175 Shares 5539 views

Katarzyna Devyatova – wiodący "Petrovka, 38"

Nowoczesny telewizor przesycone z różnych narzędzi i kilku prezenterów telewizyjnych. Nie wszyscy z nich mają możliwość wygrania nad publicznością, a przede wszystkim, by stać się kluczowe postacie w telewizji. Nie jest zaskakujące, że ekran często nowe twarze zastąpić stary, których nazwy są niemożliwe do zapamiętania następnego dnia po ich ostatniej audycji. Katarzyna Devyatova – Główny News – nie odnosi się do tej liczby.

Pierwsze pojawienie się na ekranie

W młodości, przyszłość prezenter TV nie nawet wyobrazić, że uderza w ekran. I w dość popularnej transferu.

Moskal, doskonałym uczniem w szkole i tylko urocze dziewczyny, widziała jego sposób tak. Katarzyna Devyatova ukończył MGIMO, a następnie szukał dla siebie jako specjalistę w stosunkach międzynarodowych. Ale życie okazało wszystkie plany, przynosząc ją do studia mało znany kanał telewizyjny „Kapitał Plus”. To właśnie tutaj w 2006 roku, Catherine Devyatova pierwszy trafi na ekrany całego kraju.

Nie lata jak atrakcyjną dziewczyną, pełnił funkcję redaktora naczelnego kanału TV drugorzędnym zaproszony na stanowisko głównego prowadzący program informacyjny „gwiazda” przewodnika kanałów.

Pracować na kanale nie będzie trwać długo. Katarzyna Devyatova kończy współpracę z „gwiazd” w 2010 roku. Codziennie prasowa pozwala doskonalić umiejętności dziewczyna, która wkrótce przyczynić się do tego, że jej kierownictwo widzi inny nie mniej popularny kanał – TVC.

"Petrovka, 38"

Od 2010 roku Katarzyna Devyatova staje prezentera „Petrovka, 38” – projekt w krótkim czasie przyklejony do ekranu tysięcy widzów. Jest to przeniesienie przynosi popularną dziewczynę. Ponadto udział w tym projekcie przyczynia się do jego mianowania przedstawiciela Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Państwowej Federacji Rosyjskiej, zatwierdzonego przez generała-porucznika Jakunina – szef biura w Moskwie.