296 Shares 4106 views

Piękny napis na tatuaże. Piękny napis przeniesienie tatuaż dla mężczyzn i kobiet

Cokolwiek ktoś mówi, tatuaż – to jest modne, a coraz więcej ludzi wyraził pragnienie, aby mieć obraz na ciele, a czasami więcej niż jeden. Słowa mogą powiedzieć znacznie więcej niż rysunek, tak piękny napis na tatuaż zainteresowanych, którzy chcą dostać „innowacji” na ciele.

Omówimy w tym artykule o tym, co zdaniu iw jakim języku najlepiej jest wybierać miejsca, aby umieścić tatuaż, i że lepiej jest nie do wypełnienia.

Jaką wybrać tatuaż

Jeśli zdecydujesz się na to i zaskoczony, co mają piękne napisów dla tatuaż, najprawdopodobniej, twoje pragnienie jest spowodowane chwilowym impulsem lub pędu. Nie idź na odwrót, nie zadawać pytań, które miałyby taki niezwykły i ciekawe rzeczy. Niech odpowiedź przyjdzie do was się jako wyrażenie lub zdanie i po prostu śledzić swoje żądanie jest tworzony.

Skąd może pochodzić realizacji, która jest wyrażenie należy zrobić, aby twoje ciało? Przede wszystkim należy pamiętać, że słowa mają o wiele większe znaczenie niż tylko pewien dźwięk stojący obok dźwięków. Słowa są istotne, zwłaszcza jeśli są one oznaczone w tuszu na skórze. Bardzo często rozumieją potrzebę tatuaż ludzi wiary, czy ci, którzy nie wierzą w siebie, ale chciałby.

Pamiętaj, że tatuaż z frazą może stać się bardzo silny motywator wcisnąć się w coś, przypominają. Nie rób tego pod wpływem impulsu lub, co gorsza, pijany.

Język napisów tatuaże

Większość z tatuażami, według sondażu mistrzów, wykonywanej w języku łacińskim. Język, który jest podstawą w medycynie, kochał młodzież, po prostu dlatego, że nikt nie może się obejść bez pomocy Internetu, aby zrozumieć sens napisane. Zabawne podejście, prawda? Piękne inskrypcje (tatuaż) w łacińskim zapożyczone z dawnych prac i rozpraw, poezji i prozy. Drugim najpopularniejszym językiem – to jest język angielski.

Tutaj trzeba być bardzo ostrożnym, ponieważ wiele angielskiego zna od dzieciństwa. Dokonywanie tłumaczeniu piękny jak zwrotów w języku rosyjskim, możesz stać się ofiarą żartów i drwin. W końcu, tattooists podstawowe nie są językoznawcy, ale tylko wykonać zamówienie.

„Kiełbasa z mięsa wieprzowego” – nie była najlepszym wyborem etykiety-tatuażami

Hieroglify – kolejnym popularnym rozwiązaniem. I wiesz, co mówią panu? Trzech na dziesięciu klientów są proszeni, aby wypełnić je po prostu „coś dobrego i znaczenie.” Być może z tego powodu, wśród znajomych, na pewno jest co najmniej jedna osoba, która z tyłu lub na szyję zdobi znak dla „kiełbasa wieprzowa” lub „mleko odtłuszczone”. Mistrz uznał, że biorąc szkice bohaterów z opakowania poza korzyść produktu, Chiny są daleko, ale towary jego produkcji, mamy więcej niż wystarczająco.

Stąd wniosek – jeśli zdecydujesz się zrobić napis w innym języku, należy ostrożnie podchodzić do poprawności tłumaczenia i rozumieniu wyniku. Żaden z was nie zrobi, bo to jest twój tatuaż i żyć z nim.

Język rosyjski nie jest bardzo popularny – z jakiegoś powodu, większość woli chodzić z dziwnymi hieroglifami lub pisma arabskiego niż z literami rodzinny na ciele. Być może wynika to z faktu, że w rosyjskim od razu jasne, co to znaczy do etykiety, aw konsekwencji stracił nalot tajemnicy i tajemnicy. A jeśli jesteś osobą wierzącą i chcesz zrobić sobie tatuaż na ciele w postaci frazy z Biblii, nie ma lepszej opcji niż do używania języka słowiańskiego.

Umieść piękny tatuaż: napisy na dłoni, nadgarstka, pleców,

Jednym z najbardziej popularnych miejsc na ciele „napisać” tatuaż – ręce – a raczej przedramienia i dłoni. Bądź ostrożny. Dokonywanie figurę w widocznym miejscu, nie będą mogli znaleźć pracę w wielu przedsiębiorstwach, a ponadto tatuaż będzie widoczny dla wszystkich osób, które chcą, czy nie.

