380 Shares 7569 views

„Ford Escape” – kompaktowa zwrotnica

Ford „Escape” – otrestaylingovy amerykański samochód, który był w 2012 roku zaprezentowany na międzynarodowym SUV-wystawienniczej, która odbyła się w Los Angeles. Zaktualizowana crossover ma monolityczną styl, który ma pozytywny wpływ na jego charakterystyki dynamiczne i łączy pewne możliwości off-road na dość niewielkich rozmiarów.

„Ford Escape” w wydaniu 2013: szereg aktualizacji

Cechy nowego „Ford Escape”:

1) otaczają tułowia;

2) zużycie paliwa;

3) system napędowy;

4) Nowy wygląd zewnętrzny;

5) Przycinanie zmodernizowany;

6) wprowadzenie nowych technologii.

"Ford Escape": specyfikacje techniczne

Zewnętrzna konstrukcja

Nowy model jest „ucieczka” jest tworzony na platformie Ford C1. Masa całkowita pojazdu – 1986 kg. Długość – 4524 mm, wysokość – 1684 Szerokość – 1839 mm, rozstaw osi – 2690 mm, a prześwit – 210 mm. Zbiornik paliwa 61 jest przeznaczony dla litr, zaleca się, aby wypełnić 92 th paliwa. Jego prędkość maksymalna – 160 km / h. Liczba drzwi i siedzeń – 5. The New Generation „Ford Escape” bardziej sportowy i atrakcyjny. Nieznacznie zmodyfikowane reflektory, przednie stały. Skrzydła więcej ulgę.

wnętrze

Wnętrze przeszedł kilka zmian, też. Główną cechą „Escape” – jest dostępność głośnomówiącym technologii, czyli jeżeli pilot jest w kieszeni, można po prostu zastąpić nogę do tylnego zderzaka i drzwi otwierają się automatycznie. Te same czynności zamknij ją. Sadzenie siedzenie za kierownicą coraz bardziej optymistyczne z widoczność we wszystkich kierunkach. Regulowane siedzenia w czterech kierunkach: do tyłu, do przodu, w górę, w dół. Zaktualizowany panel przyrządów, podłokietniki drzwiowe. Teraz stojak 970 l objętości, gdy tylne siedzenia są złożone, to zwiększa się do 1930 litrów.

zmiany technologiczne

"Ford Escape" jest wyposażony w inteligentny system 4WD. Program ten analizuje informacje zebrane z czujników 25. Obejmuje on prędkość obrotową kół, położenie pedału i kąt obrotu kierownicy, który pomaga kierowcy w celu oceny warunków drogowych i zapewnić ochronę przed niepożądanymi sytuacjami. Samochód posiada automatyczną skrzynię biegów i wybór silnika jest wyposażony w kilka rodzajów. 1,6-litrowy silnik EcoBoost turbo ma moc 178 koni mechanicznych. Na wniosek sprzedawcy, „Ford Escape” w ruchu miejskim podczas jazdy paliwo zużywa nawet do 10 litrów na 100 km / h, a na autostradzie – 7 litrów. Dla kierowców, którzy cenią sobie dobrą dynamikę samochodu i poza silnikiem, 2,0-litrowy silnik EcoBoost z turbodoładowaniem zostaną zaprezentowane. Jego moc – 237 KM. Więcej klientów będzie dostępny 2.5 litra Duratec. Moc: 168 KM.

Wszystkie typy silników spełniają wymagania ochrony środowiska. Zaktualizowana Model „Escape” 10% aerodynamiczny niż jego poprzednicy. Wszystkie koła układ napędowy zapewnia doskonałą obsługę samochodów na trudnym terenie w niekorzystnych efektów pogodowych. Nowy samochód zauważalne nowe osiągnięcia technologiczne. Jak opisano powyżej, pokrywa bagażnika otwiera się automatycznie, nie ma takich jak system parkowania Park Assist aktywny, ekran dotykowy wyświetlacz z funkcją My Ford Touch. Kontrola „martwych” stref zapewnia system informacji BLIS. Manewrowanie na drodze i na parkingu było bezpieczniej.

Nowy „Ford Escape” jest sprzedawany tylko w Stanach Zjednoczonych do sprzedaży w Europie, dealerzy odnotowano sklonowany model samochodu – „Ford Kuga”. Ten model ma te same cechy, można go nabyć u dealerów firmy „Ford”.