642 Shares 2672 views

Biografia Leonida Agutina. Data urodzenia, pracy, życiu osobistym, zdjęć

Leonid Agutin, słynny już i ukochany piosenkarz, urodził się w Moskwie w 1968 roku, w dniu 16 lipca. Matka, Ludmiła Leonidovna pracowała w zwykłym gimnazjum, nauczyciel w klasach podstawowych. Ojciec, Mikołaj, był dobrym muzykiem, grał w popularnej wówczas „Blue Guitar”, i później. – W „Singing Serca”
Biografia Leonida Agutina interesująca dla fanów. Ten artykuł będzie mówić o tym niezwykłym człowieku.

dzieciństwo

Kiedy rodzi Lenya, rodzina Agutin mieszkał niedaleko od tępego ogrodzie, w komunalnym mieszkaniu na Leninsky Prospekt. Mama często chodził z synem między fontannami i pawilonami, z nogami dziecka zaczął biec przed rokiem. Po wejściu w klinice dziecięcej, Ludmila L. pozostawił nowy wózek do drzwi na ulicy, wrócił i stwierdził, że został skradziony. Ponieważ „chłopiec boso” i zaczął poruszać się niezależnie. Już w 1969 roku osiedlili się w rejonie Agutin własnym mieszkaniu spółdzielczym Belyaeva użytkownika.

dni szkolne

Dowiedz Leonid Agutin rozpoczęła się w dwóch szkołach: muzyka i zwykle. Oczywiście, nie było to łatwe łączenie studiów na tej podstawie z konfliktów Ludmiła Leonidovna często powstają. Leonid ciągle wspomina z wdzięcznością o taktem i utrzymywanie jego matki. Tylko dzięki jej prośby, z powodzeniem ukończył szkoły muzycznej i rzucił w jego partii z muzyką. Już jedenaście młody muzyk stworzył swoją pierwszą piosenkę „Morze”, to ulubiony autor brzmiał amerykańskie motywy tak Łacińskiej. Szkoła była duszą firmy Leonid Agutin. Wiek nie ma – na własnej partii został zaproszony do starszych facetów. Gdy tylko chłopiec usiadł przy fortepianie, był otoczony tłumem przyjaciół. Wszystkie szlaki turystyczne i zajęcia pozalekcyjne odbywały się z udziałem człowieka.

Początek działalności twórczej

Biografia Leonida Agutina wykonane rundę, kiedy po ukończeniu szkoły muzycznej w wieku 14 lat, zaczął uczestniczyć w studio jazz, znajdujący się daleko od domu – Kashirskoye w Domu Kultury „Moskvorechie”. Chłopiec wrócił do domu po północy, ale lekcje przyniósł prawdziwą przyjemność. W tym samym okresie Lenya pierwszy stał się członkiem grupy muzycznej.

Stało się to przez przypadek. Siedząc w kolejce w przychodni, że podsłuchał rozmowę między obcymi mężczyznami, którzy skarżyli się, że nie mogą znaleźć klawiaturę. Bez myślenia, Agutin zaoferował swoje usługi. Więc stał się członkiem „Credo” z zespołem, który był gitarzysta Anton Loginov (obecnie mąż Marina Khlebnikov).

Idąc na studia

Wiele z nich jest zainteresowany Agutin Leonid: biografia, narodowość, praca, życie osobiste. Dlatego nadal będziemy rozmawiać. W 1985 roku, chłopiec pomyślnie ukończył liceum i postanowił zapisać się w Instytucie Kultury. Konkurencja była 3,5 na miejscu. Agutin był pewny swoich umiejętności i zdobył 16 punktów. Niestety, wnioskodawca nie zobaczyć swoje nazwisko na listach rejestracji. Mama postanowiła wyjaśnić sytuację i poszedł do college'u. Dean targów powiedział, że egzamin w selekcji komisji specjalnych przydzielonej zdolności Agutin. Ale z rozkazu górze z konkurencji musiałem zapisać kilka osób, i to przypieczętowało los niektórych uczniów zdobytych ocenę pozytywną. Na koniec, Dean nadal dawało nadzieję, że jeśli na jakimś miejscu dostępnym okazji Leonid zostanie przelana. Wystąpił cud. Kiedy Agutin chciał dostać pracę, jest pilnie potrzebne dokumenty. Podążył je do instytutu. Jego wzrok padł na stoisku z listy otrzymanych przez tych szczęśliwców. Leonid nie mógł uwierzyć własnym oczom. Na szczycie jednej kartce dużymi literami na wklejonym paskiem został napisany w jego imieniu.

Służąc w wojsku

W swoich studenckich lat, człowiek często pojawił się na scenie i brał udział w wielu działaniach. Tworzyć muzykę, nie przestać, zawsze był pod ręką z kariery scenicznej. Co jest dalej biografia Leonida Agutina? Los rzucił muzyk na granicy w Kalevali. Na pierwszym roku Leonida nie lubi się rozprzestrzeniać, który służył można go zrozumieć. Młodzi żołnierze podczas gdy musiał znosić wiele trudności. W drugim roku pracy, Leonid był członkiem zespołu ds firmy. W gazecie było uwaga niego. Agutin zaproszony, aby stać się członkiem zespołu wojskowego w Leningradzie. Przełożeni tłumaczenie aktor nie był mu do gustu, Lena miał nawet własną rękę, aby dostać się do stacji. Mimo udogodnień, facet jest często brakowało, wspomina swoją placówkę i pisał o swojej matce. Na starym miejscu z chłopakami zagrali z sercem, co chcieli. Tu dopiero po zamówieniu.

