393 Shares 989 views

Bluzy hak z diagramami, zdjęciami i opisem

Dzianiny odzież jest bardziej skomplikowana niż niektórych małych rzemiosła lub przedmiotów do wnętrza. Tutaj konieczne jest, aby narysować wzór, zgodne z wymiarami uważnie monitorować wzór i że najtrudniejsze dla najbardziej wykwalifikowanych pracowników, rozpuścić złych stron i ich bandażowania.

Jednakże, istnieje kilka modeli, które można nazwać dość prosta. Na przykład, nie delikatny Zainstalowane kurtka, która może wiązać się z haka.

Jak pracować z motywami

Sporządzaniu obrazów oddzielnie od związanych z motywów uważana za jedną z najtrudniejszych technik dziewiarskich. W produkcji fragmenty hak Główną trudnością jest do wykończenia wydajność ich środkowej części, a prawy połączenia. Powinno być również tak rozprowadzać przędzy do jej wystarczy dla wszystkich produktów. Na szczególną uwagę zasługuje ostatni etap prac: osadzanie końce wątku. To wymaga dużo wytrwałości i cierpliwości craftswoman, bo tu nie ma twórczy składnik, a proces żmudny wystarczy przetrwać.

Łączące motywy, można stworzyć zupełnie różne szydełkowe swetry (z diagramami problemy powstają nie powinno być, bo licznie oferowanych przez wielu czasopism).

Fragmenty kilka poziomów trudności, od elementarnych, składające się z 3-5 wierszy, do bardzo złożonych, które zawiera wiele serii i wymagają dogłębnej znajomości metod szydełkowania. W tym artykule zostaną uznane produkcji zasada ażurowe swetry hak z diagramami, zdjęciami i opisem głównych etapach.

Opisano również dzianie lato bluzka krótki rękaw z całego wzoru „ananas” i siatki.

Bluzki bluza na kwadratowe fragmenty

Model, który jest pokazany na poniższym zdjęciu, idealne na upalne letnie dni i chłodne wieczory morza.

Optymalny materiał do jej wytwarzania, będzie w 100% z bawełny lub lnu. W skrajnym przypadku, zawartość włókien syntetycznych (akrylowych, poliamidu, nylonu, mikrowłókna) nie może przekraczać 30%. Składniki te nie pozwalają na ubrania „oddychać”, staje się gorąca, nawet jeśli znajdują się otwory. Dodatkowo, materiały te mogą obniżyć koszty kardigany wyglądu hak. Z programów, które są pokazane na rysunku, praca staje się o wiele łatwiejsze.

Przedstawiono zasadę wykonywania fragment wiążący do szyjki i dolnych krawędzi wyrobu, a także układ napędowej. Opierając się na fakcie, że kawałki są kwadratowe, to jest bardzo łatwe do wykonania obrazów.

Wartość rozkładu barw

Na pierwszy rzut oka wydaje się w płaszczu, który jest wykonany z beżowych motywów okrągłego kształtu, połączenia są wykonane z białej siatki, a luki są wypełnione małych białych fragmentów. W rzeczywistości efekt ten uzyskuje się dzięki odpowiedniej dystrybucji kolorów przędzy. Cały motyw jest związany z beżowego nici, a ostatnim cyklu – biały. Technika ta jest często wykorzystywana do zwiększenia piękno motywu i dzianiny obrusy, narzuty i ażurowe swetry szydełka. Z systemami heksagonalnych i trójkątnych kawałków tej gry, którą stosuje się koloru.

Wiązanie szyi, rękawy i spód produktu lepiej w tej samej przędzy kolor, który jest połączony z ostatnim rzędem napędowej (w tym przypadku, biały). Zatem bluzka zostaje zakończone wygląd, rodzaj oprawy.

Jak połączyć motywy

Gdy wszystko jest gotowe pierwszy fragment, jest konieczne, aby mierzyć i narysować schemat. Liczba fragmentów zależy od tych rozpinane wielkości. Aby określić, ile kwadratów trzeba, należy obwód klatki piersiowej podzielony na pół, a liczba ta jest dzielona przez szerokość motywu. W tym przypadku cztery motywy stanowią jeden poziomy rząd części przed i do tyłu hak kurtki. Ze schematami zawierającymi mniejszą liczbę wierszy, dzianiny motywy nie będą już potrzebne.

Wysokość części (długość produktu), jest bardzo łatwo regulować, to konieczne jest tylko, aby dodać lub usunąć kilka fragmentów.

Według wielu mistrzów są podzielone, kiedy połączyć motywy: w ostatnim rzędzie igły dziewiarskiej lub uszyć pełni gotowy kawałek. Prawidłowa odpowiedź nie jest tutaj, jak każda metoda jest dobra na swój własny sposób. Pierwszy pozwala szybko i precyzyjnie tworzyć całą tkaninę, drugie podejście zaczyna tkaczy, którzy boją się popełnić błąd (mimo wszystko, nie trzeba rozpuścić ostatnie wiersze kilku fragmentów, wystarczy zgrać szew go naprawić).

Ważnym wskazówka: mycia lub zalać parze swetry lato szydełkowe wzorami wzorach motywów może być tylko wówczas, gdy elementy są połączone i gotowy do przewodów. W przeciwnym razie możliwe jest ustalenie zniekształcony kształt motywu, ale jest to bardzo trudne do skorygowania.

Piękne swetry crocheting z wzorami całych wzorców

Nienaruszone zwane wzory są dziane i powrotu (lub kołowy) wiersze od początku do części końcowej. Rodzaj pracy nieco łatwiejsze, jak opisano powyżej, ale również wymaga uwagi i wytrwałości. Wiele z tych wzorów są wykorzystywane na drutach ciepłe swetry szydełka, z obwodami, które nie zawierają otwory kabaretki.

Na zdjęciu na początku artykułu przedstawia letni bluzka, jej wzór do wielkości i obwodu wzór podano dalej.

Szczegóły forhend iz powrotem na drutach płaskie ostrze, szerokość 9 powtórzeń. Pierwsza i trzecia seria „w puszce” obejmują aż 8 powtórzeń i dwie połówki położone są w pobliżu szyny, i w drugim rzędzie, wszystkie elementy w całość. Wynika to z naprzemiennym układem „ananas”.

Powstawanie pach i fazki

Dla ułatwienia szyi dziania skosie, okrągły rękawy i pach, twórcy oferują system, aby przejść na drutach oczka. Gdy komórki zmniejszać płótno staje. Komórka może być zmniejszona, nie provyazyvaya ją lub jadących do góry przy pomocy prętów łączących.

Spinania jest wykonywana, gdy części są w pełni przystosowane bluzki zszywane.