119 Shares 9199 views

Jak upiec pstrąg w folii

Dobre ryby pieczone w piekarniku, zawsze była najbardziej popularna potrawa kuchni słowiańskiej. Jest często przygotowane do głównych świąt, gdyż delikatność i smak pozwalają przypisać recepturę do elity i łatwość przygotowania sprawia, że można go używać na co dzień. Najbardziej znanym spośród tych potraw pstrąg przepis w folii z sosem imbirowym. Ta płyta ma piękny smak pyszny smak i doskonały wygląd. Gotować przy użyciu najlepszych przypraw, idealnie wtapia się w ryby. Jednakże, zanim podejmie się produkty, należy natychmiast podjąć decyzję, że nie można odstąpić od instrukcjami receptury. Pstrąg pieczony w folii danie jest bardzo delikatna, a najmniejsze odchylenie od procesu może całkowicie zepsuć.

składniki

Na posiłki trzeba będzie:

– filet z pstrąga – 800 g;

– cebula – 1 szt.;

– startego imbiru – Artykuł 0.5. L.;

– czosnek – 1 goździkowy;

– pomidory – 1 szt.;

– sos sojowy – 1 łyżka. L.;

– Lemon – 1 szt;.

– zielonych (cebula, pietruszka, bazylia);

przygotowanie ryb

Przede wszystkim trzeba marynować ryby. Jednak, aby to zrobić musiałby bezpośrednio w folii. Aby to zrobić, wziąć kartkę i uczynić z niego pojemnik z dolnym wielkości filetów rybnych i wysokie boki. Muszą to zrobić upiec pstrąga zawinięte w folię w formie. Na dnie pojemnika, co powoduje lay filetów rybnych.

marynata

Po tym pstrąga posypane małej ilości drobno posiekanego imbiru, czosnku i cytryny. Następnie sos mieszany sojowy, sok z cytryny i uzyskaną ciecz wlewa się wszystkie potrawy. W tej formie, musi być trawiona przez około godzinę. Jeżeli po upływie tego okresu ciecz w pojemniku będzie zbyt dużo, a następnie, przed piec pstrąg w folii, nadmiar musi być odprowadzana.

warzywa

Aż ryby marynowane, trzeba gotować warzywa i zioła. W tym celu, cebula pocięte cienkie pół-pierścieni, które zalać wrzącej wody. To musi być zrobione tak, że nie nawał na zębach w trakcie użytkowania. Pomidory zalać wrzątkiem i łatwiej usunąć skórę. Zostały one następnie pokroić w drobną kostkę. Każdy zielone posiekane bardzo drobno. Potem, w charakterze folii, gdzie ryby, warzywa rozłożone, i zasnąć na górę zieleni. Wiele z tych przepisów w tym momencie zaproponować dodanie sera, ale w tym przypadku będzie to tylko zepsuć smak.

obróbka cieplna

W celu prawidłowego piec pstrąga folią, to jest konieczne, aby owinąć się, nie pozostawiając otwory lub pęknięcia. Następnie umieścić w naczyniu, ogrzewa do 200 stopni lub piekarniku. Tam ryby powinny być dwadzieścia minut, po czym usuwa się i rozprzestrzeniają się na talerzu.

karmić

Przed pstrąg pieczony w folii, trzeba myśleć z wyprzedzeniem dekoracji do naczynia Podawać na gorąco. Zazwyczaj dobrze jest gotowany ryż lub warzywa gotowane na parze, ale można używać zwykłych puree. Należy pamiętać, że ryby piecze się w postaci bardzo delikatnej strukturze, więc jest to bardzo ostrożnie położyć folię na płycie, uważając, aby nie rozlać leżący na wierzchu warzyw.