599 Shares 4192 views

Automatyczne mycia okien: opinie klientów

Zakres krajowych środków utrzymanie gospodarstwa domowego zawiera wiele urządzeń wysokiej technologii. Na dzisiejszym rynku można znaleźć i elementy funkcjonalne do czyszczenia wykładzin podłogowych i urządzeń do pracy z klimatem, oraz wszelkiego rodzaju akcesoria do naczynia do pielęgnacji. Z jednej strony, technika ta jest bardzo drogie, ale z drugiej – aby zaoszczędzić czas i wygodę dla użytkownika w celu zrekompensowania inwestycji. Nie tak dawno temu, wykaz przydatnych narzędzi i gospodyń domowych dołączył do automatycznego mycia okien sprawia, że łatwo dbać o powierzchniach szklanych na zewnątrz domu. Najnowsze modele wykazują skuteczność opieki nie tylko szyb, ale także w pracy z innymi powierzchniami, w tym piętrze.

Zasada działania urządzeń

Na tym etapie rozwoju tej techniki, istnieją dwa pojęcia urządzenie. Jednym z nich jest budowa z przyssawek. Modele te, w szczególności, rozwoju marki Hobot. Automatycznego urządzenia tego typu polega na pracy z sieci, a zatem, charakteryzuje się wysokim zużyciem energii. Pod względem kosztów znacznie korzystniejszej automatycznej myjni okien na zasadzie magnetycznej. Ma bardziej prostą konstrukcję, wysoką funkcjonalność, ale również pewne ograniczenia. Fakt, że przedstawiciele tej grupy są wybrane specjalnie dla grubości szyby zespolonej izolacyjnej. urządzenia magnetyczne praktycznie bezgłośne i może być używany niezależnie od źródeł zasilania. Są one zasilane z baterii, więc odległość od ściany nie jest dla nich istotna. Stopniowo rozwinęła koncepcję technologiczną inne urządzenia i istniejące skomplikowane. W tym samym czasie firmy, które są zaangażowane w produkcji środków czyszczących okiennych, nie tak dużo.

Recenzje podkładek Hobot

Pod tą marką pierwszy na świecie model został wydany, przeznaczony do automatycznego mycia okien. Urządzenie 168 jest seria urządzenia wielofunkcyjnego, które jest w stanie zapewnić skuteczne czyszczenie powierzchni. Jak zauważył samych, ergonomii i jakości pracy użytkowników – główne zalety, które odróżniają okna podkładka Hobot. Opinie, w szczególności podkreślić korzyści z pilotem i elastyczność użytkowania. Urządzenie wystarczy umieścić na powierzchni roboczej i zarządzać nim z domu. W czasie naszego pobytu modelu na rynek przez właścicieli prawie nie ma doniesień o upadkach komunikatów urządzenia. Bezpieczne dopasowanie pomaga przemyślany mechanizm retencji, ale nawet jeśli nie może poradzić sobie z obciążeniem, to będzie działać jako nylonowy sznurek ubezpieczenie.

Opinii o modelu „Karcher”

Europejski producent oferuje również wysokiej jakości modele, różniące się funkcjonalność i ergonomię. W szczególności, wiele dodatnich reakcji ma WV 50. Modyfikacja uszczelkę „Karcher” Okno W tym przypadku warto zauważyć, pojemnik aerozolu i małe białe gąbki, które łatwo usuwa się i przemywa. Według obliczeń użytkowników, zawartość kasety z płynu czyszczącego do tego modelu wystarczy do obsługi 10 standardowych okien.

Również właściciele urządzenia kurzu pochwały – kompaktowy, ale potężny odkurzacz wyposażony w gumową końcówką. Za pomocą tego urządzenia można usunąć brud nie tylko na powierzchni, ale także ślady detergentu. Plus, nuty autonomicznych robotów. Model ten jest wyposażony w akumulator, który trwa również do czyszczenia przynajmniej 10 okna z podwójnymi szybami. Jednakże istnieją również wady, które ma czystsze okno „Karcher”. Recenzje skrytykował urządzenie do wysokich kosztów niektórych ograniczeń w pracach niektórych powierzchniach.

Recenzje podkładkami Ecovacs Winbot

roboty Siódma seria Ecovacs Winbot zawarte wiele pozytywnych cech przedstawicieli tego segmentu. Że nie powinno się oceniać markę jako całości. Tak więc, według właścicieli urządzenie radzi sobie z mokro i sucho, bez zakłóceń w pracy usuwa plamy, płynnie na szybie za pomocą silnika i osłoną i posiada atrakcyjny wygląd. Przez funkcję, która ma automatyczną pralkę Ecovacs Winbot 7 Windows przypisuje zaokrąglone ciało i zdolność do pracy z bezramowych okien. Jeśli mówimy o wadach, właściciele mówią o krótkim kablem, długość procesu czyszczenia i słabego akumulatora. Ten ostatni jest ze względu na fakt, że producent nie spodziewałem się dostarczyć model baterii jest ciągłe zasilanie. Akumulator jest dostarczany jako element zaopatrzenia w razie wypadku. Ogólnie rzecz biorąc, model ten jest solidny, ale niuanse zarządzania i drobnych poprawek w projekcie nadal zmusza wiele krytykować wziąć tę opcję.

