382 Shares 9151 views

Jak wyczyścić kożuch

Gdy zima jest na progu, wiele osób pamięta o swoich ulubionych kożuchów, ponieważ są piękne, wygodne i dobrze podgrzać w zimnie. Ale jeśli twoje ubrania są czasami pokryte plamami, w niektórych miejscach farba odpadła i gatunek jako całość jest słabo utrzymane, nasuwa się pytanie: jak wyczyścić kożuch w domu, ponieważ suche czyszczenie jest kosztowne. Poza tym to nie jest rzadkością, że w procesie czyszczenia clothes've zostały zepsute. Obawiając się o jego portfela, a nie opierając się na umiejętnościach pracowników chemiczna, kożuchy właściciele decydują się na własną rękę, aby poradzić sobie z tym problemem. Więcej materiału na metodzie oczyszczania opisano w artykule.

Jak czyścić skóry owczej

Przed oczyszczeniem kożuch, to musi być wolne od kurzu, który może używać odkurzacza i końcówkę pędzla. Dublenku czyścić twardą szczotką, miękką szczotką, a następnie zwilżyć wodą z mydłem i przejść przez ubranie. Posypać solą baranicy niemożliwe, w przeciwnym razie może to zepsuć. Świeże plamy są łatwe pochodzi skrobi lub kaszy manny, które absorbują wilgoć i tłuszcz bez szkody dla futro.

Jako środek czyszczący jest lepiej wybrać profesjonalne kremy i spraye. Tak więc, aby przywrócić wyblakły farby i można je nabyć w sklepie i farby owczej własnych. Przed malowaniem ubrania muszą być czyszczone i dokładnie zapoznać się z instrukcjami zawartymi w przejętej farby.

Ale, jak do czyszczenia kożuch, jeśli jest ona pokryta tym starym miejscu? Do tego celu nadaje się gazą nasączoną nafta. Jednak metoda ta nie nadaje się do wszystkich produktów. Dlatego też, aby nie zaszkodzić powłok skórnych, należy najpierw spróbować go na jej środku. Plamy można usunąć za pomocą suchej białego chleba skorupy lub gumki nasączoną naftą. Odzież oczyszczono stosując proszek do zębów lub amoniaku, stosując jako sztywny pędzla. Konieczne jest, aby chodzić na polu rękawy, kołnierz i kieszenie do czyszczenia zabrudzonych powierzchni. Zamiast tego, proszek do czyszczenia zębów kombinezonu proszku dla niemowląt lub talk.

Jeśli kożuch jest pokryta lakierem, można go czyścić wilgotną szmatką. Niezależnie od materiału, wszelkie dublenku polecić parę technologiczną. To przyczynia się do niszczenia szkodników owadzich i zapewnia zapobieganie ich wystąpieniu. Domy do czyszczenia można użyć szczotki z naturalnego włosia do wewnętrznej powierzchni odpowiedniej szczotki płaszcze dla puchu.

Jak czyścić zamsz owczej

Kożuch zamszu nie jest tak trwały, jak i delikatnej skóry, materiału do opieki nad nim. Jednakże, jak do czyszczenia zamszu z owczej skóry, jest praktyczna rada. Do ich przetwarzania, należy użyć twardego, mosiądz lub gumową szczotką lub papierem ściernym. Chodzić na problematycznej tłustych plam konopie nasączoną benzyną.

Wybielić cały kożuch lub jej strona jest lepiej wykorzystywać rozwiązania jakie podjąć jedną łyżeczkę nadtlenku wodoru i amoniaku i jeden kubek wody. Wynikający stąd proces dublenku skład zamszu.

Jeśli coś jest bardzo brudna, jak do czyszczenia kożuch, opowiada następującą radę. Wymaga to ciepłej wody z amoniakiem, w stosunku jeden do czterech. Bardziej należy przygotować roztwór mydła, która dodawania amoniaku. Po tynkarskich zarówno kompozycje do traktowania powinny być płukano zimną wodą i powiesić na wieszaku na powietrzu do wyschnięcia. Nie ma innej opcji, jak czyścić kożuchu i osiągnięcia pożądanego rezultatu, bez obawy szkodliwego kapryśnej materiału. W tym celu, przydatny sody i mleka, które łączy się w zlewce. Następnie otrzymaną kompozycję zwilżyć wacika i pocierać warstw powierzchniowych. Po zakończeniu owczej przemyć octu i wysuszyć.

Czysty kożuch nie jest tak trudne, jak się początkowo zdawało. Po zapoznaniu się z proponowaną porady, można mieć w domu, aby przywrócić wygląd swoich ulubionych ubrań.