411 Shares 9399 views

Włosy wokół sutków: jak pozbyć się nieprzyjemnych cech

Ku naszemu żalu i zagubienia wielu kobiet, mogą również pojawić się włosy wokół sutków. Co zrobić z tym raczej nieestetyczne zjawiska? Przed udzieleniem odpowiedzi na to palące pytanie dla wielu jest to konieczne, aby zrozumieć powody pojawienia się włosami w tym niezwykłym miejscu dla nich.

Tak więc, jeśli włosy wokół sutków pojawił się nagle, w bardzo krótkim okresie czasu, lub wcześniej, było kilka, ale teraz nagle stała się o wiele bardziej – natychmiast skontaktować się z lekarzem. Być może masz problem z hormonalnej tle.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to możliwe, aby wymienić tylko dwie główne przyczyny tego zjawiska niezrozumiałego włosy wokół sutków u kobiet. Po pierwsze – wzrost liczby męskich hormonów w organizmie. Zjawisko takie może wystąpić w przypadku schorzeń endokrynologicznych, ciąży lub w wyniku przyjmowania preparatów hormonalnych. Po drugie, predyspozycje do pojawienia się włosów może być przekazywane w drodze dziedziczenia. Bardziej szczegółowo, można genetycznie odziedziczony wrażliwości receptorów androgenowych.

Jeżeli lekarz nie wykazało żadnych nieprawidłowości w strukturze hormonalnej tle, dzięki czemu można uspokoić trochę: Health włosy wokół sutków nie stanowią zagrożenia. Jednak kobiety wciąż pozostają niezadowoleni i mają tendencję do wapno roślinności. Zgadzam się, to jest dość oczywiste – tak nieprzychylny funkcja zmniejsza samoocenę.

Rozważmy niektóre ze sposobów eliminacji włosy wokół sutków. Najczęstszym sposobem – uzbrojony pęsety. Chwycić włosy i pociągnąć ostro w kierunku wzrostu. Po usunięciu wszystkich włosów, wytrzyj ją lotion delikatnym miejscu. Oczywiste jest, że wynik nie będzie długotrwałe. Więc dziesięć dni później, czekać na włosy ponownie.

Odinstalowanie za pomocą środków do depilacji. Ich zastosowanie jest bardzo skuteczne, – pod wpływem silnego materiału włosów i do pewnego stopnia jego część podskórnie może całkowicie rozpuścić się i mogą być łatwo spłukiwane gąbki. Nie należy jednak nadużywać takich kremów. Uniknąć uderzenia je na sutki, a przez cały czas spłukiwania instrukcji naśladowania. W tym przypadku również, aby powtórzyć procedurę co około 10 dni.

Haircut włosy – bezpieczny sposób, po to nigdy nie będzie nudne, jak po zastosowaniu kremu, ale efekt jest bardzo krótkotrwały.

Elektryczna depilacja i usuwanie włosów za pomocą wosku mogą być bardzo bolesne. Wynik może pomieścić do pięciu tygodni.

Elektroliza – jest radykalna metoda, która pozwoli zapomnieć o tym, że trzeba było włosy wokół sutków. Jej istota polega na niszczeniu komórek rozrodczych w mieszku włosowym. Odbywa się to poprzez wprowadzenie do każdego mieszka włosowego cienkiej igły, przez który jest doprowadzany prąd elektryczny. Skóra nie jest uszkodzona, ale może to być blizny while lub niewielkie siniaki.

Usuwanie włosów laserem jest bardzo skuteczne, jeśli włosy nie rosną z powodu hormonalnej tle. Jego największą zaletą jest to, że ta metoda jest bezbolesny i bezpieczny. należy powtórzyć depilacji laserowej kilka razy, aby pozbyć się włosów.

Innym sposobem – depilacja – bezbolesne, a także charakteryzuje się wystarczająco długotrwały efekt. Ale ogranicza się do jednej sesji nie będzie działać. I znowu, przed pójściem do kosmetyczki aby usunąć włosy wokół sutków z tej metody, należy skonsultować mammologisty.

Nie zaleca się takiego „barbarzyńską” metody jak golenia niechcianych włosów. Uwierz mi, nie rób go: jesteś tylko przez krótki czas, należy wyjąć zewnętrzną część włosa (co jest już na następny dzień będzie widoczny), a następnie włosy będą znacznie trudniejsze.