95 Shares 9499 views

Jak w „Maynkraft” make wiadro, i jak go używać?

W „Maynkraft” Istnieje kilka bardzo ważnych płynów, bez którego nie będzie łatwe. Oczywiście, przede wszystkim jest to woda, która jest wymagana do dużej liczby procesów w grze. Jednakże, nie można wchodzić w interakcje z nim za pomocą rąk. Jest zatem konieczne, aby szukać innego wyjście – naczynia, które mogą być wypełnione wodą lub cieczą, która może być następnie wykorzystana do własnych celów. W tym przypadku, idealny przykład wykonania wiadro – urządzenie znajduje się na każdym graczy, korzystnie więcej niż jeden. Fakt, że puste wiadro sumują się do jednego stosu, więc nie zajmie Ci dużo miejsca w plecaku. Ale może trzeba kilka wiader zaczerpnąć wody lub innej cieczy. W tym artykule dowiesz się jak „Maynkraft” make wiadro, a także w jaki sposób z niego korzystać.

wiadra Kraft

Tak więc, zanim ogromny zbiornik wodny, który jest pełen wody, która jest tak bardzo potrzebna. Co robić? Naturalnie, musimy pojemności – oraz w „Maynkraft” tego wiadra. Jednak nadal trzeba ją tworzyć, więc nadszedł czas, aby spojrzeć na składniki. Na szczęście, wiadro jest bardzo prosty przepis, który składa się z trzech elementów, dzięki czemu nie trzeba nawet warsztatu, aby dowiedzieć się, jak „Maynkraft” make wiadro. Ale surówka żelaza przydatna, jeśli planujemy spreparować chwytaki – trzy kawałki dla pojedynczego produktu gotowego. Surówka żelaza są bardzo ważne i niezbędne materiały, więc jest prawdopodobne, że nie będzie musiał nawet patrzeć na nich, ponieważ są one w zapasach na każdego gracza. Jeśli mają zabrakło, trzeba będzie się topić w piecu nowej rudy żelaza lub znaleźć je w skarbcu – Przy okazji, wiadro można również znaleźć za pomocą tej metody. Cóż, teraz wiesz jak „Maynkraft” make wiadro, to już daje ogromną przewagę, ale trzeba także nauczyć się go używać.

Korzystanie z wiadra

Po nauczył się „Maynkraft” make wiadro, to, oczywiście, trzeba się nauczyć metody jego wykorzystania. W rzeczywistości głównym działanie może to zrobić tylko dwa – do zbierania cieczy i wlać do niego. Obie te czynności są przeprowadzane za pomocą prawego przycisku myszy, ale w pierwszym przypadku, trzeba zwrócić uwagę na fakt, że zebrać wodę lub inny płyn czasami być trudne, więc trzeba uważnie obserwować, dokładnie tam, gdzie bezpośredni widok przy podejmowaniu zestaw płynu. Jeśli trzymać wiadro pełne, to trzeba użyć prawego przycisku myszy, aby wylać jego zawartość do miejsca, gdzie wzroku. Oczywiście, woda wlewa się na krótkich dystansach, więc nie spróbować uderzyć odległe cele. Jak widać, wiedząc, jak zrobić wiadro „Maynkraft” daje nowe możliwości rozwoju i szkoleń.

Charakterystyka wykorzystania wiader

Jakie inne niespodzianki można dać grę „Maynkraft”? Jak zrobić wiadro, wiesz, jak nauczyli się go używać, ale trzeba wiedzieć kilka funkcji. Na przykład, jeden z płynów, które można wpisać w wiadrze, jest mleko. Aby to zrobić, trzeba wziąć wiadro w ręce, i kliknij prawym przyciskiem myszy na krowy – od razu będzie na tyle mleka, który usuwa wszystkie szkodliwe czary. Warto również zauważyć, że mleko nie może wylać jak wodę – może to tylko pić. Co do lawy, a następnie za pomocą wiader pełnych wody i lawy, będziesz w stanie spreparować Obsidian.