu połowów w Smoleńsku nad Dnieprem oraz fakt, że na skalistych ławicach Texas rig złowione okonie. Polecane Stones Throw Twister poniżej i zachować go w zwolnionym tempie. Odnotowano przypadki złapać na giga przynęta sum Krasnoflotskaya obszarze.

Gdzie jest najlepsze ryby

Światła miasta w nocy i obecność każdego rodzaju żywności przyciąga szeroką gamę życia wodnego, ale, jak zauważa wielu mieszkańców łowiących w Smoleńsku bardziej udanych pod mostem w obszarze „gniazdem”. Tutaj, korzystnie żyć okoń i leszcz. Aby dostać się tutaj jest na najwyższym autobusem lub taksówką numer 30, obok Piazza Zhelyabova do instytucji prawnej. Po przystanku końcowego będzie musiał przejść ponad kilometr do rzeki, a następnie skręcić w lewo na obwodnicę.

Ponadto, doświadczeni rybacy polecić, aby przejść do trofeów do stawu EC-2, a także jeziora w rejonie Czerwonego Boru. Wiele osób woli odejść z dudniącym pojazdów, kurzu i zgiełku w dół poniżej Smoleńskiem. Jednak nie jest to konieczne, aby zapomnieć o wszystkich funkcji cichej i spokojnej wywoławczych drapieżników ryb.

Jak złapać drapieżnika w Smoleńsku

Prawie każdy wędkarz odczuwa prawdziwe poczucie podniecenia, próbując złapać drapieżnika rzeki, ponieważ wymaga doświadczenia i umiejętności. Ale połowów w Smoleńsku będą mogli sławy, jeśli poruszamy się wzdłuż Dniepru, oblavlivaya wszystkie swoje ulubione miejsca. A tym bardziej trudno będzie dostać się do upragnionego punktu, tym bardziej może to być stałe trofeum. Po prostu nie warto do odpoczynku, gdzie nie ma ukąszenia po kilku transakcji z prądem.

Aby poruszać się szybko wzdłuż rzeki, należy wybrać kompaktowy sprzęt i minimum sprzętu. Na przykład, prosty połowów w Smoleńsku zajmie dużo zabawy, jeśli wziąć tylko plecak z przekąskę oraz 5-m wędka teleskopowa z dodatkowym biegu. Pożądane jest również, aby podjąć wszelkie rodzaje przynęty.

Zatem średnie szczupak, okoń i szczupak sporadycznie dziobać dobre lato w wiry i otwory w rogach rzeki – najlepiej użyć srebrny i zielony miękkiego tworzywa przynęty lub twistery. Duży drapieżnik ryb zaleca się w październiku i listopadzie, twistery z dwóch nogach ogony. A jeśli w pierwszym przypadku jest ważne okablowanie prędkości, to powinna być przeprowadzona jesienią przynęty Powoli, delikatnie potrząsając szczytówkę w górę iw dół. Podczas przewlekły jesień deszcze szczupaki powinny przyciągnąć jasne czerwone i żółte pachnące woblery. Kleń w rzece są gryzienie na małe srebrne błystki z płatków. Niektóre doniesienia o łowieniu w Smoleńsku sugerują, że podobne przynęty przyciągnąć i asp.

Połowu ryb spokojnego

Należy również zauważyć, że główne gatunki ryb, które żyją w rzece, są leszcze, karpie i ponure. Przedstawiciele świata wodnisty najlepszy połów na wędkę pływak od brzegu, używając jako przynęty dżdżownicy. aktywność ryb zaczyna się wczesną wiosną, a kończy się tylko podczas przymrozków jesieni, a tarło.

Znajduje się wzdłuż Dniepru wielu specjalnie wyposażonych ośrodków rekreacyjnych dla połowów, a rangers są zawsze gotowi zaproponować miejsca o intensywnym gryzienia.

Zwłaszcza w dziedzinie rybołówstwa

Region położony jest w zachodniej części Rosji, na granicy z Białorusią, a to w tych miejscach Dniepr staje się szerszy i pełne. Głębokości kanałowe sięgające 10 metrów, można złapać okoń, płoć, okoń, sum, karp, szczupak, Rudd kleń, lin, kiełbia i ponure. Wiosną i wczesnym latem rybaków udało się uzyskać bardzo duże trofea takie przynęty jak chafer. Połowu najlepszego wykorzystania 5-m zwykle teleskopu cewki inertialess rusztowania 0,25 mm, ołowiu (0,22 mm) i ciemne haka № 8 krótkich blacha czołowa. Zalecana ilość pływaka – około 3-4 kg.

Możliwe jest również do prowadzenia połowów w następujących miejscach:

  • Kasplya osada (napęd może transportować następującą trasą № 160);
  • Osada Koschino (autobus № 127);
  • Safonovsky obszar.

Warto zauważyć, że w ostatnich latach połowowych w Smoleńsku stał się tak popularny, że prawdziwi fani tego typu wakacje są nawet gotowi zapłacić pieniądze, aby w pełni cieszyć się proces połowów w komfortowych warunkach z gwarancją gryzienie. Zatem region posiada następujące przejazd rekreacji:

  • "Baklanova" (20 km od Przhevalskoye rozliczenia);
  • guest house "Pier" i „Bogdanow„;
  • „Showcase” (obszar Rudnyansky pobliżu ogrodzenia wsi).

Wszystkie domy są zainstalowane na nabrzeżu w dziedzinie czystego drewna. Oferuje wynajem sprzętu sportowego i łodzie.

zimowe połowów

Czasem nawet początkujący wędkarze chętnie usiąść z wędką w ręku w zimnych porach roku, jako forma rekreacji na lodzie we własnym wspaniałe. Zimowe połowów w Smoleńsku pozwala swobodnie poruszać się po stawie i wrzucić bieg w tych miejscach, które w innych porach roku trudno jest dotrzeć. A okazja do polowania na zdobycz na każdej głębokości jest zaletą. Jednak ważne jest, aby pamiętać o ostrożności i do wyboru tylko najbezpieczniejszych części rzeki. Udane połowów w Smoleńsku w 2017 roku zima była oznaczona w 17 miejscach, w tym popularnej użytkowania gruntów znajduje się pod mostem.

to ciekawe

Być może niewiele osób wie, że ryba mieszka w rzece, zarejestrowanej w Czerwonej Księdze. Tak więc, od czasu do czasu rybacy udało się jesiotr, jesiotra rosyjskiego, byk-głowacz białopłetwy i Dniepru brzany (Myron). Znane i jeśli złapany na Górnym Dnieprem kryza-Nosar rodziny okoni. Doświadczeni rybacy polecić enfranchise takie trofea.

Tak, wędkarstwo nad Dnieprem, nie tylko zadowoli wczasowiczów bogaty połów, ale również przynieść pokój przyjemności. Malownicza połacie wody i brzegu nie pozostawi nikogo obojętnym.