336 Shares 2660 views

Przywiązywane na iPhone 6. Jak włączyć tethering?

Dla wielu użytkowników telefonów komórkowych, ważnym elementem jest tak zwany „uwięzi” (po angielsku to brzmi jak Osobiste Hotspot – «osobisty punkt dostępu do sieci” Jest to opcja, która pozwala na smartphone do dystrybucji z Internetu za pomocą Wi-Fi, który w swoim. kolei zasilane przez operatora sieci telefonii komórkowej.

Ponadto, zdolność do tworzenia Wi-Fi sieć pozwala na podłączenie dwóch urządzeń iPhone w celu przesyłania plików (choć można to zrobić w inny sposób); oraz aby korzystać z gier, które obsługują tryb multiplayer.

W tym artykule będziemy mówić o tym, jak pracować z tej funkcji na najnowszej wyłoniła się z iPhone – model szóstej generacji.

Jak włączyć tethering na iPhone 6?

Zacznijmy od informacji ogólnych – aby upewnić się, że smartfon zaczął rozpowszechniać w Internecie, jest bardzo proste. Wystarczy przejść do „Ustawienia”, które będą dostępne do odpowiedniej pozycji. To się nazywa „uwięzi”. Na iPhone 6, jak zresztą i inne technologie Apple pracuje w oparciu o iOS 8, opcja ta jest aktywowana przez jedno kliknięcie.

Po tym, jeśli idziemy do zakładki Options można zobaczyć ustawienia Wi-Fi, który wskaże sposób, aby połączyć się z siecią. Aby uzyskać informacje o tym, jak je wypełnić, wyjaśnić trochę dalej.

Problem z iOS 8

Wielu ludzi, którzy spędzili aktualizację oprogramowania sprzętowego na urządzeniu z systemem od systemu operacyjnego 8-mej generacji, może być problem – nie wiadomo, gdzie tryb modem brakuje. IPhone 6 tak się dzieje, też – a często osoby, do której chcesz utworzyć sieć z dystrybucją w Internecie, nie wie, co musi zrobić, aby aktywować swój modem. Ktoś może sugerować, że jest to awaria systemu. Przynajmniej opinie użytkowników iPhone w forach wskazują na brak zrozumienia ludzi, gdzie opcja jest zaginionych.

Rzeczywiście, z zewnątrz wygląda to prawdopodobnie problem – pozycja menu, które było wcześniej dostępne za pracę jako modem znika z ustawieniami. Ale zapewniam cię, nic się martwić. Dostępne na jak włączyć tethering na iPhone 6, obejmie w tym artykule.

decyzja

Tak więc, po aktualizacji firmware punktu naprawdę zniknie z ustawieniami – to fakt. Dzieje się tak dlatego, że odbiega konfigurację dostępu mobilnego punktu z operatorem sieci. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat można znaleźć w tym samym miejscu – w „Ustawienia” w „komórkowa”. Następnie, aby skonfigurować tethering na iPhone 6, należy przejść do sekcji „Transfer Cellular Data Network”, gdzie można zobaczyć dokładnie to, co jest problem.

Poniżej znajduje się okno, które nazywa – „Udostępnianie”. Ma wykresy APN, „Nazwa użytkownika” i „hasło”. Pamiętaj: te same informacje zostały wypełnione i połączyć się z internetem w oknie innych ustawień. Oznacza to, że deweloperzy iOS 8 oddzielone tylko konfiguracja oparta na telefonie jako całości i dla trybu modemu. Zrobiono to, oczywiście, w celu uniknięcia nieautoryzowanego ruchu write-off.

To jest odpowiedź na pytanie: „Gdzie jest przywiązywane na iPhone 6,” On nie znika – zaledwie ustawienia po aktualizacji trzeba wypełnić ponownie.

