381 Shares 7829 views

Jak gotować Wieprzowina

Do tej pory, wieprzowina – jeden z najbardziej ulubionych, smaczne, świąteczne dania, które są preferowane przez wielu Słowian. Danie to jest korzystnie wytworzyć z szynka wieprzowa, marynowane przypraw i soli, a w końcu do wypieku w piecu lub w płomieniu. Piec nie jest trudne, jedyną rzeczą, na długi czas. Ze słów ekspertów, jest on uważany za najbardziej poprawne gotowanie wieprzowina z wieprzowiny, ale można użyć mięsa z innych zwierząt, takich jak wołowina.

Chcemy powiedzieć, jak gotować gotowane mięso wieprzowe wieprzowina. Tak więc przepis, jak już wspomniano, nie jest trudne, ale proces gotowania będzie trwać dłużej niż jedną godzinę. Składniki, które są potrzebne do naczyń: wieprzowe (750 g), gorczycy (50 g), marchew (80 g), siatki wieprzowe (120 g), majonez (50 g) i czosnek (40 g); adjika, pieprz, sól – do smaku.

W drodze przygotowania:

  • mięso do głębokich cięć;
  • Otrzymany w „kieszenie” umieścić plastry marchew, szczypiorek (oczyszczona);
  • natrzeć mięso wieprzowe z musztardą i majonezem, pozostawić w chłodnym miejscu przez trzy godziny;
  • po raz umieścić marynowane mięso na folii, owijanie go w łeb krawędzi folii tak, że sok nie płynie w trakcie gotowania w piecu;
  • mięsa w piecu piec 40 minut;
  • Po 40 minut w celu uzyskania mięsa z pieca, usunąć folię i tłuszcz z gotowanych adzhika wieprzowych i owinięte w siatkę wieprzowe;
  • Wysyłamy mięso z powrotem do piekarnika na 10-15 minut, w czasie których tłuszcz jest topiony i lekko rumiane.

Po wykonaniu wszystkich zaleceń, nie musisz już szukać znajome, w różnych wyszukiwarkach, książki receptury, jak gotować wieprzowinę, ponieważ dzięki tej recepturze Twój danie jest delikatne, soczyste, pachnące, w rzeczywistości – to może być corona na świątecznym stole , I smacznego!

Bardzo często słyszę pytanie, jak gotować Wieprzowina w folię, tak że danie okazało soczyste. Odpowiedź jest prosta – nie kupować zbyt chude. W celu uzyskania soczyste skorupę przed włożeniem mięsa w piekarniku, w niektórych receptur zaleciły Fry trochę mięsa na patelni.

Nie mogę pomóc, ale powiedzieć, jak gotować Wieprzowina w piwie. Aby do mięsa (1 kg) w zbrązowiałego skorupą, powinna być ogrzewana do lekko smażenia smalec (masło może być używany), a następnie przesunięcie go w kotle. To dodać seler (1 szt.), Marchew (1 szt.), Pietruszka, cebula (2 szt.), Naziemnego i ziele angielskie, liść laurowy, mięta. Wszystkie składniki wlać piwo, dusić, aż gotowane. Na stole, służyć krojone gotowane plastry wieprzowiny skropione napięte bulionu. Doskonała ozdoba do tego dania służyć smażone lub gotowane ziemniaki, warzywa, groszek.

Podstawą w preparacie według przepisu wieprzowe mięso, które jest Ham czosnek, marchew posypać przypraw dodaje się seler. Jak gotować Wieprzowina, która będzie do gustu przy stole – to tylko gospodyni fantazji. Na przykład, w niektórych receptur można przeczytać, że w miodzie dish Dodaj. Tak, a proces gotowania mięsa nie ogranicza się do piekarnika, piec Wieprzowina jest teraz popularne w Aerogrill, multivarka – takich jak eksperymenty odbywają się w nowoczesnej kuchni. Nie miałem czasu na eksperymenty w przygotowywaniu posiłków, eksperymenty były udane, nie zaleca się bać.

Jak gotować Wieprzowina, my wam powiedział. Naszym zdaniem jest to najbardziej powszechne i popularne recepty; do których zastosowano określone przez siebie, ale żaden z nich nie opuści i goście obojętny. Ogólnie rzecz biorąc, każda recepta na przygotowanie mięsa wieprzowego w domu nie jest trudne, jedyną rzeczą, trzeba mieć z pieca, mięsa i znajomość pewnych sztuczek w przygotowaniu potraw świątecznych. I wtedy entuzjastyczne recenzje na temat swojego dzieła nie będzie długo czekać.