815 Shares 1082 views

Przygotowanie „diazotan” – skutecznym lekarstwem na anginy

Lek „diazotan” oznacza grupę nitrową, lek przeciw że stosuje się w zapobieganiu i leczeniu dusznicy bolesnej.

właściwości farmakologiczne

Oznacza „diazotan” to wysoce skuteczny lek, który pozwala w leczeniu choroby niedokrwiennej serca, aby zatrzymać ataki anginy. Lek ma przeciwdusznicowe, rozszerzające naczynia krwionośne, właściwości rozszerzacz, powodują rozszerzenie naczyń wieńcowych, niższe napięcie naczyń. Lek obniża ciśnienie krwi i przepływ krwi żylnej do serca, duszność, zadławienia i toczenie niebieską skórę z niedoborem tlenu. Regularne stosowanie leku zmniejsza jego skutki anty-niedokrwiennych i przeciw dusznicy bolesnej.

Oznacza „diazotan”: formularz zwalniający

Wytwarzany lek w postaci tabletki i roztworu do infuzji. Na specjalne leku w postaci aerozolu, w dozowniku aerozolowym podjęzykowe postaci azotanów w bazie danych są wytwarzane, tabletki o przedłużonym uwalnianiu, kapsułek, a także jako folie, które są przyklejone do dziąseł.

Lek „diazotan”: aplikacja

Lek stosowany w celu zapobiegania i łagodzenia ataków stenokardicheskie, jak i rekonwalescencji po zawale serca. Desygnowany znaczy na zapalenie tętnic wewnątrz zbiornika, przewlekła niewydolność serca, nadciśnienie płucne. W ramach kompleksowego leczenia lekiem biorąc w sercu płucnym. lek do inhalacji stosowane do ataków dusznicy bolesnej i zawału mięśnia sercowego. Dożylnie z obrzękiem płuc, dusznicy bolesnej niestabilnej. Często lek „diazotan„zamiast przy nitrogliceryny ekspansji światła naczynia w niewydolności serca.

Przeciwwskazania

To nie może być stosowany w remedium nadwrażliwości, niskie krwi i zwiększonego ciśnienia wewnątrzczaszkowego. Nie należy przyjmować leku na krwotok mózgowy w wyniku jaskry szkody, zamkniętego kąta. Zastrzyki dożylne są zabronione zaciskające zapalenie osierdzia, tamponada serca i udar krwotoczny. Należy zachować ostrożność, aby stosować leku w leczeniu zaburzeń czynności wątroby w czasie ciąży. Dzieci ze względu na brak badań lek nie jest zalecany.

dozowanie

Lek „diazotan” do użytku po posiłkach. Zastosowanie czterech tabletek w ciągu dnia. Podjęzykowo postać leku jest umieszczona pod językiem w celu zwiększenia efektu kapsułki można żuć. Przy regularnym leczeniu w półtora miesiąca na przerwę, zastępując medycyna podobnych leków. Dożylnie (wlew) wprowadzono powoli dzień podawane od 1 do 5 fiolek.

skutki uboczne

Lek „diazotan” może powodować nudności, ból głowy lub zawroty głowy. te objawy zmniejszyły objętość preparatu. Podczas leczenia nie wolno brać alkoholu.