844 Shares 9466 views

Najbardziej niebezpieczny pies na świecie

Pies w większości przypadków jest naprawdę inna osoba. Jednak nie należy lekceważyć jego niebezpieczeństw. Po tym wszystkim, co można powiedzieć, że jest to dzikie zwierzę, żyjący zgodnie z prawem instynktu, a kto wie, co będzie wspinać się do głowy w danym momencie. Oczywiście, najbardziej niebezpieczny użyliśmy do podjęcia dużych psów, które są wiązania się nawet bardziej niż mężczyźni, mają wszelkie szanse, aby go pokonać. Wśród małych ras są również agresorów, ale są one nieszkodliwe dla środowiska, jak najbardziej, że mogą zrobić – ma mieć mały kęs. Więc kto jest najbardziej niebezpieczny pies?

Przegląd

Zdecydowanie zadzwonić skałę i powiedzieć, że jest większym zagrożeniem, jest to niemożliwe, ponieważ warunki, w których hodowane zwierzę, wpływ na jego charakter. Najbardziej niebezpieczny pies – wojownikiem, który jest jednym z najmłodszych lat uczy się agresji. Nawet te same gatunki uprawiane, na przykład, w domu, w rodzinie, w wolierze z innymi bielik mogą zachowywać się inaczej. Poniżej prezentujemy listę, która zawiera listę najbardziej niebezpiecznych psów. Przeczytaj ją i mieć pewność, aby wyciągnąć wnioski.

10 najbardziej niebezpieczne psy

  1. Bull Terrier. Ta rasa psa jest szczególnie mięśnie i kształt szczęki. Jeśli zagryzła cokolwiek, to będzie w stanie puścić własnej woli tylko. bullterrier są najbardziej popularne w Wielkiej Brytanii. Psy używane do walki, aby zobaczyć dom na kanapie psa może być bardzo rzadkie. Bull Terriery są bardzo przywiązane do swoich właścicieli, a jeśli ryzyko, że są gotowe do przełamania sprawcy.
  2. Rottweiler. Psy tej rasy są często wykorzystywane w aplikacjach bezpieczeństwa. Ich wielkość odstrasza intruzów i potężne szczęki zrobić dwa razy pomyśleć o tym, czy wspinać się na danym terytorium. Silne ręce i przy odpowiednim treningu Rottweiler – wielkiego partnera, ale jest lekko poluzować uścisk i pozostawienie psa bez odpowiedniej uwagi, może to być prawdziwy zabójca.
  3. Owczarek niemiecki – jedna z najbardziej niebezpieczny pies. Pomimo faktu, że oryginalna rasa została opracowana jako pasterza, lekceważyć „niemiecki” nie jest konieczne. Nic dziwnego, że w czasie wojny, więzienia, Cła stosowane pasterza. Wspaniały pies trenować, uczyć i może być prawie wszystko. We właściwych rękach może być idealne dla rodziny lub znajomego wiarygodnego partnera w służbie.
  4. Bokser. Wartość psa i jego przerażający wygląd, w połączeniu z trudnościami w uczeniu się biednych uczynić go prawdziwym zwierzęciem. Na poziomie genetyki w bokserkach określonymi agresję. „Rise”, mogą one nawet przeciwko swoim panom, bo to jest bardzo uparty i nieposłuszny.
  5. Husky. Kto by pomyślał, że ta rasa ma również tytuł „Najbardziej niebezpieczne Dog”? Cute dog z niebieskimi oczami jak ich krewni malamutami i husky, posiadają wielką siłę i są bardzo lubiący aktywnego spędzania wolnego czasu. Jeśli posadzić Husky zamknięty i nie dać mu to, co jest wymagane przez naturę, ryzyko powoduje agresję psa, że nie jest jasne, jaki będzie wynik.
  6. W ay-Chow. Cute „Miś” ma duże rozmiary i bardzo przyjazny. Jednak w przypadku braku odpowiedniej dbałości o psa może stać się niekontrolowana gigant.
  7. Dalmatyńczyk. Rasa ta jest w odległej przeszłości pochodziły z walczących psów. Dlatego dalmatyńczyków opracowany charakter nieobliczalny. Są niespokojne i nie zbyt pojętny.
  8. Fila Brasileiro. Na pierwszy rzut oka, że pies jest dość ciche, ale warto zauważyć, że nie będzie mieć swoją sympatię, okaże się agresywnym stworzeniem zdolnym dużo. Niektóre kraje wymagają specjalnego pozwolenia, aby go kupić.
  9. American Pit Bull Terrier. Kolejne ras psów bojowe hodowane w Ameryce. Nie różnią się specjalne nabożeństwo i miłość, aż do wojska.
  10. Tosa uzupełnia listę najbardziej niebezpiecznych psów. Jest hodowane w Japonii, pies-wojownika. Jej postać – połączenie spokoju i lęku.