726 Shares 3559 views

Maska śmietany na twarz

Śmietana, podobnie jak inne produkty mleczne, zawiera kwas mlekowy, który z kolei może być słusznie uważany za jeden z głównych elementów większości produktów kosmetycznych do pielęgnacji skóry. Śmietana pomaga utrzymać nawilżenie skóry i jest to naturalny złuszczającym, które w ten sposób zwiększa kolagenu runningaway.

Dzisiaj, kwas mlekowy zawarty w kremie jest szeroko stosowany w produkcji szerokiej gamy kosmetyków, na przykład, to jest zawarte w szamponach, kremy, mydła. Ponadto krem może być stosowany do zachować piękno skóry i w domu, powiedzmy, na przykład, tani i skuteczny sposób, aby zamaskować z kwaśną śmietaną na twarzy.

Maska śmietany na twarz z suchą skórą

  • W takim przypadku, jeśli masz suchy rodzaj skóry maskę kwaśnej śmietany, aby pomóc nawilżają ją. 2 łyżek niskotłuszczowy śmietana, zanętę banana jedną łyżeczkę miodu. Obficie stosować maskę na twarz i trzymać przez 10 minut, następnie należy zmyć maskę ciepłą lub zimną wodą.

Wskazówka: Jeśli skóra jest sucha i słodkie, konieczne jest, aby być ostrożnym przy użyciu masek, gdyż krem zwiększa wrażliwość na działanie promieni UV. Dlatego ważne jest, aby upewnić się, że przed słońcem pozostawiając skórę chroniony specjalnym kremem.

Maska śmietany na skórę normalną

Śmietana maska jest naturalny, prosty, a co najważniejsze, skuteczny sposób dbać o normalnej i mieszanej skóry twarzy w domu. Ta maska pomaga pozbyć się martwych komórek skóry. Korzystanie z niego jest bardzo łatwe do utrzymania jej zdrowy i promienny.

  • Mieszać niskotłuszczowe śmietany z tłuszczu i ogrzać masę, na kuchence gazowej. Ogrzać około 1-2 minut, tak, że staje się trochę ciepło, nie daje masę do wrzenia. Dalsze kwaśnej śmietany do ochłodzenia do temperatury pokojowej. Dodaj owies i wszystko dokładnie wymieszać. Zastosuj maskę do twarzy i dekoltu gruba warstwa jest polecany po podjęciu wannę lub prysznic. Utrzymuj maskę można w lodówce przez 1-2 dni.

Wskazówka: Aby skóra nie stała się jeszcze bardziej tłusta, wskazane jest, aby używać śmietanę z niską zawartością tłuszczu.

  • Dokładnie wymieszać z mieszadłem lub drewnianą łyżką jednego białka jaja o niskiej zawartości tłuszczu, śmietana i 2 łyżek soku. Maska śmietany na twarz stosuje się stosunkowo grube, ale ważne jest, aby unikać obszaru oczu.

Wskazówka! Pożądane jest, aby przygotować sok grejpfrutowy sam, ponieważ sok owocowy będzie mieć bardziej skuteczne działania. Ważne jest również, aby nie stosować tej maski na alergen skóry.

  • Blender, posiekać świeże lub gotowane fasolkę. Dodać trochę śmietany. Wszystkie składniki dokładnie wymieszać, a następnie umieścić maskę na twarz i zmyć po 10 minutach ciepłą wodą. Z tej maski można usunąć martwe komórki skóry, czyniąc ją miękką i jedwabistą.

Wybielanie Maska z kwaśną śmietaną

  • Aby zamaskować śmietany na twarz pomaga pozbyć się plam starczych, piegów lub zaczerwienienie, trzeba wymieszać 3 łyżki niskotłuszczowej kwaśnej śmietany 2 łyżki świeżej posiekanej pietruszki i pół z wyprzedzeniem blendera pokruszonego ogórka. Stosuje się grubą warstwę maski na skórę. Maska z kwaśnej śmietany na twarz może być przechowywany w lodówce w ciągu 2-3 dni, w zamkniętym pojemniku.

Pietruszka jest znany wszystkim ich naturalnych właściwości wybielające i ogórkiem – nawilżające i kojące.

Wskazówka! Wskazane jest, aby pamiętać, że ta maska nie jest pożądane stosowanie w czasie ciąży, ponieważ pietruszka zawiera dużo estrogenów, co może prowadzić do zaburzenia równowagi hormonalnej u kobiet.