289 Shares 6643 views

Śluz z pochwy: przezroczysty lub biały?

Czy jesteś zaniepokojony śluzu z pochwy, ale nie wiem, dlaczego to może być? Istnieją dwie opcje: pierwsza – masz dość zdrowego ciała, drugi – coś jesteś poważnie chory. Aby zrozumieć, czy jest to choroba, trzeba znać pewne niuanse. Spójrz, jasny śluz z pochwy jest alokowana, czy nie. Należy zwrócić uwagę na sposób, to pachnie. Liczy się i to, co powoduje podrażnienie śluzu skóry i błon śluzowych, czy nie. Alokacji, które mają nieprzyjemny zapach, jeden lub inny kolor i masz problemy – to powód do niepokoju.

Śluz z pochwy i przejrzyste

Jej lekarze nazwie „szyjki”. Jeśli znajdziesz się w takiej izolacji, które są bardzo podobne do białka jaja, to nie panikuj. Być może, to jest całkiem normalne dla ciebie. Ciecz ta produkuje szyjki macicy. Jest to konieczne, aby zapewnić optymalne warunki dla plemników i chronić je przed zniszczeniem. Fakt, że kwaśne środowisko pochwy dość szybko niszczą komórki i śluzu szyjkowego jest środowisku zasadowym, który zapewnia ruch i podtrzymujących życie ludzkie nasienie. To może pojawiają się i znikają w zależności od okresu owulacji. Na długo przed dojrzewanie oocytów wysięki nie może być (gdy nie ma suchość), oraz w czasie, gdy bardzo wysokie prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, śluz z pochwy mogą stać się płyn, a to może być za dużo. Pozwala to osiągnąć plemników jajowody, gdzie występuje zapłodnienia.

Biały śluz z pochwy

Już rozumieć, że jasne, wydzielina – to jest normą, ale co, jeśli zaczęło białka? Sygnalizować co zwłaszcza choroby mogą być i co robić? Na początek rada dla ciebie – nie samoleczenia. Jeśli czujesz, że twoje ciało jest trochę „czkawką”, a nawet z takimi objawami, a następnie umówić się z lekarzem, aby dowiedzieć się prawdziwą przyczynę tych emisji. W większości przypadków, objaw biały śluz odnosi się do chorób, takich jak kandydoza (pleśniawki) lub bakteryjnego zakażenia pochwy. To właśnie te choroby zmieniać florę pochwy u kobiet i może spowodować stan zapalny i dizbakterioz. „Aby pomóc” bolączki przyjść grzybów z rodzaju Candida i bakterii Gardnerella, który z niewiarygodną prędkością wpływają na organizm. Mogą również powodować swędzenie, podrażnienie, zaczerwienienie. Pleśniawki mogą wystąpić nie tylko po częstego stosowania antybiotyków, ale również poprzez zmianę partnera seksualnego, a nawet nieuzasadnione douching.

Śluz z pochwy: leczenie

Wiele z tych problemów, które wywołały choroby można wyleczyć dość szybko, chyba czas, aby zobaczyć dobrego lekarza. Powiadom nas o problemie oraz o objawy, które Cię interesują. Taka informacja ułatwi identyfikację choroby. Ginekolog będzie zrobić kilka badań i zdiagnozować chorobę. W większości przypadków, specjalista przepisuje leczenie różnych czopków, tabletek i procedur nawadniania.