726 Shares 5484 views

Porady dla kobiet: jak golić okolic bikini

Dlaczego we współczesnym społeczeństwie jest wykonany kobietom pozbyć się włosów w strefie intymnej? Jak golić okolic bikini bez podrażnień? Jakie problemy mogą się zdarzyć w wyniku niewłaściwego golenia? Odpowiedzi na wszystkie te pytania, jesteś zobowiązany do znaleźć w tym artykule.

Kobiety mają wywierać wiele wysiłku, aby uzyskać idealnie gładką skórę w tak zwanej strefie bikini. I tylko nieliczni wolą naturalne piękno. Takie wielkie pragnienie, by pożegnać się z włosami w „niegrzecznych” stron jest zrozumiałe. Oraz z kilku powodów. Po pierwsze, prawie 90% mężczyzn kobiet wybrany z dobrze błony wewnętrznej powierzchni (gdy nie jest dokładna intymne strzyżenie lub wszystkie gładkie Ogolona). Po drugie, jeśli pani nie golić włosy w okolicy bikini, nie będzie mógł nosić seksowną koronkową bieliznę i stringi. Po trzecie, gorące lato wszyscy obnażył, umieścić na dość bikini. Prawie nie znajduje się na plaży oglądając ludzi jak „naturalne” piękno, wystający z podgrzewa kobiet. W związku z tym, że włosy w strefie intymnej najlepiej jest się pozbyć. Jednak nie wszystkie kobiety wiedzą, jak golić bikini. Teraz powiemy o tym.

Aby usunąć włosy, można użyć maszynki do golenia (głównie jednorazowych), specjalne kremy i depilatory. W salonie piękności obszarze czyste bikini włosów może być za pomocą lasera. Ale ta usługa jest warta bardzo drogie. Ponadto, nie mogą rozwiązać ten problem na dobre. Jesteśmy zainteresowani jak golić okolic bikini z brzytwą? Należy zauważyć, że zaletą tej metody nad innymi jest jego niski koszt. Główną wadą golenia jest ich kruchość. W efekcie, procedura będzie powtarzana za każdym razem, gdy włosy odrastają ponownie. Ponadto, po goleniu do skóry podrażnionej często pojawia się w towarzystwie nieznośnego swędzenia. Jak golić okolic bikini, aby tego uniknąć?

Aby rozpocząć, należy bardzo poważnie i odpowiedzialne podejście do wyboru brzytwa. To może być pełnoprawnym brzytwa, że w pakiecie z wymiennych wkładów. Ale to jest mniej kosztowne i bardziej praktyczne jest uważany za maszyną jednorazowa. Niektóre kobiety wolą nie logiczne, myśleć o tym, jak się golić obszar bikini, a co kupić maszynkę do golenia i po prostu wziąć maszyn używanych przez swoich mężów. Ale do tego nie jest zalecane. Jest to bezpośrednia droga do podrażnienia i świąd. Idź do sklepu i kupić maszynkę przeznaczony tylko dla kobiet. To powinno być podane na opakowaniu.

Aby uczynić proces usuwania włosów bardziej komfortowe i wygodne, można użyć specjalnych narzędzi. Chodzi o to, żele i pianki do golenia. W tym przypadku mąż może mieć piankę do golenia. Zastosowanie żelu lub pianki pomaga zmiękczają włosy, a w ten sposób ułatwia golenie. Odpowiadając na pytanie o tym, jak się golić obszar bikini, należy zauważyć, że stosowanie mydła w trakcie tej procedury jest po prostu nie do przyjęcia. Fakt, że wysusza skórę, co może doprowadzić do jego przypadkowego przecięcia. Jeśli narzędzia specjalne na rękę nie, to najlepiej użyć żelu pod prysznic lub szampon.