150 Shares 4249 views

Co do karmienia indyków i jak je hodować?

Europa i Ameryka są bardzo wdzięczni i zużywają duże ilości mięsa z indyków, ale w naszym kraju produkt jest stosowany w formie materiałów high-tech. Wykorzystywane do produkcji mięsa indyczego kiełbasy, wędzone mięso, szynki i kiełbasy.

indyki hodowlane

Proces hodowli tego ptaka nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Turcja znosi niskie temperatury, dzięki czemu ptaki kultywowanie nawet na północy. Dwa lata to wystarczająco dla zbioru ptaków 30 kg wagi. Samego mięsa ma bogatą i delikatny smak, ma szereg istotnych aminokwasów. Jaja – jeden produkt wytwarzany z Turcji. Przydatne właściwości jaja przekracza nawet kurczaka.

Trudności pojawiają się najczęściej w hodowli. Tu trzeba znać odpowiednie podejście, aby określić miejsce docelowe dla treści, i oczywiście, dowiedzieć się, co do karmienia indyków dla ich prawidłowego i szybkiego wzrostu. Spróbujmy odpowiedzieć na te pytania.

wybierz pokój

Głównym warunkiem – jest lekki i suchy w wybranym mieszkań dla młodych indyków. Większość jego ptaków istnienia wydać je na podłodze, tak na obszarze Oblicz. Dla pięciu osób wymaganych za metr kwadratowy. Dorośli są osoby za jeden metr przejdzie tylko dwóch. Obecność opalania (obszar podwórza) nie jest konieczne. Powinien zająć większość pokoju. Podłoga może być beton, drewno lub zmielone. Terytorium do chodzenia załączyć High Net. Zainstalowany z elewacji małe drzwi pozwalają ptak, aby przejść na jej prośbę. Drzwi muszą być wykonane w 30-35 cm od podłogi, jak również górnej siatce obtyanut.

początek

Bardzo młode pisklęta żyją w klatkach, ułożonego papieru. Konieczne jest zapewnienie, że małe łapki indyki nie wpaść w szczelinę płci. Klatki można kupić w specjalistycznych sklepach lub zrobić w domu. Komórki są komórki lub 16 * 16 24 * 24, podłoże jest o grubości 3 mm. Wysokość komórki wynosi nie więcej niż 50 cm. Na powierzchni 0,4 metrów kwadratowych, umieszcza indyków w wieku 10 dni. Konieczne jest, aby ogrzewać komórek przestrzeni, na przykład specjalne lampy. Sklepach doradcy pomogą Ci wybrać wszystkie niezbędne urządzenia, w tym podajniki i waterers.

Co do karmienia indyków?

W przeciwieństwie do większości ptaków, Turcja dość wybrednych z jedzeniem, szczególnie indyków. Chów wymaga zwrócenia szczególnej uwagi na ich diety w celu uzyskania w wyniku mięsa z dobrym smaku. Kanał powinien być inny świeżość, różnorodność i dostępność składników odżywczych: węglowodanów, tłuszczów, białek, makro i mikroelementów, witamin.

Konieczność białka na ¼ pokryte białka pasz pochodzenia zwierzęcego. Fat dla nieletnich powinno być 5-6% diety. To sprawi, że mięso soczyste i delikatne.

Na pytanie, jak karmić indyki, prosta odpowiedź brzmi: nie. Są bardzo lubiący orzechów i żołędzi o wysokiej zawartości tłuszczu. I to jest wielki z tej diety mięsa drobiowego jest bardzo smaczne.

Włókno surowe należy 3,5 – 5,5%. Może to być świeże warzywa. Karmić jej młody trzy dni życia. Przygotuj również zacieru maślanki lub jogurtu. Dobrze nadaje się kruchy owsianka z mlekiem. I dwa tygodnie dzieci chętnie jedzą ser, startą marchew, ziemniaki, ryby. Młode pisklęta są widząc to bardzo źle, więc osoby pijące i pasza powinna być wbijając dziób.

Należy również zdawać sobie sprawę z tego, co do karmienia indyków, w celu zapewnienia ich prawidłowego trawienia pokarmu. Poszczególne dozowniki trzeba wlać kreda, węgiel, kruszone, powłoki i grysu. W odniesieniu do wody pitnej jest pobierane do temperatury pokojowej. Dwa razy w tygodniu trzeba dać słaby roztwór nadmanganianu potasu, będzie ona chronić dzieci z mikroorganizmów komory.

Powodzenia i dochodowy biznes!