889 Shares 3425 views

Bolshevik, Obwód Khersonski – mapa, hotele, pensjonaty

Jeśli myślisz o tym, gdzie pójść na wakacje, aby nie spędzać zbyt dużo pieniędzy na wycieczce i wycieczce, zwróć uwagę na osadę bolszewicką. Region Kherson, w którym się znajduje, znajduje się na południu Ukrainy. Jeśli wybierzesz pensjonat na Morzu Czarnym, w okresie świątecznym będziesz miał dużo do pływania w ciepłych wodach, opalać się i spędzić niezapomniane, a jednocześnie oszczędnie wakacje.

W wiosce i jej okolicach wybudowano kilka pensjonatów. Możesz wybrać dowolny rodzaj wakacji i odpocząć na wybrzeżu Morza Czarnego. Mapa wsi pomoże.

Lista pensjonatów, ośrodków rekreacyjnych

Pensjonat we wsi Bolshevik (Kherson region) dużo. Są to:

  • "Tatiana";
  • Primorye;
  • "Żaglować";
  • "Amazon";
  • "Almaz";
  • Viola;
  • "Assol";
  • "Domowy palenisko";
  • «Morze 27».

Również jest wiele ośrodków rekreacyjnych. Oto tylko niektóre z nich: "Unix", "Seagull", "Frigate", "Kapitoshka", "Aquamarine", "Pearl", "Kasztan". Prywatne gospodarstwa wiejskie w miejscowości Bolshevik (region Kherson) oferują również zakwaterowanie z wyposażeniem. To prywatne gospodarstwo domowe: "morze na daczy", "Lyudmila", "Nemo", "Pani Irinka", "Paradise Corner" i inne.

Tatiana

Ta emerytura znajduje się w cichym zakątku, we wschodniej części wsi, pod adresem: Kherson, osada bolszewicka, ulica Stepnaya, 32.

Z pensjonatu do morza dotrzesz w ciągu 10-15 minut. Jeśli chcesz jechać szybciej, zostaniesz przywieziony na plażę, a także inni mieszkający w "Tatiana". Możesz przyjechać samochodem, pozostawić go na bezpłatnym parkingu i w każdej chwili udać się nie tylko do plaży, ale także do wyjazdu samochodem.

Bardzo blisko do pensjonatu znajduje się sklep, w którym można kupić jedzenie i gotować w wyposażonej kuchni. Bar jest także w pobliżu. Tutaj można spędzić kilka wieczorów na relaks i odpoczynek.

Na zamkniętym, całodobowym chronionym terenie internatu znajduje się bezprzewodowy dostęp do Internetu, plac zabaw dla dzieci. Teren jest zadbany. Miło usiąść w cieniu otwartych altan, podziwiając kolorowe łóżka kwiatowe i kwietniki.

Możesz wynająć 2, 3 lub 4-osobowe pokoje. Ci, którzy chcą odwiedzić saunę za 100 UAH za godzinę.

Primorye

Pensjonat oferuje także bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz bezpłatny parking. Oto adres Primorye: Bolshevik, Kherson, Primorskaya street, 13.

Dla wakatorów do wyboru – pokoje 2-4-osobowe. W internacie znajduje się kuchnia, w której znajduje się gorąca woda. Możesz kupić jedzenie w pobliskim sklepie i gotować ulubione potrawy w kuchni.

Dotrzesz do plaży w ciągu 10-15 minut. Ci, którzy już odwiedzili Primorye, zwracają uwagę na dobrobyt terytorium, mówią, że jest wiele kwiatów. Opinie odnoszą się do czystości prysznice i toalety. Personel często usuwa łazienkę, która jest przyjemna dla turystów.

Również wiele osób mówi pozytywnie o plaży, mówić o tym, że jest wiele rozrywki, a morze jest czyste i ciepłe.