AWOL

Po pewnym czasie Agutin został wysłany z powrotem do drugiej placówki, choć było z drugiej strony, w Suojärvi. Aby to było powodem. W 1988 roku, w maju, Leonid Agutin w zespole przyszedł na koncert w Moskwie. Oczywiście, trudno było się oprzeć, żeby nie uciec AWOL, bo chciał zobaczyć swoją rodzinę i przyjaciół. Zespół odkrył informatora, potępił incydent do swoich przełożonych. Dosluzhivat termin żołnierz miał na posterunku w Karelii jako spółka kucharza oficerem, co jest teraz piosenkarka Agutin przypomina z pewną ironią.

Powrót na studia. Pierwszy sukces muzyczny

Po powrocie do Moskwy dwa dni później Leonid wznowił studia w instytucie. Wraz ze studiami muzyk w tym czasie gorliwie komponuje muzykę, pisze piosenki. Nadzieję przebić się wielka scena była niestabilna. A lucky break, a może los Agutin pomógł nagrać swoją pierwszą piosenkę. przyjaciel mojej matki, która pracowała jedno lato z artystami pomógł Leonid kontakt z inżynierem dźwięku. Okazało się, że nagranie jednego utworu będzie kosztował 360 rubli. Kwota była znaczna, biorąc pod uwagę, że jego matka zarobił 180 rubli miesięcznie. Ale nadal udało się zebrać pieniądze. Pierwszy nagrany piosenka „Sea Etiuda”. Dwa tygodnie później, udało mi się nagrać dwa kolejne utwory. Reżyser lubił pracę młody, utalentowany kompozytor, a on pomógł pchnąć je w radiu. Na jesieni 1989 roku po raz pierwszy usłyszałem głos Agutin w wydaniu „Dzień dobry”. Po tym początkowy sukces zainspirował Agutin zaczęły się znajomości w świecie muzyki.

Formacja kariera

Biografia Leonida Agutina 1992 obfituje w jasnych wydarzeń. Podczas corocznego konkursu piosenki w Jałcie „Barefoot Boy” przyniósł muzykowi 1. miejsce. Ten obraz błogosławionej złośliwy los, ma od wielu lat towarzyszy Leonid. Pojawił się na raz, tysiące młodych fanów.

W 1993 Agutin udział w konkursie w Rydze, gdzie został także zwycięzcą – 3 miejsce. Później program „egzamin Music” przyznano płytę aktor kryształu jako najlepszego kompozytora roku. W styczniu 1994 roku, w „Meridian” stolicy do fulla odbyło się solowy koncert Leonida Agutina. Od tego czasu jego kariera muzyczna wzrosła dramatycznie, stało się bardzo popularne w rosyjskim show-biznesu. Stal Leonid często zapraszany do głównych koncertów, telewizji i radia. słynny album „Barefoot Boy” został wydany w tym samym roku. W latach 1995-1996 Agutin już podpisane kontrakty z największymi firmami muzycznych, zarówno rosyjskich jak i zagranicznych. W tym okresie został wydany dwa kolejne albumy: „Letni deszcz” i „Decameron”.

życie osobiste

Przez wiele lat Leonid Agutin połączone przez małżeństwo z słynnego piosenkarza Anzhelikoy Varum. Na początku lat 90. był on już żonaty, ale para zerwała. Od 1994 Agutin był w ścisłym związku z tancerką Mariey Vorobevoy, ślub nie nastąpiło, ale w wyniku ich związku w 1997 roku urodziła córkę Pauline.

dzięgiel

Angelika Varum i Leonid Agutin nie starają się umieścić na wystawie swoje specjalne stosunki, ale na wiosnę 1997 roku, wszystko zaczęło się do nich zadowolony, obojętny spojrzenia na siebie uwagę. Rozpoczęła swój związek jako twórczy unii. Angelica ojciec nie jest postrzegana jako zięć „bosonogo chłopca” i tylko zaśmiał się na ich związku. W 1997 roku para związana piosenkę „The Queen”, który został nakręcony niezwykły klip. Później Leonid napisał kilka hitów, które stały się podstawą nadchodzącej płyty Varum. W 1998 roku zagrali małżeństwo (Shtirlitsa i jego żona) w „starych piosenek o głównym-3.” W lipcu 2000 roku, ślub, Angelica i Leonid uroczystości, która odbyła się w Wenecji. Przez wiele lat fani obserwował oczach świata Anzheliki Varum jako szczęśliwy Agutin. Zdjęcia, obrazujące miłość ich wyglądzie i promiennym uśmiechu są tego dowodem.

W 1999 roku urodziła się ich córka Elizabeth, który obecnie mieszka w Miami ze swoim dziadkiem. Ona również jest zainteresowany muzyką, z jego zespół pisze i wykonuje utwory. Córka piosenkarza – Polina i Elżbiety – dogadać się dobrze komunikować się ze sobą.

rocznica

Czterdziestu pięciu dni Agutina Leonida urodziny obchodzono w Jurmala „Nowej Fali”. W sali zebrało prawdziwych czcicieli jego talentu, bliskich przyjaciół, krewnych. Artyści od dawna przygotowany do tego święta. Ze sceny w ich wydajności brzmiało uderza Agutin, przedstawiony w nowej aranżacji. Koncert był ukochana żona piosenkarza, pomógł jej Valery Sjutkin. Razem przypomnieć różne ciekawe epizody z życia aktora.

Każdy mógł zobaczyć, że urodziny Agutin Leonid czuł szczęśliwy. Po tym wszystkim, miał w swoich 45 lat, aby wiele osiągnąć w życiu. Jednak nie jest to zaskakujące, ponieważ jest otoczony i wspierany przez cały kochającą rodzinę, uroczej żony i oddanych przyjaciół.