294 Shares 9776 views

Nogi depilacji laserowej lub Uroda wymaga poświęcenia

Od czasów starożytnych, kobiety wszystkich narodów świata poszukuje sposobu, aby pozbyć się niechcianych włosów na nogach. Idealnie gładkie i piękne nogi przyciągnąć uwagę mężczyzny i daje zaufanie do swojego właściciela. Noga do usuwania włosów w domu może być wykonane w różny sposób: przy użyciu maszynki do golenia, taśm woskowych bądź syropu cukrowego. Każdy z nich ma swoje wady i zalety. Jednak najbardziej skuteczny sposób na pozbycie się długie włosy w tej chwili jest laser do depilacji nóg. Jest ona prowadzona w salonach kosmetycznych i wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu.

Lasery w medycynie i kosmetyce były używane przez dłuższy czas, ale nogi usuwanie włosów w taki sposób, aby uzyskać jego rozprzestrzenianiu się stosunkowo niedawno. Technologia oparta jest na wiązkę laserową do mieszka włosowego z zamiarem jego zniszczenia. Po tym, mieszek włosowy traci zdolność do paszy i regeneracji nowej kości. Zatem nowe włosy nie będą wyświetlane, a zatem problem znika wrastające włosy. Ta procedura jest uniwersalny i może być wykonywane w całości w każdym obszarze skóry – ustalają, wyraźną zaletę w stosunku do innych metod. Ile nóg depilacja laserowa? Oczywiście zabawa nie jest tania. Być może jest to najbardziej kosztowny sposób na pozbycie się niechcianych włosów. Jednakże, jeśli weźmiemy pod uwagę, że wynik osiągnięty utrzymuje się przez długi czas, to warto.

Kilka porad:

  • Jeśli masz zbyt niski próg bólu, laser do depilacji nóg nie jest dla ciebie. Ta procedura jest dość bolesne i bardzo długo. Po tym wszystkim, trzeba dostać się do specjalisty lasera w bańce każdego włosy, a ich tysiące ciała.
  • Nie należy oczekiwać natychmiastowego efektu depilacji. Usunąć wszystkie włosy jest możliwe w około pięć do siedmiu zabiegów. W tym przypadku, odstęp między nimi powinien wynosić co najmniej pięć tygodni, więc czas jest najbardziej metody czasochłonne. W związku z powyższym, jeśli chcesz mieć na sobie idealnie gładkie nogi w lecie, począwszy od depilacji laserowej jest konieczne jesienią. Szczęśliwy jeden – za każdym razem ból będzie bardziej nudny ze względu na mniejszą ilością włosów.
  • Nogi laserowe usuwanie włosów – to jak mikroskopijnych oparzeń. Dlatego bardzo ważne jest prawidłowa pielęgnacja skóry po zabiegu. Nogi nie może być zwilżony wodą w ciągu jednego dnia po depilacji. Mogą być smarowane żelu lub kremu na oparzenia i nawilżają dziecka śmietanę.
  • Nie należy wierzyć w reklamy salonów kosmetycznych, na podstawie których depilacja laserowa będzie zwalnia Cię to z włosami do życia. To nie jest prawda. Efekt zabiegu utrzymuje się nawet do 8 miesięcy. Po raz kolejny trzeba przejść przez to wszystko jeszcze raz, jak długo iz tego samego bólu.

Przeciwwskazania do depilacji laserowej jest głównie ciemne lub opalona skóra, ponieważ może to być bardzo poważne oparzenia skóry. Również zakazane postępowanie podczas ciąży, chorób skóry i raka złośliwości.