639 Shares 8938 views

Sasha "Biały". „Brygada” i jego bohater

Do tej pory, bohater jak Sasha „białe” stał się już historią. To symbolizuje całą erę w Rosji. Bandit i jednocześnie dość ciekawa postać, antihero i bohater w jednej osobie – to wszystko Sasha „białe” – symbol dziewięćdziesiątych karnych.

Skąd ten znak?

Czternaście lat minęło od pierwszej serii serialu objawienia „Brigade”, którego bohaterem Sasha „białe”, stał się na pewien czas nawet idolem młodzieży. Jako ekipy filmowej i pisarzy udało się stworzyć taki żywy pokaz? Jak udało im się sprawić, że główny bohater ciekawy osobowość? Odpowiedź jest w rzekomo fikcyjne osoby Aleksandra Belova, zwykłym facetem, stał się jednym z najpotężniejszych bossów przestępczych, był prototypem. Belova obrazu został oparty na prawdziwej osoby ze świata przestępczego – złodziej w prawie Sylvester. Jak Sasha, Sylvester rozpoczęła mały: małą rakietę ochrony i haraczy, ale w końcu udało mu się stanąć na wysokości lider zorganizowanej grupy przestępczej Orekhovo-Miedwiedkowo, w której on, jako lider stworzył jasną hierarchię, najtrudniejsze dyscypliny i bezwzględnego posłuszeństwa wszystkich zamówień bez możliwości podważenia decyzji , Sylvester kiedy czuł, że mógłby stracić wszystko, co jest, wystawił własną śmierć, kazał na świetny pomysł, po którym niewiele osób widziało go przy życiu. Wybuch z fałszywym pogrzebie – zakończenie swego życia jasnym przestępstwa i ostatnia scena z serialu „Brigada”. Są świadkowie, którzy widzieli Sylvester żywy i dobrze w Izraelu.

obsada

Na zdjęciu wraz z mistrzami aktorstwa może jeszcze nie ważą bardzo znanych ludzi. Ale ci, których nazwiska są znane wszystkim: Valentine Telichkina, Aleksandr Belyavsky, Wiktor Pawłow, Andriej Panin. Dla znanej roli rosyjski aktor w serialu „Brygada” to najnowsza, to Nikolai Eremenko Jr, który grał najlepszego przyjaciela ojca Sasha białej przestrzeni. Nie udało mu się zobaczyć premierę filmu, ponieważ miało to miejsce już po śmierci aktora. Eremenko Jr zmarł z powodu udaru mózgu. Sasza, który grał „białe” w „drużynie”? Można oczywiście powiedzieć, że ludzie, przynajmniej trochę znane z filmów w Rosji rozpoznają Sasha „białe” Aleksandra Bezrukova, którzy zdołali się przyzwyczaić do wizerunku wielkiej rosyjskiej mafii.

Wpływ na młodość

Malarstwo stało się rodzajem objawienia raz, ponieważ na początku dwutysięcznej nigdy nie mówił tak otwarcie o zbrodni i życiu gangsterów, stał się pionierem serii „Brigada”. Sasha „Biały” stał się wzorem do naśladowania, i zazwyczaj lubią naśladować dzieci i młodzieży. W ślad popularnego serialu w telewizji w kraju wzrosła działalności przestępczej: grabież, wandalizm, wymuszenia, morderstwa. Wielu chciałoby się jak Pchyola, Kos, czy nawet samego Phila Sasha „białe”. „Brygada” nie było przyczyną przestępczości młodocianych, ale stało się swego rodzaju impulsem, który doprowadził ludzi do wypełnienia swoich strasznych fantazje. Zasadniczo naśladowcami szybko się uspokoił, ale dla niektórych stało się czymś więcej niż tylko gry. Najsmutniejsze wynik okazał się młody mężczyzna o imieniu Leonid Sidorov. wzorcami wybrał kosmosu, więc później sam i nazywa facet „Przestrzeń Yu.” Leonid zebrane gang, który osiągnął z carjackings do morderstw i gwałtów. W 2008 Człowiek skazany na trzynaście lat więzienia.

Ogólne informacje na temat wydarzeń z serii

Żyłem dobrego rosyjskiego gościa Aleksandr Biełow, który później stał się znany jako Sasha „białe”. „Brygada” opowiada swoją historię w tym samym czasie opisującej „ozdobny 90”. Człowiek idzie do wojska, w międzyczasie jego przyjaciele – Phil, Space, Pchyola – zaangażować się w haraczy. W wojsku, Belova, nie ma innego dobrym przyjacielem – Farhad Juraev, który później Sasha będzie również partnerem w handlu narkotykami. Żywotność przechodzi – demobilizacji. Alexander rozstanie z przyjacielem, kolegą, i wysłał do domu. Pierwszą rzeczą, którą jechał do swojej dziewczyny do domu, ale po długim czasie czekał pod jej drzwiami, nikt nie przyszedł. Po tym Biełow dowiaduje się, że jego dziewczyna znalazła bandytę „Fly”. Bohater odnajduje Mukhina i organizuje starcia, został pobity, ale Sasza został uratowany lojalnych przyjaciół. W ten sposób stopniowo Biełow zaangażowany w grach gangsterskich z przyjaciółmi. Konflikt z Mukhin zamienia duże oprawione „Fly” zabić, winny Sasha staje się „białym”. „Brygada” sformirovyvaetsya w krytycznym momencie, gdy bohater był milimetr od śmierci.

Jest to świetny sposób na rozpoczęcie dzieci z haraczy, po czym są one w stanie podnieść dużo pieniędzy. Większość pracy wykonuje on Sasha „białe”. „Brygada” rośnie, a wkrótce Biełow spełnia swoją armię towarzysza Juraev. Zaczynają sprzedawać narkotyki, Farhad zabity. Belova chłopaki szybko znaleźć zabójcy, zemsta jest realizowane szybko, nazwę miejsca Sasha „białe”.

„Brygada” na całej długości sugeruje, że nie ma nic romantycznego przestępstwa. Zaangażuj się pozostać z niczym.