551 Shares 4049 views

Najlepsze filmy z Sofi Loren: Lista, ocena, opis, historie i opinie

Słynna gwiazda filmowa Sofi Loren (Sofia Shikolone) urodziła się w 1934 roku. Rodzina przyszłej gwiazdy miał raczej skromne środki, więc od najmłodszych lat dziewczyna stara się zmienić swoje życie na lepsze.

Wybitni oszałamiający wygląd i postać młodego piękna odnotowano w konkursie piękności w małym miasteczku Potstsuolli, gdzie spędziła dzieciństwo i młodość. W swoich 14 lat stał się zwycięzcą konkursu. Zachęceni sukcesem, Sofia próbuje swoich sił w konkursie „Miss Włoch” w 1950 roku i stał się właścicielem „Miss Elegance” nagrody. Jest możliwe, że świat nigdy nie spotkał się z wielką aktorką, jeśli nie zwracać uwagę na producenta Carlo Ponti.

Pierwsza rola i filmy z Sofi Loren podkreślać wyłącznie swoich danych zewnętrznych. Ponty nie widzi poważnych dramatyczne aktorka instynkty, jest on przyciągany przez jej piękno i spontaniczności, a to nie jest zaskakujące, że zrywa romans między rówieśnikami. Carlo rozcieńczony z żoną, że żeni się z Sophia. Następnie radykalnie zmienia rolę aktorka.

poważna rola

Pierwszym ważnym dziełem Sofi Loren w filmie „Złoto Neapolu”, stworzonego przez Vittorio De Sica, w którym młoda aktorka jest bardzo naturalnie z charakteru prostego sklepikarza, fascynuje reżysera. Potem Sofia przez długi czas stała się jego muzą. Widz lubiłem filmy tego reżysera z Sofi Loren. Szczególnie udany tandem aktora Marcello Mastroianni. I jakie filmy grają razem?

ciekawe filmy

Malowanie „Małżeństwo po włosku”, „Wczoraj, dziś, jutro” oraz film „Słonecznik” z Sofi Loren i Marcello Mastroianni pamiętać ciepło publiczności autentycznych namiętności i uczuć, że aktorzy umiejętnie zawartych na ekranie. Wszystkie zdjęcia mówią nam o trudnej relacji kochanków, są zastąpione przez sytuację mówiąc Komiczny tragiczne. Ale w tych samych bohaterów prowadzą moją miłość w czasie i okolicznościach. Na tych zdjęciach nie trzeba przedstawiać, jak już się klasykami i je zobaczyć jeszcze raz jest zawsze przyjemność.

Wiele krytycy uważają, że niektóre filmy z Sofi Loren najpełniej ukazać ją jako aktorkę dramatyczną. Należą :. „Chochara”, „Małżeństwo po włosku”, „Wczoraj, dziś, jutro” i „Słoneczniki”

Utalentowany aktorstwo w filmie „Chochara” zdumiony nawet doświadczonych krytyków Hollywood. Dokładność sceny filmu, w którym Sofia odegrała ofiarą przemocy, ich nie pozostawia obojętnym. Jej praca została wyróżniona genialny Oscara. Po tym wydarzeniu, zacząć otrzymywać oferty z hollywoodzkich mistrzów kina, a na ekrany pierwszego filmu z Sofi Loren, wykonane w fabryce snów z udziałem uznanych gwiazd filmowych.

