594 Shares 3264 views

Co to strap-on i dlaczego jest to potrzebne?

Och, mój Boże! Dobrze, co w naszym świecie nie tylko wymyślić … Mężczyźni i kobiety są znudzeni tradycyjnym seksie „żyć”, a teraz chcą eksperymentować z gumy lubi swoje genitalia! W tym artykule, dowiadujemy się, że w strap-on i jak to faktycznie działa.


Trochę poezji …

Wiele kobiet, niezależnie od orientacji czasami chcesz stać się człowiekiem – stać się aktywnym całym ciałem, a nie jego poszczególnych części. wibratory gumowe konwencjonalnych (wibratory ręczne lub wibracyjne) od najbliższego sklepu seks jest już znudzony, i przyjemność z nimi nie, jeśli są one skierowane ku zadowoleniu partnera (lub partnera) … To było wtedy, i przyjść z pomocą pasek! To również wibratory, ale tylko na specjalne pasy krocze.

Co to strap-on dla kobiety?

Jest to raj! Rzeczywiście, w tym przypadku, jest to świetna okazja, aby zrobić coś dobrego jako wspólnik (komplementariusz), a jego ukochana! Gdy aktywna kobieta Trójkąty człowiek, mówią, że są one zaangażowane w „pieszczoty”. Innymi słowy, jest to seks analny dla mężczyzn z pomocą prostych elementów z sex-shopu. Co dziwne, ale taki rodzaj intymnych przyjemności jak zrobić wiele par heteroseksualnych!

Co to strap-on dla mężczyzn?

Dla mężczyzn, te wibratory krokowe odgrywają ogromną rolę w przypadku niektórych zaburzeń seksualnych, takich jak zaburzenia erekcji lub nieodpowiedniego rozmiaru penisa. Mężczyźni nie mają pasek paski, są one wykonane w stylu kąpielówki ze specjalnymi otworami na penisa (by użyć podwójną penetrację kobiety) lub zagłębienie (jako niby gruby „prezerwatywy”).

Co sprawiło, że rosyjski pasek?

W zasadzie, do wytwarzania dowolnych wibratory użyciu gumy wysokiej jakości, a żel silikonowy i lateksu. Materiały te nie są inicjatorami alergii, więc nie powinno powodować podrażnienia. Pasek na rosyjskich producentów, które są sprzedawane w sklepach płciowych, są też plastik. To tak zwane modele low-end.

smar

Każdy z wibratorem stosuje się razem ze środkiem poślizgowym. Można użyć dowolnego rodzaju – odbytu, pochwy lub ustne. Chociaż producenci lateksowej trójkę doradzać wszystko jedno przylegają do smarów na bazie wody – mają przyjemny zapach i nie powoduje podrażnień. Nie stosować jako smary do tych wibratory wazelina, olejki do masażu i kosmetyki. Fakt, że wszystkie te „smary” – na podstawie tłuszczu. Są łatwe do zniszczenia produkty silikonowe i gumowe z sex-shopu …

Tak, my nauczyliśmy się z wami w tym artykule, że ten pasek, jak to działa i jakie rodzaje sprawy. To nie było łatwe do mówienia, ale rewolucja seksualna osiąga swój punkt kulminacyjny. Sex twarde kroki chodu wobec unisex … orientacja Psevdoizmenennye ludzi doprowadzić do ich niektóre fetyszystów. Chciałbym mieć nadzieję, że to tylko gra roli, realizuje tylko jeden cel – dostarczyć nowe doświadczenia. Jak mówią, że pokój był trzeci: żona, mąż, strapon … Ci powodzenia!