201 Shares 1819 views

Lacoste – zapach dla prawdziwych mężczyzn

Ładny zielony krokodyl – symbol jednej z prestiżowych marek francuskiego, który jest nazywany po prostu – Lacoste. Ten dom mody produkuje męska Damska odzież sportowa, okulary, zegarki, obuwie, perfumy i akcesoria. Firma została założona w 1933 roku, choć jego historia zaczyna się znacznie wcześniej.

Wschodząca gwiazda światowego tenisa Rene Lacoste w 22 lat zdobyła tytuł pierwszej rakiety świata (1926). Trzy lata wcześniej, kapitan zespołu, reprezentowana przez Rene obiecał dać mu torbę skóry krokodyla, który przyciąga przed sportowca, jeśli wygra w wieczornym meczu. Tej nocy stracił, ale w jakiś niewiarygodny sposób ta historia osiągnęła wszechobecność dziennikarzy i reportera Boston Post w artykule o nazwie Rene aligatora. Młody człowiek jest tak lubiany pseudonim że nawet poproszony o uszyć ładny zielony krokodyl na jego kurtce. Później, na prośbę Rene podjął pierwszą białą koszulę polo typu z krokodyla na piersi. To właśnie w tych ubraniach, zdobył Puchar Davisa.

Pierwszy Lacoste (perfumy) pojawił się w 1984 roku. Od tego czasu zaczęła się rozwijać linię perfum. Jej kolekcja obejmuje zapachy dla mężczyzn i kobiet.

Marka Lacoste perfumy produkuje około 30 lat. Zapachów damskich chciałbym wspomnieć o jednym z pierwszych – Lacoste dla kobiet, wydany w 1999 roku. Twórcy kobieta składu zobaczyć silny, pewny siebie, aktywne i odważne. Wokół same cechy dały twórcy zapachu Lacoste Hot Juz ich właścicieli. Jest to nowoczesny, ale bardzo delikatne i wrażliwe dziewczyny, przyzwyczajeni do uwagi i docenienia go. Jest zdecydowany i mobilnych. To nie mogą być przechowywane w jednym miejscu. Głównym celem dla niego – stałe dążenie do samodoskonalenia.

Lacoste – kompleks perfumy. Kompozycja dla kobiet zaczyna niesamowite nuty drzewa sandałowego i przeplatanie marchew, mchu dębowego i kolorze limonki. W jego sercu jest wspaniały kwiaty tulipan, kolorowe gruszka, ananas i czerwone jabłko. Na koniec – obwód jasne akcentami pomarańczowego, różowego pieprzu , kardamonu.

Zapach Lacoste męska w kolekcji marki reprezentowane przez smaków, które stały się już klasyką i nowoczesnych elementów. Wszystkie te utwory są adresowane do silnego, pewność, nowoczesnego mężczyzny macho, przyzwyczajony do wygrania we wszystkim.

W 1996 roku marka perfum Lacoste mężczyzn przedstawił oryginalny smak, który stał się klasyczny zapach dla mężczyzn. Można powiedzieć, że będzie to popularny w nadchodzących latach. Mówimy o Lacoste Booster. Nie jest to zaskakujące, ponieważ jest takie zapachy krążące głowę kobiety, zmuszony zwrócić uwagę na ich właściciela.

Lacoste Red perfumy 12 12 – jeden z najnowszych nowinek znane marki, wydany w 2012 roku. Zmysłowy i seksowny zapach, który przyciąga i odurza. Nuta głowy: mandarynka, czerwona herbata i mango po prostu urzekający. Pieprz, kardamon i imbir są ujawnione w sercu. Koniec kompozycji uwagi zdrewniałe i niuanse akacja. Dzisiaj, Lacoste – duża, dynamicznie rozwijającą się firmą, która posiada własną rozbudowaną sieć sprzedaży na całym świecie. Większość spółki należy do rodziny Rene Lacoste.