434 Shares 1564 views

Jak sundresses można szyć swoje ręce? Opis procesu

Sukienka jest ulubionym damskie letnie ubrania. I można zrobić to samemu. Aby to zrobić, nie trzeba mieć lat doświadczenia. Aby sundresses szyć swoje ręce, trzeba znaleźć odpowiedni dla wielkości wzoru. Można go szukać w różnych czasopismach w szyciu, gdzie ten rodzaj materiału bardzo dużo. W celu określenia rozmiaru, tylko trzeba znać wielkość piersi. Długość jest określona w zależności od chęci.

Suknie szyć swoje ręce po prostu. Po wybraniu wzoru konieczne jest kupić odpowiedni materiał. Więc jak masz zamiar zrobić odzież letnią, a następnie materiał musi być naturalne. Naturalnie, należy zwrócić uwagę na kolor tkaniny i wzór. Maksymalna długość wkładki powinna wynosić około 2,5 m.

Aby sundresses szyć swoje ręce, oprócz materiału, należy zakupić cienką gumką, string do meczu z materiału, jak również bardziej odpowiednich koronek (dla sznurkami do ściągania). Jeśli okaże się odpowiedni wzór, spróbuj prawidłowo umieścić ją na materiale, z uwagi na zaostrzenie wątek. I nie powinniśmy zapominać o rzutki i uprawnień do szwów. Jeśli sukienka z miseczkami na piersi, a nie wyciąć za darmo, to należy wykroić ich 4 sztuki. Następnie ułożyła lewą stronę i szyć. Po tym, wykończone część wstrząsających i prasowanie.

Teraz możemy przystąpić do związku o przedniej i tylnej części. Aby szwy nie były rude, konieczne jest malowidła obverlozhit krawędzi lub uszyć „zygzak”. Suknie szyć swoje ręce nie jest trudne, dlatego, można niezależnie zapewnić sobie ubrania na lato tylko kilka godzin. Ważną rzeczą jest to, że istotne jest, aby umyć tkaninę tak, aby mogła siedzieć przed wzorów szycia.

Jeśli chcesz robić interesy sukienkę, trzeba będzie pracować dłużej. A dla takiego modelu należy zakupić wykładzinę. Jednakże, jeśli nie jest używany, można schować wszystkie krawędzie z obowiązującymi stronniczość. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z liniowej, to najpierw należy szyte na przedniej stronie wzoru, a następnie owinąć się i zrobić to samo już źle.

Następny SEW letnia sukienka własnymi rękami jest bardzo prosta. Konieczne jest jedynie, aby żądane wzory poziom połączyć wszystkie części. Szew powinno być gładkie i zadbane. Do dna produktu był schludny, musi mieć pewność, aby otoczyć wnętrze i zszywane. Wszystkie szwy powinny być po złej stronie, dzięki czemu tkanina powinna być składana na lewą stronę. Spróbuj pozostawić minimalną ilość dodatku.

Ostatnią rzeczą wszyta guma i sznurowadła, sznureczek. Podczas pracy przestrzegać schludność. Szyć długą sukienkę z rąk nie jest trudne, trzeba tylko kupić wystarczającą ilość tkanki. Pracując na komputerze, należy uważać, być ostrożnym. Po zakończeniu szycia, produkt powinien być uważnie żelaza.