120 Shares 8946 views

Maska do włosów cebula

Zdrowe, lśniące i grube włosy ekscytujące – nie jest sen! Patrzymy z podziwem towarzyszyć szczęśliwym posiadaczem luksusowego czupryną. Ale co, jeśli jesteś właścicielem natury nie tak dobre, jak to się podobało?

Odpowiedź jest prosta: zacząć walkę o piękno swoich włosów. Maski, tarcie i płukania szybko wrócił doskonały widok na zamki, a ty – doskonały nastrój. Świetnym rozwiązaniem do pielęgnacji włosów – rozsądne naprzemienne gotowych kosmetyków z sprawdzonych popularnych przepisów na wieki. Na szczęście, niemal wszystkie składniki dla domowych masek, witamina tarcie i płukania można znaleźć w lodówce.

Oszałamiająco skuteczne domowej roboty cebula maska do włosów i otarcia na bazie soku z cebuli. Fakt, że jako zwykły cebule i pory żarówki zawierają wiele substancji, które nie tylko odżywiają cebulki włosowe, ale również zapewniają lepszy przepływ krwi do mieszków włosowych. Ze względu na te właściwości, procedura z wykorzystaniem sok, skórkę i miąższ cebuli są doskonałym lekarstwem na wypadanie włosów. Ponadto, dzięki systematycznemu wdrażaniu procedur „cebula” włosy dostać zdrowy blask i stają się grubsze i mocniejsze.

Home szybko – w ciągu kilku minut – można gotować maskę cebula na włosy osłabione wymagające leczenia, suche i łamliwe. Na przykład, maski na bazie miodu, olej kukurydziany i majonezu z dodatkiem soku z cebuli. Uporządkowanie łyżkę miodu, majonezu, soku z cebuli i olej kukurydziany. Mieszać powstałą pastę ręcznie lepiej utworzenia jednorodnej zawiesiny.

Sok z cebuli jest łatwe do uzyskania – cebula wcierać w drobnej tarce, a następnie naciśnięcie rozdrobnionej pulpy.

Po 40-60 minutach, maska może być wypłukane z konwencjonalnym ciepłej wodzie szampon piankowego w nim, a następnie dodano roztwór octu (łyżeczka na litr wody) do płukania włosów. Płukanie jest wymagane, aby usunąć cebulę odporny zapach. W przeciwnym razie może on pozostać przez kilka dni.

Wszystko Cebula maska do włosów z cienką warstwą masażu stosuje się wyłącznie do głowy. Następnie na głowę założyć czapkę celofan, a ponad to jest nawinięta turban ręcznik wysuszyć. Jednak nawet ocet nie być w stanie całkowicie usunąć bardzo specyficzny zapach cebuli, czy maska jest stosowany nieprawidłowo.

Maska jest przeznaczona wyłącznie do głowy. Dlatego stosuje makijażu od korzeni do końców nie jest to konieczne.! Nakładka celofan należy zrobić małe nacięcia. Po maska jest już stosowany, przez szczelinę można ostrożnie wyciągnął nie poplamione splotki kompozycję.

Taka maska Cebula dla wzrostu włosów powinny być wykonane nie mniej niż raz na 5 dni. Kiedy oczywiste problemy związane z wypadaniem włosów, bardzo przydatna w skórze głowy, oprócz systematycznego stosowania masek, raz dziennie wcierać nierozcieńczony sok z cebuli bez późniejszego płukania.

Przepis nie jest dla blondynek

Jeśli włosy szybko się tłuszczu, – maski na bazie tłuszczu nie nadają się do nich. W tym przypadku konieczne jest przyjęcie maska do włosów z cebuli i miodu. Cebuli pokroić na tarce, w tych samych proporcjach mieszane z gryki miodu.

Innym rozwiązaniem wzmacnia włosy i zapobiega leczenia utraty włosów – maski włosy cebulę w połączeniu z wywaru płukania cebuli skórki. Do bulionu garść łuski na 1 litr wody na około 15 minut, ogrzewa się, umieszczając na łaźni wodnej, a następnie podawany na dwadzieścia minut w cieple i przesączono.

Procedura pozwala odżywiają cebulki włosów z witaminami i mikroelementami. Z troski o tego typu płukanie należy traktować posiadaczy blond loki jak plewy płukanie wywar można nadać włosom dodatkowych dźwięków.