356 Shares 5750 views

Górskie tabletki Mumia: aplikacji, wskazania i szkód

Sama natura daje człowiekowi od wieków niesamowite narzędzia, które pomagają w leczeniu różnych chorób. Ten artykuł będzie koncentrować się na unikalnej substancji cudownego, który jest używany od czasów starożytnych przez różne cywilizacje i tradycyjnych uzdrowicieli. To nazywa się medycyną naturalną mumię (tabletki). Używać leku, według ekspertów, pomoże przedłużyć życie i poprawić zdrowie. U osób nazywa góra balsam i Góry krwi.


Pole substancji znalezionych w regionie Kaukazu i Ałtaju, jaskiń wapiennych w górach i skalistym terenie. Pierwszą osobą wspominając o lecznicze właściwości mumii, był wielki grecki uczony i filozof Arystoteles. Teraz, że rozumie, jak cenne górskiej balsam? W XXI wieku nadal badać sprawę, ciągle odkrywają nowe przydatnych elementów.

Co to mumia (tabletki)?

Zastosowanie żywicy znaleźć szeroką popularność w medycynie ludowej. Naukowcy zaangażowani w jej badania pokazują, że jest to produkt ekologiczny i uzdrowienie cechy. To nie tylko żywica jest skałą o charakterystycznym zapachu balsamicznym i gorzkim smaku. Jest to bio-stymulator dla osoby, która pomaga odzyskać siły po długiej chorobie. Co jest najbardziej zaskakujące, lek może być przechowywany w nieskończoność.

właściwości lecznicze

Wielokrotnie przedstawione i naukowo potwierdzone, która wykazuje aktywność przeciwnowotworową Mumie (tabletki). Jego zastosowanie w wielu przypadkach, złośliwe formacje ma wpływu leczenia lub częściowo zamrożone. Wiadomo również Hemo i immunostymulujące działanie leków. Starożytne uzdrowicieli Neapol zawsze uważał za eliksir życia. Tę opinię podziela i nadal dzieli jego tradycyjnej medycyny.

I używany jako tonik tabletek mumię. Instrukcja mówi, że lek może zastąpić kompleksy multiwitaminowe. Przepisać go dla osób starszych, ponieważ eliminuje słabości, daje siłę i zatrzymuje proces starzenia. Lekarze medycyny alternatywnej twierdzą, że środek wspomaga regenerację naskórka, pobudza aktywność mózgu i normalizuje krążenie krwi.

Jest on stosowany do leczenia wrzodów dwunastnicy i żołądka, zapalenie błony śluzowej żołądka, złamania, ropne zapalenie ucha. Zalecana mumia z hemoroidów, choroby przyzębia, zapalenie jelita grubego, zakrzepowe zapalenie żył, zapalenie korzonków nerwowych, nerwobóle, zapalenie sutka. Pomaga oczyścić organizm z toksyn i chemicznych rodników i przyczynia się do utraty wagi, będziemy rozmawiać o trochę później.

szkoda

Należy jednak pamiętać, że gdy nie jest nadmierne lub długotrwałe stosowanie może prowadzić do uszkodzenia naszego ciała mumii (tabletki). Zastosowanie narzędzi jest lepiej ograniczyć ludzi, którzy mają skłonność do reakcji alergicznych. Przeciwwskazania obejmują ciąży i podczas karmienia piersią. Do powstrzymania się od jej stosowanie powinno być traktowanie dzieci w wieku poniżej 12 lat. W obecności wysokich ciśnień, oraz nowotwory krwawienie należy stosować ostrożnie znaczy. Biochemiczne jego skład nie jest jeszcze w pełni zrozumiałe, więc nikt nie może przewidzieć reakcję organizmu.

harmonii

Poprawa jakości skóry, gładka w cellulit i rozstępy pomaga zredukować ciężar mumia Altay (w tabletkach). Użycie tego narzędzia jest także wielki wpływ na zdrowie. Mountain mumia nie jest lekiem, spalanie tłuszczu, ale to pomaga przywrócić procesy metaboliczne, zmniejsza uczucie głodu, normalizuje przewodu pokarmowego i ma działanie przeczyszczające. Wszystko to prowadzi do spalania tłuszczu. Wraz z utratą masy ciała przychodzi poczucie lekkości. Podczas odbioru należy porzucić duchy.

Oznacza przynieść pozytywne rezultaty, konieczne jest, aby ściśle przestrzegać instrukcji. Dawkowania tabletek mumia do utraty wagi, jak następuje: dwa razy dziennie (na pusty żołądek i przed snem), nie więcej niż 1 gram. O wadze poniżej 70 kg – 0,2 g do 90 kg – 0,4 g Jeżeli masa przekracza 91 kg, musi minąć tabletka 1 g musi być rozpuszczony w wodzie. Oczywiście – 20 dni. Potem przerwa 4 dni. Nie wydawać więcej niż cztery kursy, w przeciwnym razie efekt nie będzie, i to jest szkodliwe dla zdrowia.

Shilajit tabletki rozstępów: Sposób stosowania

Wiele kobiet, szczególnie w czasie ciąży lub po porodzie, znaleźć na jego ciele nieprzyjemne rozstępów. Oczywiście, nikt i nic nie będzie je usunąć, ale gładka i mniej widoczne paski pomóc mumię. Oleje i inne składniki zawarte w niej, mają tonowanie, ujędrnienie i wygładzenie efektów. Istnieje wiele przepisów kulinarnych, a wszystkie one mają identyczne działanie: zmniejszyć wielkość ulgi i rozstępów, zwiększa elastyczność i gładkość skóry i sprawiają, rozstępy mniej nasyconych kolorów.

Pierwsza metoda

Rozpuszcza się 1,5 grama (tabletka) mielenia substancji w olejek kosmetyczny lub Balsam i lekkiego masażu wcierać w strefach zagrożonych. Postępowanie prowadzono codziennie przez 30 dni.

Drugi sposób

Dokonywanie maść cud 1 g leku, łyżki przegotowanej wody i niemowlęce mleczka. Przesunięcie otrzymanej emulsji do szklanych słoików i przechowywać w lodówce. Codziennie wcierać maść w odcinku.

Trzecim sposobem

Rozpuścić kilka tabletek w kąpieli wodnej lub w kuchence mikrofalowej. Weź sterylną gazą, aby umieścić na niej leku. Obszarach dotkniętych smaru ciała z oliwą z oliwek i nałożyć kompres z gazy. Zostawiamy na noc.

Czwarty przepis

Zgnieść dwóch tabletek w proszku, wlać do niej trochę olejek różany (można zastąpić oliwek). Mieszaninę wcierać w strefach zagrożonych. Shilajit tabletki rozciągania pomaga w chorobach skórnych, w tym wyprysku.