Recenzje podkładek Vax

Dla tych, którzy potrzebują budżet, kompaktowe i niedrogie urządzenie, konieczne jest, aby polecić model od firmy Vax wersja H86. W jaki sposób użytkownicy mówią, że urządzenie ma ograniczoną funkcjonalność, ale jakość jego pracy pozostaje na wysokim poziomie. Dla miejskich mieszkań z niewielką ilością pracy, ta opcja może być najlepszym. Oczywiście, w kontekście możliwości dostępnych do automatycznej myjni „Karcher” Okna, potencjał instrumentu z Vax wygląda blado. Niemniej jednak zakres opcji obejmuje zbiornik płynu ssący do brudnej wody i baterii, która pozwala jednostce pracować do 30 minut. Ponownie, zgodnie z gospodyń domowych, urządzenie dobrze spełnia swoje natychmiastowe cele. Ale w przeciwieństwie do tego samego modelu „Karcher” jest wart o połowę mniej. Przystępna cena w połączeniu z jakości pracy pozwala podkładkę, by odnieść sukces w segmencie budżetowym.

Recenzje modelu Windoro

W przykładzie rodziny WCR-I001 może oszacować kolejne nietypowe podejście do opieki technologie dla systemu Windows. System ten składa się z dwóch modułów, które są zamocowane na obu stronach powierzchni, ze względu na przenoszone na urządzenie nawigacyjne. Użytkownicy uruchomić model z pilota. Wspomniany system monitorowania i kontroli jest głównym atutem, który ma automatycznego mycia szyb. Opinie, na przykład zauważyć, łatwość procesu czyszczenia rozruchu za pomocą jednego przycisku, a następnie można użyć innych ustawień. Na przykład, operator może zmieniać prędkość przepływu parametrów urządzenia, a także ustawiać różne stopnie nasilenia prania.

Zestaw elementów czyszczących i innych akcesoriów sprawia, że proces nie tylko wygodne, ale także skuteczne. To prawda, że koszt takiego urządzenia jest dość wysoki. Model Windoro często używany przez profesjonalistów, ale także w życiu codziennym nie jest zbędny. Nawiasem mówiąc, podkładka „Karcher” Windows ma podobne cechy pod względem jakości, ale jest droższy. Dlatego miłośnicy niemieckiej jakości, warto zwrócić uwagę na robota WCR-I001.

Zalety czyszczenia okien

Automatyczne podkładki są z pewnością miłym dodatkiem. Oczywiście, stosowanie takich urządzeń wymaga czasu i wysiłku, ale nie jest to porównywalne z siłami, które spożywają ręcznego czyszczenia. Jedyną wadą takich robotów – cenę, która może wynosić do 20 tysięcy rubli .. Co by usprawiedliwiać takiej ilości automatycznego mycia szyb? Przede wszystkim, to jest jakość czyszczenia. Nieobecność rozwodny krystalicznie czysta i błyszcząca powierzchnia – warunkiem nawet modele mogą. Obserwowani przez ochronę. I dla samego mistrza i szkła, a dla robota. Ręczne czyszczenie loggię za oknem – ryzykowne wydarzenie i automatyczne podkładka sprawia, że procedura całkowicie bezpieczna.

Na jakie cechy powinien wybrać pralkę?

Aby nie być rozczarowany w eksploatacji podkładki okna, należy natychmiast określić swoje wymagania. Po pierwsze, pomyślmy o obszarze roboczym. To wpływa na rozmiary jednostek funkcjonalnych urządzenia, jak i jego pojemność. To określa typ i moc. Obecność pół baterii nadaje się do okien typowych odnushki, ale do domu lub multi-pokojowe Mieszkanie jest lepiej wybrać urządzenie działające w sieci. Należy również nakreślić możliwość wyposażenia dodatkowe opcje, które mogą mieć do czyszczenia okien. Opinie, np docenić korzyści resseivateley detergentów, serwetki ulepszonych właściwościach czyszczących i zdolności do pracy w niestandardowych powierzchni urządzenia.

wniosek

Moda dla automatycznych podkładkami okiennych mijały innych urządzeń działających na podobnej technologii. W szczególności, ta sama zasada działania jest w odkurzaczu wykonywania mokro. W tym przypadku automatyczne okno odkurzacz do pracy w trudniejszych warunkach na pionowej powierzchni. Reszta funkcji takich urządzeń jest powtarzany nowoczesnych odkurzaczy. A producenci muszą daleko szukać – lepiej jest interakcja z urządzeniem użytkownika i rozwiązywanie problemów z bateriami i ewentualnie wprowadzenie nowych pojęć w procesie czyszczenia organizacje. Wygląda całkiem obiecujące i tendencja przeznaczenia instrumentów. Być może przyszłe płyny do szyb nie tylko w pełni poradzić sobie z opieką szyby, ale również wykonywać na mokro mieszkania.