692 Shares 9587 views

Laser skóra nawierzchni

W młodości, skóra wygląda świetnie, ona Górny i świeże. Ale, niestety, lata nie uczynić go bardziej piękne, a ostatecznie na zmarszczki twarzy. Niektóre kobiety nie chcą pogodzić się z zbliżającym się starości, próbuje różnych popularnych recepty na powrót skóry do dawnej urody, świeżości i odwołania. Oczywiście, wiele z tych działań nie dają natychmiastowe rezultaty, wymagające dużej ilości wolnego czasu. Dlatego coraz większe znaczenie nowoczesnych metod odmładzania.

Jednym z nich jest laser odmłodzenie skóry. Metoda ta jest metodą korygowania bliskość jego zmian. Beam wpływa na skórę, niosąc gniecenie. Eliminuje to małe i średnie zmarszczki i przywraca normalną cerę. Laserowe odmładzanie skóry nadaje jej elastyczność, ponieważ wiązka działa na jej głębokich warstwach.

Podczas tego zabiegu, skóra zwiększenia objętości kolagenu i elastyny. Dodatkowym efektem jest to, że odcień skóry staje się zdrowsze i usuwa przebarwienia. Ponadto, odmłodzenie skóry laser daje bardziej subtelną formę owalną twarz. I w ten sposób można zatrzymać lub spowolnić proces starzenia.

odmładzanie skóry Laser jest używany do:

 • zapobieganie starzeniu;
 • spowolnienie procesu starzenia się;
 • Optymalizacja i obsługa anti-age wyników terapii.

Po odmładzania mogą wystąpić niewielkie zaczerwienienie skóry, które już wkrótce. Metoda ta może być stosowana w każdej porze roku, jak pogoda nie. Jak wiadomo, po zabiegu nie obserwuje dyskomfort i podrażnienie, jak to zwykle bywa. Oznacza to, że skóra nie jest uszkodzona w trakcie procedury, tak że ból zniknie. Ale po zabiegu nie jest pożądane przez długi czas w słońcu. Czas trwania tych ograniczeń ustalonych przez lekarza indywidualnie.

Osobno można wybrać ułamkową laserowe odmłodzenie. Opinie mówią, że jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny sposób, aby wyeliminować niedoskonałości skóry. Przy przeprowadzaniu skóra nie jest uszkodzona procedur, ryzyko powikłań zbliża się do zera. Okres rehabilitacji jest krótki i nie powoduje dyskomfortu. Wynika to z faktu, że podczas odmłodzenie martwe komórki skóry są usuwane, a nowym zdrowej tkanki utworzonej w ich miejsce.

Jednocześnie, istnieje szereg przeciwwskazań do takich procedur, a mianowicie:

 • wszelkie guzy strefy;
 • fotodermatoza i skóry;
 • blizny keloidowej;
 • ciąża;
 • laktacja;
 • czy są jakieś infekcje w miesiącu;
 • Obecność opalenizny (świeżego);
 • nowotwory, chemioterapia.

laserowe odmładzanie Kurs odbywa się w kilku etapach (procedur), których liczba zależy od pożądanego rezultatu. Jednak wynik staje się zauważalne wzrokowo przeprowadzone po pierwszej sesji. Laser twarzy Odmładzanie sprzężenie zwrotne jest bardzo pozytywne, jak po zabiegu, prawie nie ma śladu. Ponadto skutki uboczne są tak małe, że są one praktycznie niewidoczne.