Dane do wypełnienia

Dla czytelników, którzy korzystają z usług operatora, aby wiedzieć, jakie informacje trzeba zrobić, aby zacząć w trybie modemu, publikujemy wspólny zbiór danych w najbardziej popularnych przewoźników.

  • Jeśli masz MTS – APN wskazać internet.mts.ru, w pozostałych dwóch dziedzinach – MTS.
  • Jeśli Megafon – w APN – Internet, oraz w "User Name" i pola „hasło» – GData.
  • Dla tych, którzy z Beeline, trzeba napisać w APN – internet.beeline.ru, w innych dziedzinach – lini prostej.
  • Wreszcie, Tele2 na piśmie APN internet.tele2.ru, inni zostawić to pole puste.

Jeśli wszystko poprawnie wypełnić, tethering na iPhone 6, którego używasz, będziesz natychmiast. W ten sposób można rozpowszechniać mobilnego Internetu do swoich przyjaciół w sąsiedztwie.

Ustawienia Wi-Fi

Nie zapomnij również skonfigurować Wi-Fi sieć, która będzie tworzyć urządzenia. Najważniejsze dla nas pozostaje nazwa sieci i klucz do niego dostępu (hasło). Domyślnie nazwa brzmi „Twoje imię” (który został podany przy pierwszym uruchomieniu telefonu) z przystawką iPhone. Według niego ci, którzy będą łączyć się z siecią, będzie widać, że jesteś dystrybucji.

konieczna jest druga opcja należy wypełnić – jest klucz sieciowy. Innymi słowy, jest to hasło, które będzie wymagane, aby wejść chcąc połączyć się z ciebie. Wymagania obowiązkowe – co najmniej 8 znaków.

transfer danych

Ponieważ instrukcje jak włączyć tethering na iPhone 6, wyjaśniamy, jak korzystać z połączenia internetowego z innymi użytkownikami, chcielibyśmy, aby ostrzeżenie – niektórzy operatorzy sieci wyłącza możliwość dystrybucji Internetu do wielu planów. Odbywa się to z zamiarem uniknięcia nadmiernego obciążenia sieci. Jednak najwięksi gracze na rynku telekomunikacji, takie jak MTS, „Beeline”, „Megafon”, to nie ma zastosowania.

Jest to kolejny ważny punkt – upewnij się, że to się robi w sieci, tych, których rozpowszechnianie w Internecie. Jeśli, powiedzmy, masz na koncie ma kilka megabajtów i jesteś zalogowany w trybie modemu, a twój przyjaciel oglądania filmów – najprawdopodobniej te MBs wkrótce się skończy, a następnie ruch zostanie obciążona zupełnie inną zasadę. W związku z tym istnieje ryzyko nie tylko wydać dodatkowe pieniądze, jeśli czas nie prokontroliruete przepływ ruchu w sieci.

Wybierając plan taryfowy

Wreszcie, jeśli wystąpią stałą potrzebę stworzenia Wi-Fi sieci przy użyciu telefonu, być może należy zadbać o odpowiednią planu taryfowego. Aby wesprzeć pracę wielu urządzeń w Internecie, jest to oczywiście konieczne taryfa z dużą ilością ruchu internetowego, a lepiej – nawet z „bezlimita”. Korzyści dzisiaj pozwalają operatorom wybrać plan taryfowy usług w zależności od tego, co chcesz się połączyć. I wielu dostawców mają nawet osobne pakiety ruchu może ich kolejności „na górze”, z usług, które można dostać w pierwszej kolejności (minuty i SMS).

W tym artykule powiedzieliśmy, czy na iPhone 6. tethering tam Należy podkreślić, że stwierdzenie to jest istotne dla innych urządzeń firmy Apple, pracuje w oparciu o iOS 8. W szczególności iPada dowolnej generacji ma podobne problemy z faktu, że utracone po ustawieniu trybu aktualizacji modem. Nic w tym złego, jak działać, aby ponownie rozprowadzić Internet, to już wiem.