288 Shares 6362 views

Stels Navigator 500: dane techniczne, opinie

Rowerzyści nie rodzą specjalistów. Miłośnicy jazdy na rowerze jeszcze nie musi być nadmiernie wyposażonych pojazdów. Linia Stels Navigator udostępnia rowery specjalnie dla początkujących. Rozsądna cena i podstawowe cechy niezbędne dla sportu, wyposażone Stels Navigator 500 rowerów.

Dla wielu dorosłych rowerem staje się przyjemne wspomnienie dzieciństwa, wiele samo z tego powodu decydują się na sobie na rowerze. I w tym przypadku, kupując wyposażona dla wszystkich możliwych wymagań rowerze szosowym sportu właśnie miejscu. Wielu początkujących staje Stels Navigator 500. Odpowiedzi o nim, pozostawiając w większości pozytywne.

Główne cechy roweru

Producent określa rower Stels Navigator 500 jak rower, który może wygrać, jak i off-road i terenowe. Chociaż takie oznaczenie sugerowałoby obecność światła i ramki dla transportu ręcznie, co nie może się pochwalić rowerze – właściciel ciężkiego stalowego kadłuba.

Prawdopodobnie wybór takiego materiału jest wynikiem pragnienia niskim velobayka kosztów. Rama stalowa może być napisany i zalety tego modelu, patrząc na to z punktu widzenia wytrzymałości i trwałości.

Średnia cena Stels Navigator 500 oferowany przez rynek rosyjski jest na poziomie 7000-8000 rubli. Proponowany model jest w dwóch przykładach wykonania wymiarów 17,5 i 19,5 cala. Wybierając rower, trzeba skupić się na szczelinę pomiędzy górnym pasku i kroczu (mierzonego w pozycji stojącej, veloapparat leży zatem między nogami) – najlepiej, to 5 cm.

dodatkowe funkcje

Tutaj dowiesz się o tym, co jeszcze wyróżnia rowerowe Stels Navigator 500. Charakterystyka oparte na następnej dążeniu, aby zapisać wytłumaczyć obecności swego amortyzujące widelec poprzez sprężyny. Ta konstrukcja wyróżnia się strajków hartowania, zwłaszcza podczas jazdy po drogach nieutwardzonych.

26-calowe koła wyposażone są w podwójne obręczy, która przewiduje możliwość ich poprawiania, jeżeli deformacja. Określenie koła pracy zwiększa w wyniku obecności rowków na zużycie klocków hamulcowych.

Guma Chaoyang H-5120 stanowi doskonałą przyczepność do nawierzchni drogi, a obrzeże mechanizmu hamulcowego wymaga szczególną uwagę należy zwrócić na obręczy koła. Ich deformacja może hamowania nieskuteczne i niebezpieczne.

Inny model „Stealth Navigator” dla porównania

Naprawdę nie za cenę różni się następujący model roweru – Stels Navigator 510. Dla dodatkowego około dwóch tysięcy rubli, można uzyskać prawie milczy (przegląd na „o”) Yandex.Market dwukołowy żelaznym koniu z lekkiej aluminiowej ramie.

Ilość biegów tutaj do 21, chociaż użytkownicy rzeczywistej prędkości zauważyć jako średnia. Reszta specyfikacji pozostają takie same, podkreśla „niekompetentnych” skrzydła, w stanie chronić rower i właściciel nawet w małej wilgotności.

opinie

Jeśli istnieje potrzeba, aby uzyskać więcej „zaufania” i velobayke wyposażonego w hamulce tarczowe, użytkownikom zaleca się patrzenie na Stels Navigator 850. To jest rzeczywiście znaczna, umożliwiające spotkanie dość wybredna velolyubitelya. Chociaż niefunkcjonalne skrzydła i nie są zmieniane.

Najbardziej odpowiedni stosunek jakości do ceny przy wyborze roweru „Stealth” z hamulcami tarczowymi można osiągnąć przez model „Stealth Navigator 750”. Zauważono, pewność i łatwość przemieszczania się, miękkość sprężyny widelca ze zwiększoną podróży i łatwą zmianę biegów.

Bardziej zaawansowani amatorzy, doświadczony rower Stels Navigator 500 opinii często pozostawiają nie zawsze jest krytyczna (z powodów wymienionych powyżej). Ale oni również powiedzieć, że niedociągnięcia są kompensowane velomashiny niską cenę.

Ponadto, nie jest wysoka przepuszczalność przez górzystym, w pełni odpowiada rzeczywistości, jak wskazano w załączonej Stels Navigator 500 instrukcji. Transmisja 18-speed daje rower namacalny zwinność i zdolność do szybkiego ustawioną prędkość.

W razie potrzeby można ustawić dłuższe skrzydła, które będzie niezawodnie chronią przed latający brud z kół i tułowia. Te akcesoria do Stels Navigator 500 bez problemów zakupionych w sklepach sportowych.

Wybierając swój pierwszy rower, trzeba wziąć to bez zbytniego fanatyzmu. Wiele uwag na temat modeli budżetowych w Internecie pomogą ustalić. Najważniejsze – należy pamiętać, że tylko wybrana jednostka otwiera drogę do sportu, i jak i po co to się udać – zrozumienie to przyjdzie z czasem.