477 Shares 2126 views

Lekcje rysunku. Jak narysować prosty ołówek warkocz

Powstaje wiele rozpoczynające artystów pytanie, jak narysować warkoczyk. Nie zawsze ma się rację. Ale w rzeczywistości, narysować kosa nie jest trudne. Najważniejsze – aby poznać technologie zgodne z dokładnością i przestrzegać kilku prostych zasad.

Spit – dziewczęcą urodę

Nie na darmo był zawsze uważany za symbol warkocz dziewczyny piękna. Zadbane włosy, ułożone w warkocz, wyglądał naprawdę bogatej dekoracji. Wielu artystów w swoich obrazach śpiewał dlinnokosyh piękno.

Rysowanie dekoracyjne warkocz

Ornament w formie oplotu jest nie tylko bardzo popularne w dzisiejszych czasach, ale wciąż jest jednym z najbardziej archaiczny. Szczególnie podobały jego dawnych Słowian i Skandynawów. Wzór ten wygląda dobrze i jako część składu wzorca, a jako element wystroju ramy. I jest on sporządzony tak proste jak normalny warkocz włosów.

Jak narysować warkocz ołówka

Najprostszym sposobem, aby użyć następującego schematu:

W ramach tego programu, nawet najmłodszym artystą, aby poradzić sobie z zadaniem i być w stanie wyciągnąć kosę. Najpierw trzeba narysować układ trzech linii – i tę przewagę połowie przyszłego warkocze. W centrum będzie posiadać zygzakowatą linię. Następny będzie rysować tylko nici, dodać cienie, rysować na czubku gumy.

Jak narysować etapy pigtajli

Dla tych, którzy opanowali podstawy, zbliży się następujące metody. Braid daje bardzo realistyczne.

1. Przed narysować warkoczyk, zrobić szkic. Zaczynamy od nasady mierzei, czyli od samego szefa. Kilka uderzeń oznacza skrzyżowanie nitek.

2. Kolejnym krokiem przyciąga kosmyki przejściach i zarys końcówkę warkocz. Nie próbują osiągnąć doskonałą precyzję. Po pierwsze, nadal jesteśmy na etapie szkicu, a po drugie, i ludzkie włosy nie leżą całkowicie płaskie nici. Zwłaszcza, jeśli są trochę skręcone. Dlatego nici z przewężeń i wybrzuszeń będzie wyglądać bardziej realistycznie.

3. Pozostaje dodać kilka wykończenia. Nałożenie i cień wyciąga pasm. Jak narysować warkoczyk, że był podobny do chwili obecnej? Vybivshihsya dodać trochę kręcone włosy i zrobić końcówkę.

Kilka porad dla początkujących

  • Drawn kosa potrzeba od miejsca, gdzie się zaczyna tkania.
  • Zaokrąglone linie najlepiej zrobić od krawędzi do środka, a nie odwrotnie.
  • Każdy z kolejnych nici musi zaczynać poniżej poprzedniej.
  • Aby podkreślić naturalny połysk włosów, najwybitniejsi elementy niezbędne do zapalniczki.
  • Regenerować włosy na górze jest zazwyczaj lżejsze niż inni.
  • Koniec oplotu mogą być ozdobione dziobu, gumką lub klamerką.
  • Na tej samej lekcji może być przeszkolony zwrócić warkocz węgiel, sangwina, ołówek, kredkę woskową.

Inne rodzaje plecionki

Istnieje ogromna różnorodność fryzury, oparte warkocze plecione. Ci, którzy nauczyli się czerpać normalny warkocz może próbować przedstawiać „francuski”, „skok” lub plecionek, wieńce wokół głowach wysokie.