695 Shares 4988 views

Singer Kai Metov: biografia, narodowość, życie osobiste, praca

„Pozycja №1: powiedz mi,” Tak „- w 1993 roku linie piosenki zanucił w całym kraju, a piosenka natychmiast stał się sławny mało znany piosenkarz Kaya Metov, zabezpieczając go w najlepszych pozycjach list przebojów Kim on jest – Kai Metov.? Biografia, narodowości, życie osobiste i twórcze osiągnięcia tego artysty są interesujące dla ciebie? Potem ten artykuł będzie cieszył!


Droga do popularności

Kairat Yerdenovich Metov urodził się w 1964 w Karagandzie (kazachski SSR), po krótkim czasie jego rodzina przeniosła się do Ałma-Aty, gdzie spędził swoje dzieciństwo i młodość przyszłego piosenkarza i kompozytora. Sam Kai Metov zauważa (biografia), jego narodowość jest trudna do zdefiniowania: jego mama z przedmieścia, a jego ojciec – Kazacha z argynskimi korzeni. W jednym z wywiadów powiedział, że piosenkarka bardzo zadowolony ze swojego dzieciństwa kazachskiego: wydawał się wchłania kultury wschodniej i zachodniej, dwa różny światopogląd przyniósł mu tolerancję i szacunek dla cudzych poglądów na życie.

Od wczesnego dzieciństwa, chłopiec miał absolutną ucho do muzyki, że nie mogło zabraknąć nauczycieli. Kai wszedł Republikanów School of Music, gdzie natychmiast przyciąga uwagę jako bardzo utalentowany i zdolny uczeń. Brał udział w różnych konkursach i zdobył nagrody.

Kai kontynuował studia w Centralnej Szkole Muzycznej, którą ukończył w 1982 roku, specjalizuje się edukację muzyczną wtórnego w klasie skrzypiec. Po tym, młody człowiek służył w Siłach Zbrojnych ZSRR, pracował równolegle do zespołu wokalno-instrumentalnego „Młodzież”. W ciągu tych dwóch lat, Kai był przekonany, że jego powołanie – jest muzyka, i nic innego nie chciał się zajmować.

Spłacić długi ojczyznę, Kai jest poważnie zaangażowany w działalność muzyczną, pracując w kilku zespołach, próbując swych sił jako projektant dźwięku i kompozytor. Produkuje dwa utwory: „Mamo, chcę być pionierem!” a hit "Broken Glass". Piosenkarka staje się rozpoznawalne dźwięki w radiu. Ale prawdziwa sława przyszła w 1993 roku – wraz z wydaniem albumu „Pozycja №2” oraz tytułowego przeboju. Od tej chwili Kai Metov którego utwory można teraz słyszałem, jak mówią, z każdego okna „staje się popularne i popytu.

kariera muzyczna

Czarujący i charyzmatyczny Kai Metov z jego rytmicznych piosenek i ochrypły głos szybko staje się ulubieńcem żeńskiej publiczności. Koncertuje na terenie całego kraju, nagrywanie płyt, pisząc nowe przeboje. Jeden z kultowych postaci showbiznesu 90 staje Kai Metov. Utwór „Remember Me”, „Gdzieś daleko pada deszcz” i inne koszty w milionach.

Od 1995 roku wokalista staje się stroną najpopularniejszych konkursów muzycznych, dźwięków w tym zwycięzcy "Song of the Year" i "50/50" oraz talk-show "Shark pióro" uznaje to jeden z najbardziej "Kup" artystów rosyjskiej scenie.

Przyniósł sukces aktora i pracę jako kompozytor. Jego piosenka „Rosa Tea”, napisany przez duet Masza Rasputina i Filippa Kirkorova, nie jednego tygodnia, trwał na szczycie list przebojów.

Kai Metov dzisiaj

Obecnie Kai nadal pisać muzykę i teksty, albumy wydane (jeden z ostatnich – instrumentalny album „Dla ciebie i dla ciebie”).

Aktor i spróbował swoich sił jako biznesmen, a należy zauważyć, całkiem pomyślnie. Przez kilka lat był właściciel klubu nocnego w hotelu w Moskwie. Promuje markę kosmetyków i nanokosmetiki.

