829 Shares 6961 views

Jak prowadzić szaleńca

Czasami patrzysz na niektóre pary i myślisz: jak długo mogą się naprawdę kochać ze sobą? Co robi kobieta z człowiekiem, na którego spojrzy jej z takim podziwem? Patrzysz na swoje relacje i rozumiesz, że musisz coś zmienić. Więc jak prowadzić szaleńca?

Nie ma specjalnych sztuczek i tajemnic. Wszystkie decyzje były od dawna na powierzchni, wystarczy im używać ich kompetentnie. Być może przez długi okres relacji młody człowiek jest już przyzwyczajony do ukochanej blondynki i nie reprezentuje jego istnienia bez jej różowych bluz i łagodnego mruczenia. A co jeśli da pani ukochaną nową kobietę? Nie, nie ma wezwania do zdrady lub zabawy grupowej. Musimy radykalnie zmienić nasz wizerunek, zagrać z naszym wyglądem. Z cutie – blondynka, odwiedzając salon piękności, możesz zamienić się w fatalną brunetkę lub odważną czerwoną tygrysię. Dostępne są sposoby, jak poprowadzić go do szaleństwa jednym z jego wygląda ogromną kwotę. Jeśli wciąż lubisz swój stary obraz, lepiej jest użyć perukę i makijażu. Jest to opcja na wygraną, ponieważ większość ludzi nadal jest bardzo zależna od ich percepcji wizualnej, a to jest bardzo trudne dla nich, aby widzieć i pragnąć tej samej osoby rok po roku, nawet najbardziej idealny. Zmieniając swój wizerunek, kobieta daje mężczyźnie możliwość spędzania z nią jej dni i dni, nie popychając go do zdrady.

Podstawą wszystkich wskazówek, jak poprowadzić szaleńca, jest użycie własnej wyobraźni. Nie bój się czegoś nowego i nie chcesz eksperymentować. Tutaj, każda dziewczyna powinna wybrać swoją własną wersję rozwoju wydarzeń, w oparciu o preferencje młodego człowieka. To może być domowe, taniec frank. Przy okazji, striptizem lepiej jest nie gotować z wyprzedzeniem i nie postawić człowieka na krześle, jak w Teatrze Bolszoj. Wszystko powinno się spontanicznie i zabawnie, a nawet małe błędy kobiece będą postrzegane z humorem i nie przyniosą nikomu żadnego niedogodności. Niemniej jednak najlepiej jest opanować minimalny zestaw ruchów tańca wcześniej, a potem po prostu cieszyć się muzyką, momentem i oczywiście swoim mężczyzną.

Ciekawą decyzją, jako facet, który doprowadza szalonego, mogą być gry w role. Trzeba się dowiedzieć, czy człowiek ma ulubiony postać w kinie lub w literaturze, czy może całe spędził całe życie, chcąc spędzić noc z jakąś gwiazdą. W tym przypadku najważniejsza rzecz nie powinna być nieśmiała, podejmować inicjatywę, a następnie grać, grać i grać ponownie. Człowiek nie może odmówić dziewczyny, która łatwo reincarnuje z królewskiej królowej i aroganckiej królowej do małej syrenki. Fantazja i znajomość minimalnych życzeń faceta powinny inspirować wyczyn! Nawet jeśli po raz pierwszy odcinki kobiecego występu zachowują się sztywno, a nawet trochę dziwne, w żadnym wypadku nie powinny odejść od jego idei, ponieważ mężczyzna jeszcze nie zdawał sobie sprawy z tego, jakie szczęście świeci.

W rzeczywistości, aby prowadzić szaleństwo nie jest wcale trudne. W tym celu potrzebujesz tylko kropli lekkomyślności, trochę wyobraźni i dużo odwagi, aby zrealizować wszystko, co się poczęło. Żaden normalny człowiek nie będzie chciał wspierać prób kobiecych, aby przywrócić do życia trochę świeżości i lekkomyślności. Nie należy postępować zgodnie z poradami czasopism kobiet. Lepiej pamiętać o tym, co było tajemnicą niż to, co ukochani dzielili. Prowadzenie szaleństwa może być nie tylko porażką, ale także ucieleśnieniem jego długotrwałego snu. Być może długo marzył o skokach ze spadochronem. Upewnij się, że dziewczynka, która dała mu taki prezent, przez resztę życia pozostanie w jego pamięci. O tym, jak facet szaleje, wie tylko tę dziewczynę, którą kocha. Przecież kiedyś stracił umysł, kiedy ją poznał. Najważniejsze jest, aby szczerze kochać się nawzajem i cieszyć się każdą chwilą.