537 Shares 2107 views

50 rzeczy, których nie powinno być, jeśli w ciągu trzydziestu

Jeśli masz ponad 30 lub jesteś po prostu na to gotowy, konieczne jest ponowne rozważenie swojej garderoby. Wystarczy, że są rzeczy, których nie powinni nosić ten wiek. Niektórzy ośmieszyć nawet dla szczupłej sylwetki, a jeśli także nieznacznie zmienionej formie po urodzeniu dziecka, a wszystkie błędy będą widoczne w pełni.

Lustro – najlepszy stylista

Bądź wrażliwy na ich wygląd:

 1. Peremerte okazuje wszystko co nosił wcześniej.
 2. Spójrz w lustro i głosowanie – to jest piękne, czy nie są już wygląd.
 3. Nie należy zakładać tylko przyczyny, że ten materiał jest wygodny i ciepły.
 4. Zapytaj o opinii od zaufanych osób.

Po wykonaniu tych prostych kroków, a pozostawiając w szafie tylko przyzwoicie, zawsze będziesz wyglądać dobrze – i spacery z dzieckiem na placu zabaw, a w pracy, jak iw restauracji.

Co należy wyjąć z szafy

Jeśli masz ponad 30, są wyłączone z jej wszystkich rzeczy, które są wymienione poniżej i wykonaj te proste zasady:

 • Topy, które odsłaniają brzuch, nawet jeśli masz go w idealnym stanie.

 • Nie warto buty ugg buty.

 • Usuń wszystkie kolory bardziej nadaje się do lalki Barbie.
 • Nie nosić swetry, golfy, spodnie, na których znajdują się nadruki w postaci kotów, myszy i wszystko, co może być wyznaczony zdrobnienie słowa.
 • Wyeliminować mini.

 • Zapomnij o poszarpanych i zużytych rzeczy, nawet jeśli one wyglądać idealny na rysunku.

 • Usuń wszystko, co jest ozdobiona cekinami, koralikami pod „perły” i innych kamieni. W tym wieku, że lepiej jest mieć jeden porządny biżuterię niż dużo biżuterii.
 • Usuń wszystkie skórzane topy, gorsety, szorty i spodnie i lepiej. To samo odnosi się do rzeczy jak metalicznych.

Są to tylko podkreśla, że konieczne jest, aby wziąć pod uwagę.

Co powinno być w szafie

Być może czytając poprzedni rozdział, jesteś bardzo zdenerwowany i nie może myśleć, że teraz nosić. Istnieje duża liczba uniwersalnych rzeczy, które zdobią każdą kobietę. Należy zwrócić uwagę na następujące kwestie:

 1. Biała bluzka lub koszula i garnitur do biura i na spacer z dzieckiem. Wygląda to stylowy i spodnie, a klasyczne dżinsy (nie poszarpane krawędzie i otwory) i spódnica. To dobrze współgra z ciemnym, niebieski, czarny, szary, beżowy dołu.
 2. Nieodzownym atrybutem ubrania może stać się czarna. Doda harmonię i elegancki wygląd i ściśle w każdym środowisku. W rzeczywistości, to – w stylu klasycznym.
 3. Inną rzeczą uniwersalną – spódnica ołówek, oczywiście, prawo kolor.

Jeśli pozwalają na rysunku, można nosić i blaty, ale nie trzeba otwierać okolicę brzucha, ale należy pamiętać, że jest to jeszcze bardziej plażowe, nie biznes.

Ale klasyczne dżinsy w połączeniu z białą bluzkę i może dostosować się do biura. Nie zapomnij o butach z akcesoriami. Udekoruj stopy będą czarne szpilki. Oni wizualnie wydłużają nogi i smukłe. Jeśli nogi są piękne i chcesz podkreślić tę zaletę, że jest to możliwe nosić wysokie buty, buty do kostek, a od wysokich platformach masowych w tym wieku powinno być zaniechane.

osobista opinia

Po przeczytaniu powyższych informacji. Nie można zgodzić się z nim. Masz prawo! Jeśli masz więcej niż 40, 50 lub nawet 60 lat i nadal nosić buty ugg, dzięki czemu są wygodne w nich i wygodne – proszę. Ekstrawaganckie ludzi twórczych zwyczaj często pozwalają sobie na dziwnych rzeczy. Nie bój się łamać zasady. Najważniejszą rzeczą jest to, że ubrania były właściwe, że jest zgodne z sytuacją.

Powyższe elementy garderoby, który stoi z dala od niego, jeśli masz ponad 30 lat, oczywiście, odnoszą się bardziej do stylu biznesowym. Jeśli jesteś w domu, na pikniku lub rybackiej podróży z przyjaciółmi, ubrania powinny być wygodne.

W rzeczywistości, to twoja sprawa, w co się ubrać w jakim wieku. Jak ugg – buty je podarte dżinsy – proszę. Tylko pamiętaj: elementy garderoby, aby ozdobić, zamiast robić pośmiewisko i przykład braku smaku.