415 Shares 6334 views

A to „Porsche Cayenne”! Charakterystyka techniczna jest niesamowity!

Sportowy pięć Użytkowników średniej wielkości crossover produkowany przez niemiecki automaker Porsche nazywa Porsche Cayenne (Cayenne). Aktywnie uczestniczyć w tworzeniu tego samochodu koncernu Volkswagen AG.

Samochód zaczął produkować w 2002 roku. Realizacja produktów w Ameryce Północnej rozpoczęła się w 2003 roku. Na cześć stolicy Gujany Francuskiej modelu o nazwie Cayenne.

Co za wspaniały „Porsche Cayenne”! Dane po prostu pyszne! Do realizacji projektu inżynierowie opracowali nową platformę dla obu marek z podłużnym umieszczeniu silnika. Platforma również niosąc ogromne ciało jest umieszczony z ram pomocniczych i całkowicie niezależne zawieszenie kół na dwuwahaczowe. Ponadto nie była obecna kompletna stały napęd z blokadą mechanizmu różnicowego, umieszczone między osiami i skrzynki rozdzielczej sprzętu.

Do projektowania i montażu napędu na wszystkie koła napędowego odpowiedział inżynierów Volkswagena. Porsche specjaliści zaangażowani w rozwój wydajności drogowego, zawieszenia i obsługi pojazdu. Jednocześnie, każda z marek produkowanych na SUV własny zestaw kursorów. Wyjątkiem jest V6 o pojemności 3,2 litra produkcji Volkswagen. Jest on zainstalowany w wersji Porsche Cayenne jest „budżet”.

Tak, to jest po prostu niesamowite, „Porsche Cayenne”! Dane mogą chwała na wieki. Konstrukcja wszystkich wersjach niemieckich firm stworzyliśmy oddzielnie. Samochód Porsche Cayenne i Volkswagen Touareg zostały zamontowane na wspólnej platformie, okazały się bardzo odpowiednie. Na przykład, właściwości napędowe Porsche Cayenne doskonale manifestować się na przerywanymi dróg dzięki niezawodnego i elastycznego zawieszenia.

To trzeba zobaczyć, to „Porsche Cayenne”! Charakterystyka techniczna samochodów godne uwagi.

ciało

Volkswagen pożyczył dla Porsche Cayenne i ościeżnicy. Części te są wykorzystywane w modelu Volkswagen Touareg. I wszystkie inne niuanse pojazdu – strojenie, produkcja, projektowanie – realizowany w Porsche.

silnik

Jak działa silnik samochodu? Jej załogowe wtryskiwacze elektromagnetyczne. Tutaj jest zaangażowany wstrzykiwanie mieszanki paliwa z ciśnieniem 120 bar z dokładnością do milisekundy. Silnik jest zamocowany aktywny system chłodzenia. Płaszczem rury 20 rozciąga się wzdłużnie chłodziwa% i 80% poprzecznie. I blok cylindrów i obudowa wykonana jest z żeliwa.

układ hamulcowy

Przednie zaciski są wyposażone w sześć tłok wkładki z tworzywa sztucznego, i z tyłu – cztery tłoki. Wewnątrz hamulec tarcze są wentylowane.

Ogromna liczba fanów na „Porsche Cayenne”! Specyfikacja urządzenia przyciągają kierowców. Rozważmy niezwykłą wersję Cayenne Turbo. To nie jest po prostu high-tech na wszystkie koła napędowe samochodów. Wszystko inne, „Porsche Cayenne Turbo” jest chyba najbardziej sportowiec w swojej klasie. Wszakże tylko poprzez przekręcenie kluczyka, można od razu poczuć moc silnika V8 o pojemności 4,8 litra, z bezpośrednim wtryskiem z i parę turbosprężarek. Silnik produkuje 500 koni mechanicznych, które są w stanie dużo. Tutaj zawiesinę powietrza zmniejsza klirens i aktywny PASM mogą być przenoszone na tryb sportowy. Cayenne Turbo – wygodne, niesamowite samochody. Posiada najwyższy poziom bezpieczeństwa, ogłuszania projektowania i imponującej mocy.

Niedawno, na targach motoryzacyjnych w Pekinie w 2012 roku wziął świat pokazują SUV Cayenne GTS 2013. Jest to wspaniały „Porsche Cayenne” w 2013 roku, który to numer modelu niemieckiego producenta samochodów znalazł się pomiędzy modelami Porsche Cayenne Turbo i Cayenne S.