256 Shares 1943 views

Co dziewczyny jak faceci?

Zarówno mężczyźni jak i kobiety mają tendencję do płci przeciwnej. Do tego są one skłonne do podejmowania różnych poświęceń: siedzieć na diecie, aby zniknąć w siłowni, wydać dużo pieniędzy na fantazyjne ubrania, a nawet zrobić operację plastyczną. Większość serca rozdzierającego wątpliwości i kompleksów dotyka kobiety. Są dręczeni przez pytanie, co dziewczęta jak i chłopcy, dlaczego ktoś im się nie podoba w ogóle. W każdym przypadku, motywacja wszystkich pań są różne. Ktoś po prostu chce udowodnić sobie i innym, że jest w stanie wzbudzić zainteresowanie konkretnym człowiekiem, kimś – po prostu spędzać czas z nim, a ktoś – za niego wyjść. Miliony dziewcząt, którym udało się uruchomić dowolny związek, myślenia i zastanawiasz się, jak wiązać się z facetem. Samo pytanie jest już naruszania wolności i życia człowieka. Nie można przywiązać go do siebie, każdy z was – osobowość, konieczne jest, aby szanować uczucia każdego człowieka. Inną rzeczą, która może być tylko trochę, aby dostosować swoje zachowanie i wygląd i starają się zrozumieć, w jaki sposób zadowolić facetów bez łamania się.

Wbrew powszechnemu przekonaniu, wygląd jest jeszcze gorsze zachowanie pozycji. Co do zasady, za pomocą niego można stworzyć dobre pierwsze wrażenie, a następnie spróbuj nie psuć interes w ich własnych słów i czynów. Pierwszą rzeczą do zapamiętania – człowiek zawsze powinien czuć, że jest trochę mądrzejszy. A nawet jeśli skończył losowo dziesięć lat nauki, nie jest konieczne, aby umieścić go w kłopotliwej sytuacji. Zapisz swoją wiedzę, aby podbić po drabinie kariery.

Wiele osób uważa, że wiedzą, co dziewczęta jak chłopców, ale to się zbyt głośno i wyzywająco. Oczywiście, jeśli twoim celem – ulotnej relacji dla jednego Wieczorem nieskrępowany zachowanie jest prawdopodobne, aby pomóc osiągnąć. Jednakże poważną powieść nigdy nie będzie, jeśli zachowują się jak suka. Faceci uwielbiają spędzać czas tak, a następnie wziąć żona prostszych dziewczęta. I rzeczywiście, dlaczego spędzić życie na wulkanie?

Najlepiej jest, jeśli zostawisz swoje złe nawyki, jeśli takie istnieją. Uwierz luminarze nauki medycznej, to trudno znieść wybranych zdrowych dzieci, nie rzuca papierosa i nie zrezygnować z części swojej oferty napojów. Z błędnego dziewczyna zabawy spędzać czas, ale zazwyczaj nie zdecydować się na długotrwały związek.

Prawie każda dziewczyna przynajmniej raz w życiu do czynienia z nieuczciwymi i szczerze odrażających facetów. Tak więc, jeśli jesteś obrażony raz, to nie znaczy, że będzie to powtórzy. Nie ma potrzeby, aby zobaczyć wszelkiego rodzaju nowego przyjaciela pogardę dla męskiej populacji planety. Jeśli chcesz wiedzieć, co dziewczyny lubią chłopaków, spójrzmy prawdzie w oczy – uśmiechnięty, wesoły, miły i wierny. Oczywiście, życzliwość powinny pochodzić z wewnątrz, jak mówią, jeśli nie, to nie istnieje. Ale reszta nie zbyt trudne do osiągnięcia.

Teraz o wygląd. Aby odpowiedzieć na pytanie, co dziewczyny jak myślicie, i to, co dziewczyny jak ty? Atrakcyjne i piękne. Tak, jest. Oto tylko dwa z tych elementów nie sumować ze względu na kosmetyki lub ubrania. Ważne jest, aby promieniować pozytywną energię, a wyraz twarzy był przyjazny. Jeśli jesteś przyzwyczajony do chodzić z grymasem wiecznego niezadowolenia, pilna potrzeba, aby coś zmienić. Więc nie osiągną męską nagrodę.

Oczywiście, to nie znaczy, że nie powinniśmy dbać o swój wygląd. Odzież modna tylko podkreślić swoje mocne strony. Najważniejsze jest to, aby dać się zbyt trudne i ujawnianie stroje. Dlaczego? Opisany powyżej. Dostępność może przyciągnąć Man tylko na jeden dzień. Do make-up jest również konieczne, aby wziąć to łatwe. Młodzi ludzie nie honorować go zbyt. Dlatego ważne jest, aby być w stanie dokonać jedynie podkreślić naturalne danych, a także wojna farby nie powoduje u mężczyzn nie jest niczym innym podrażnień.

Poniższe porady i będziesz zawsze ciekawe i tajemnicze mężczyznom. A co najważniejsze, nie siebie i swoje zasady zmienić.