W ostatnim roku 2015 było to zbiór piosenek Kaya Metov „Greatest Hits”: ulubione piosenki pojawiły się w nowoczesnej obróbki i nowy dźwięk.

Życie rodziny aktora

Kai Metov pierwszy ożenił się w mojej wczesnej młodości, podczas służby w Siłach Zbrojnych. Skoro tylko żona prawny Kai spędził kilka szczęśliwych lat, po których Unia niestety upadł. Przyczyny mówi Singer nie złamać bardzo łatwo spełnia standardowe zdanie: „Ja nie dogadać.”

Potem były poważny związek z osobą do popularnej żeńskiej grupy Olga Filimontsevoy. Ich związek był dość harmonijny, ale ślub nie został zakończony: para żyła w małżeństwie cywilnym. Dwa twórczych osobowości, każda z własnymi celami i ambicjami i ostatecznie zrozumiał, że nie mogli przejść przez strony życia w parze. Każdy z artystów miał wizję przyszłości, ich plany na życie. W efekcie para zerwała.

Znaleziono tam po tych związków miłosnych Kai Metov? Biografia (narodowość pochodzenie azjatyckie mogły odegrać pewną rolę), artystka jest pełna romansów, ale nie pojawiła się w jego życiu jest jedynym, z którym jest gotów ponownie założyć rodzinę?

ceniona powieść

Nie tak dawno temu w artykułach mediach zaczęły pojawiać się, że Kai Metov rzekomo uwieść bardzo młodą córkę swoich fanów, a mieszka ze ślubem cywilnym. Co się naprawdę stało?

Kai nie zaprzecza, że miał romans z dziewczyną, która ma mniej niż 22 lat piosenkarza. Jego kochanek wie doskonale jak stary Kai Metov. Go w tym roku okazało 52, ona – 30. Jak widać, pogłoski były nieco przesadzone. Różnica wieku nie straszyć kochanków, a fakt, że Anna – w tym samym wieku jako najstarsza córka piosenkarza. Kai Metov i jego dziewczyna wyglądają bardzo harmonijną parę i uzupełniają się nawzajem doskonale.

Anna – rzeczywiście córką fanów aktor, ona dosłownie wychował się na jego muzyce. Po raz pierwszy moja matka zabrała córkę na koncert, kiedy dziewczynka miała 8 lat. Oczywiście, Kai nie pamięta dziecko, a kiedy rok później uroczy piękno przypomniał mu o spotkaniu, ledwie rozpoznał ją jako dziewczynę z większości wstążkami. Ale byłem urzeczony jej urodą i wdziękiem.

A teraz Kai Metov i jego dziewczyna myśli poważnie o tworzeniu rodziny i urodzenia dziecka. Nie stwierdzono różnic w wieku lub skośnych poglądów innych nie wydaje się być szczęśliwy w miłości przeszkody.

Dzieci Kaya Metov

Efektem poprzedniego związku troje dzieci były komik. Najstarsza córka Christina, absolwent szkoły baletowej i stał się bardzo udany choreograf. Córka piosenkarza Anastasia i jedyny syn Rick (różnica wieku dwóch lat) nadal kontynuować naukę, jak studenci. Jak powiedział w jednym z talk show Sama dzieci Kai Metov Anastasia i Rick – pozamałżeńskiego, a przez długi czas, ich istnienie było znane tylko ludzi najbliższych artysty.

Kai Metov – jeden z nielicznych przedstawicieli show-biznesu, o którym niewiele pisemnych i ustnych. Niemal przez cały czas jego popularność jest to, co mieszka Kai Metov, biografia, narodowość, wiek, dzieci i kochający związek artystka została zamknięta do dyskusji. Informacja ta nie dostała się do prasy, nie migają w nagłówkach artykułów nie były omawiane na forum. I dopiero niedawno stał się Kai rzucić światło na jego życiu osobistym, dzięki czemu możliwe stało się napisać artykuł o tym artyście, przez wiele lat dawny idol milionów!