"Żaglowiec"

Powiedz, gdzie są te lub inne pensjonaty, mapa. Bolzik został wybrany przez pensjonat "Parus". Znajduje się on przy ulicy Morskiej. Jak widać na mapie ta ulica w pełni uzasadnia jego nazwę i znajduje się w bliskości morza. To tylko 30 metrów. Dlatego w każdej chwili można zanurzyć się w ciepłych wodach lub położyć się na plaży i opalać się.

Łatwo jest dostać się do schroniska, ponieważ znajduje się przystanek autobusowy w pobliżu (ostatni). Istnieje również rynek, w którym można kupić niedrogie owoce i produkty.

Parking dla samochodów w hotelu jest wypłacany i wynosi 10 UAH za dzień. Posiłki są również wypłacane, ale niedrogie – śniadanie, lunch i kolacja kosztuje 100 hrywien.

Można gotować w kuchni-jadalni, za opłatą 20 UAH. W przypadku sieci Wi-Fi też trzeba płacić, ale Internet działa nie tylko na terenie hotelu, ale także na plaży.

Personel pensjonatu oferuje fascynujące wycieczki. Możesz odwiedzić Dolphinarium Skadovsk, udać się na ryby lub odwiedzić gejzer. Wszystkie pytania można zadać telefonicznie: 0985426625.

"Amazon"

Ten pensjonat położony jest w: wieś bolszewicka, rejon Chersoń, ulica Odessa, dom 9. Znajduje się on bardzo blisko morza, do którego dojadą Państwo w ciągu 1-5 minut. Goście wakacyjni są wyposażeni w 2, 3, 4-osobowe pokoje, w których znajduje się klimatyzacja, meble, telewizor, łazienka z zimną i ciepłą wodą.

Na terenie jest dobrze wyposażony sprzęt do grillowania. Jest grill z grillem i szpikulcem. Dla turystów w pensjonacie istnieje 3 posiłki dziennie.

Ważnym warunkiem jest przedpłata. Bez tej rezerwacji jest niemożliwe. Jeśli nie uda się, przedpłata nie zostanie zwrócona.

Resztę w Bolszewicku (region Kherson) to przede wszystkim kąpiel w morzu, wypoczynek na plaży. Na wybrzeżu Morza Czarnego, który znajduje się obok "Amazonii" – piaszczystej plaży. W morzu można uprawiać rowery wodne, jachty, łodzie. W ośrodku znajduje się park rozrywki, atrakcje dla dzieci. Możesz odwiedzić kluby nocne, dyskoteki, pójść do barów, kawiarni.

Assol

Ten pensjonat położony jest przy ulicy Primorskaya, w domu 44 V. W budynku trzypiętrowym znajdują się dwa, trzy i czteroosobowe pokoje, w których, oprócz mebli, są telewizory, lodówki. W bloku, który składa się z dwóch pokoi, znajduje się toaleta i prysznic.

Jeśli chcesz zostać w jednym z juniorów, możesz skorzystać z kuchni i cieszyć się chłodem w upalny dzień, dzięki klimatyzacji.

Internet, parking jest dostępny dla wszystkich mieszkańców tej emerytury.

Gdzie indziej można spędzić wakacje w tym regionie Ukrainy?

Jeśli chcesz przyjść do Bolszewicka (region Kherson), pensjonaty będą chętnie cię przyjmują. "Pensjonat rodzinny" oferuje zniżki do 15 czerwca, ale trzeba zarezerwować pokój z wyprzedzeniem.

Dzieci poniżej 3 roku życia, które przyjeżdżają z dorosłymi, są zakwaterowane bezpłatnie. Możesz wybierać między 2 a 4-osobowymi pokojami.

Jeśli chcesz żyć w bliskości morza, zatrzymaj się w "Viola", wtedy zasypiaj pod łagodnym dźwiękiem surfingu, obudź się, słuchając tej samej kojącej pieśni morza.

To samo dotyczy wielu innych domów kempingowych położonych na wybrzeżu. Ponadto, jest czyste powietrze morskie, dzięki czemu łatwo oddycha.