Mówi się, że piękny tatuaż na dłoni napis jest szczególnie popularny wśród młodych ludzi. Nie dużo myśleć o wyborze pracy i żyje dziś. Tatuaż w tym miejscu nie powinno być duże, czcionka jest korzystne tradycyjny druk i kursywa, wtedy okaże się naprawdę schludne i piękne tatuaże. Inskrypcje na nadgarstku „pęd” jest źle, o czym świadczy większości artystów. Mimo to, że skóra nie jest papier, i trzeba iść na tyle często, aby skorygować.

Innym popularnym miejscem – to z powrotem. Ta część ciała jest dobre, bo to nie jest widoczne dla innych, przynajmniej większość. Ponadto skóra jest grubsza i szorstka, nie będzie bardzo niewygodne w trakcie procedury.

Brzuch jako miejsce tatuażu nie jest bardzo skuteczne w tym, że był on „odzyskuje” w pierwszym zestawie wagi, więc tatuaż „pływać”. Z tego powodu, a także nie może być biodro i polecam. Jeśli spadek wagi, wzór nadal mutować, a trzeba zwrócić się do pana o korektę.

Ale, aby zatrzymać ten problem nie ma nic wspólnego – tatuaż na tej części nogi będą wyglądać dyskretnie, a w takim przypadku będzie można ukryć buty. Jednak należy zauważyć, że stały kontakt z twardymi krawędziami buty ciągnienia będzie miało negatywny wpływ na tatuaż, umyć go.

Piękny napis tatuaż z przeniesieniem miłości

Jak widzieliśmy, najbardziej popularna jest napis w języku łacińskim, dlatego prezentujemy opcje z tłumaczeniem w tym języku:

 • „Miłość może zdobyć wszystko” – Amor Zwycięski.
 • "Honor i miłość" – Amor i zaszczyt.
 • "Kocham i uwielbiam" – Ut Amem Et Foveam.
 • "Kochać i być kochanym" – Si vis amari ama.

Napis Tattoo-Life

 1. "Smer jest lepsza niż porażki" – Morior Invictus.
 2. "I walczyć i przetrwać" – Luctor et Emergo.
 3. "Żyj chwilą" – Carpe diem.
 4. „Zwycięstwo nad drugą – najtrudniejszy” – Vincit qui se vincit.
 5. "Życie jest piękne" – Vita est speciosa.
 6. "Życie jest ulotne, a więc żyć" – aetate fruere, mobili cursu Fugit.
 7. „Całe życie – to chwile” – Vivere w momento.
 8. "Człowiek – twórca własnego losu" – Faber est Quisque fortunae suae.
 9. "On – który jest w rzeczywistości" – Esto quod es.
 10. "Życie bez wolności jest niemożliwe" – Vita sene libertate nlhil.

Filozoficzne frazy w języku łacińskim

 1. "Nikt nie jest bez grzechu" – Qui sine peccato est.
 2. „Prawo jest surowe, ale jest to prawo” – Dura lex, sed lex.
 3. "Najlepszy nauczyciel – doświadczenie" – Experientia est optima magistra.
 4. „Nie wracaj do tego co jest zakończona” – Actum ne Agas.
 5. „To prawda – jest to światło” – Veritas lux mea.
 6. „Najmniejszy – najważniejsze” – Minima maxima sunt.
 7. „Słowa znikają i nie ma napisane” – Verba volant, scripta manent.
 8. "Bold pomaga przeznaczenie" – Audaces Fortuna Juva.
 9. „Niech wszystko będzie dobrze” – Bene Vobis.
 10. "Bez nadziei, mam nadzieję" – Contra spem spero.
 11. "Jeśli trzeba, można" – Debes, ergo Potes.

Jaki rodzaj tatuażu zrobić nie jest to konieczne

Nie „nabrać” na modnym trendem – piękny napis na tatuaże, które są obecnie w trendzie, jutro będzie tonąć w zapomnienie, a będziesz niezadowolony spojrzenie na złą skórę. teksty piosenek, nazwy zespołów, filmy – to mijania, chwilowe.

Również nie polecam Ci zrobić sobie tatuaż z imieniem ukochanej osoby. To nie jest tak, że nie wierzę w swojej świetlanej przyszłości. Jednak, jak to się mówi, „wszystko ujdzie” umiłowany i wybrany jeden dziś może stać się jutro nienawistne. Jeśli chcesz uwiecznić swoje uczucia za pomocą tuszu i igły, a następnie wybrać najlepsze dla drugiej pięknej napis tatuaż miłości, takie jak „Miłość na zawsze”. Istnieje wiele innych.

Pamiętaj, że najpiękniejszą Napis tatuaż – to jest ten, który jest dla ciebie osobiście głęboki sens, zachęca i pobudza do czegoś. A w jakim języku jest wykonany i nie jest już gdzie wartości są robi.