900 Shares 7146 views

Dwa w jednym: WC z bidetem

Na dobre Ci szybko wykorzystane. Współczesny człowiek jest już trudne do wykonania bez oddanej postępu technicznego życia atrybuty: Lodówki, mycie maszyny, łazienka z ciepłą wodą … raz doświadczył przysmaki użyciu bidet, trudno jest sobie wyobrazić, że ten sam komfort w celu zapewnienia higieny odpowiednich obszarów ciała może jakiś inny.

Ale w tych mieszkaniach, gdzie obszar małych łazienek, instalacji bidet staje się problemem. Jednak istnieje rozwiązanie: jest WC, łazienka z bidetem.

Z pewnością większość czytelników natychmiast wyciągnął mentalny obraz wymianę starych urządzeń na nowe, a wszystkie związane złożoność i koszty. I błędem: nie ma potrzeby niczego zmieniać. Producenci oferują hydrauliką przykrywkę bidet, które są wystawione na praktycznie dowolny standardowy sedes, przekształcając go w WC z funkcji bidet.

Jest to głównie urządzenia elektroniczne opracowane przez firm japońskich i południowokoreańskich.

Proces instalacji jest łatwe i proste, mistrz hydraulik niekoniecznie wiążą. Wszystko, czego potrzebujesz do montażu jest dostarczana z produktem, każdą osobę, która jest zdolna do nauki czytania, zadanie jest bardzo zdolny.

WC z bidetem jest nie do przecenienia, uważany korzyści uzyskanych w związku z jego szczęśliwym właścicielem. Wszelkie lekarz potwierdzi: korzystanie z papieru toaletowego nie daje sprzyjającego środowiska, higieny Problem można rozwiązać jedynie przez obmycie. bidet CD zrobi to, nie wstając.

Ale ten produkt – nie tylko w toalecie, to „lekarz rodzinny”. Pomoże to zwiększyć krążenie krwi, zapobiega hemoroidy, zatrzymanie stolca, należy unikać różnych problemów takich jak zapalenie skóry lub wyprysk płaczącą.

Rozwiązany problem profilaktyce różnych chorób ginekologicznych i urologii. WC z bidetem jest idealny dla kobiet w czasie miesiączki, ciąży i po porodzie – kiedy trzeba szczególnie delikatne opieki.

osoby starsze i niepełnosprawne to urządzenie pomoże utrzymać higienę bez czyjejś pomocy. Funkcja Pulse i masaż prostaty whirlpool zwalnia ludzi od konieczności wizyt w androlog.

Oprócz podstawowych funkcji, WC z bidetem oferuje wiele więcej rzeczy, które sprawiają, że proces idzie do łazienki, wygodny i przyjemny. Neutralizacja dezodorantu katalizatora specyficzne usuwa zapachy, niszczy bakterie i grzyby.

Seat temperatura ogrzewania wynosi do 4 poziomów i nastawy temperatury wody nie pozwoli spaść poniżej i wznieść się ponad pokojowej specjalnie dla ograniczyć.

Można bezpośrednio w procesie zmiany siły nacisku wody, jet to twist „gazowania” – strumień pęcherzyków powietrza daje przyjemne uczucie.

Czujnik obecności pozwala urządzenie tylko wtedy, gdy na nim usiąść. Pod koniec procedur wbudowanych w suszarkę do włosów wyschnie swoje ciało, a nie serwetki, ręczniki nie są potrzebne.

WC z bidetem łatwy do czyszczenia – po prostu od czasu do czasu przetrzeć część neutralnego detergentu, a następnie co sześć miesięcy, aby zmienić filtr wody.