„Duma i Pasja”

W filmie „Duma i Pasja” jego partnerzy zasłynął Cary Grant i Frank Sinatra. Film opowiada o wojnie w 1810 roku, kiedy Napoleon podbił kilka krajów w Europie. Hiszpański partyzantów rozpaczliwie walcząc o ich niezależności. Beauty Juana przez Sofi Loren jest uderzające w swojej zuchwałości i atrakcyjności. I, oczywiście, sprawiedliwość zwycięży. Choć z wielkim poświęceniem. Dziś publiczność wierzy, że film nieco naiwne, ale nawet dla dobra gra pięknej aktorki, warto było zobaczyć.

widzowie opinia

Zdobyte ponad sto obrazów wyposażone Sofi Loren. Lista najlepszych filmów nie da to uczucie odczuwane przez widza, po raz kolejny przeglądając zdjęcia, w którym aktorka odgrywa. Jej uroda i talent aktorski nie tylko podbił serca milionów ludzi drżą nawet surową duszę arcybiskupa Genui. Żartobliwie mówi, że Kościół jest przeciwko klonowaniu, ale Sofi Loren trzeba zrobić wyjątek. Aktorka ma w swoim arsenale wiele nagród i wyróżnień.

Dziewięć razy przyznano Złoty Glob, nagrodę dla najlepszej aktorki na Festiwalu Filmowym w Cannes, Złotego Lwa na festiwalu w Wenecji, Złotego Niedźwiedzia na Festiwalu Filmowym w Berlinie, Brytyjskiej Akademii Filmowej nagrodę. Uhonorowany nagrodą specjalną za zasługi dla światowego kina – srebrną statuetkę „Saint George”.

opinia Sophie

Bardzo najlepszych filmów Sofi Loren karierze aktorskiej nie zdjął znaleziska. Ale odnotowuje z Marcello Mastroianni. Podkreśla szczególną jedność duszy i podobieństwo charakteru tego wybitnego aktora.

Filmy z Sofi Loren i Marcello Mastroianni

  • „Włoski Małżeństwo” opowiada o perypetiach miłości Filomena i Domenico, którego podstępny los przynosi po raz pierwszy w burdelu, gdzie młoda bohaterka musi zarabiać na życie. Krótkie spotkanie opóźniło się przez całe życie. Domenico nie może przyznać swoje uczucia, który dla Filumeniya. To nie może być z nią lub bez niej. Dlatego też zdecydował się na desperacki krok. Publiczność zauważyć, że film nie traci dziś swoje znaczenie.
  • „Wczoraj, dziś, jutro”. W tym obrazie, aktorzy grać każdy z trzech różnych postaci. To trzy opowieści o relacjach między kobietami i mężczyznami przedstawiają różne warunki i różne warstwy społeczne i problemy w zrozumieniu samego. Widzowie powiedzieć komicznej sytuacji, w których bohaterowie i wielcy aktorzy gry.
  • "High Fashion". Obraz nie jest pozbawiony sarkazmu. Jest bardzo drobno wyśmiewany przez świat wielkiej mody. Jest on stosowany, aby osiągnąć cel na wszelkie sposoby. Widzów zaznaczyć subtelny humor i wykreślić wspaniała gra słynnego duetu Sofi Loren i Marcello Mastroianni.
  • „Słoneczniki”. Jest to dramatyczna historia o miłości Antonio i Joanny. Rozwój ich historia miłości przerwanej przez wojnę, główny bohater zostaje wysłany na front rosyjski, a co dzieje się w czasie wojny, znika. Joanna próbuje bezskutecznie znaleźć kochanka. Gdy wszystkie opcje zostały wyczerpane, idzie w poszukiwaniu Antonio w Rosji. Recenzje pozytywnego filmu, dramatyczna historia sprawia, że zastanawiam.

Najnowsze zdjęcia

są filmy z Sofi Loren, „Mój dom jest pełen luster” Na ostatniej pracy do tej pory, „Dziewięć”, „uznana Europa”, „Nadziewane papryki przejść do biznesu.”

Obraz „Mój dom jest pełen luster” szczególnie bliskie aktorce. Ponieważ jest to autobiograficzna i opowiada o jej trudnej drodze na drodze do chwały, a także trudności napotykanych matkę i siostrę aktorki.

wniosek

Teraz wiesz, kto to Sofi Loren, filmografia, lista najlepszych gwiazdy filmowej filmów prezentowanych w artykule.