540 Shares 1361 views

Wróżenie i sukces. Fortuntingelling na szczęście i pieniądze. Wróżenie na kartach Tarota za pieniądze

Nasz świat jest tak zorganizowany, że miarą samopoczucia są przyjemnie ostre kawałki papieru i liczba zer z konta bankowego. Ale nie każdy może pochwalić się takimi "cnotami". To sprawia, że wszyscy się denerwują, sprawia, że stracisz zaufanie i zepsucie się w rozpacz. Podnoszenie ducha i dążenie do działania w rozwiązywaniu problemów pomaga fortunę dla pieniędzy. Zgadzam się, jeśli wiesz, co jest istotą niepowodzenia, to o wiele łatwiej wybrać sposoby pokonywania przeszkód. Ludzie często używają fortunę i pieniędzy, aby orientować się w sytuacji. Mapy lub inne narzędzia magiczne dają wskazówkę, rozszerzają ogólny pogląd na postrzeganie własnej pozycji w społeczeństwie. Spójrzmy na praktykę, jak to działa.

Dostosowanie do wróżbiarstwa za pieniądze

Może cię zaskoczyć, wtedy sesja wymaga pewnej koncentracji, spokoju i przemyślenia. W przeciwnym razie cel pozostanie tak daleki jak poprzednio. Każdy ma własne podejście do wartości materialnych. Fortunietowanie pieniędzy i sukcesu ujawnia (jeśli zostało prawidłowo przeprowadzone) błędy w tej dziedzinie. Aby je zobaczyć, musisz określić swoje stanowisko. To nie jest tak trudne, jak się wydaje. Pomyśl o swoim nastawieniu do:

 • Zyski i wydatki;
 • Bogaci i biedni;
 • Odpowiedzialność i zależność (we wszystkich sferach).

Jeśli powyższe pojęcia nie powodują negatywnych emocji lub dyskomfortu, to zgadywanie pieniędzy dla Ciebie jest stratą. Ruchliwe rachunki dosłownie biegają po takiej harmonijnej osobie i wskakują do kieszeni. Pozostali zostali zaproszeni do przeznaczenia trochę czasu na magiczny rytuał. Jest pożądane, aby wybrać go emocjonalnie. Wierzyć należy wierzyć. Wyszukasz logiczne wyjaśnienia – jinx, jak mówi prezenter. Przecież rzeczywistość nie jest obecna w procesie podróży astralnych w prawdopodobnej przyszłości.

Wróżbiarstwo Tarota za pieniądze

Z pewnością słyszałeś, że Cyganowie przewidują przyszłość najlepiej. Mówią, że to we krwi starożytnych ludzi. A może to nie jest w magicznych umiejętnościach, ale w instrumentach. Od dzieciństwa, dziewczyny z Cyganów uczono sztuki dekodowania kart tarota. Nauka, należy zauważyć, nie jest łatwe. Ale w naszym przypadku wiele informacji nie będzie wymagane. Należy zakupić tylko kilka kart, ale przechowywać w czerwonej torebce lub pudełku, tak aby nie miały one wpływu na sytuacje życiowe bez Twojej woli. Oczekiwanie na karty za pieniądze jest pożądane, aby trzymać się w piątek. To kobiecy dzień wypełniony intuicyjnymi prezentacjami, które pozwalają odejść od konwencjonalnych konwencji. Przetrzyj talię, zadając pytanie. Powinien wskazywać cel wróżbiarstwa i czasu. Na przykład: "Czy zarobię z mojego projektu?", "Czy moje dochody wzrosną w bieżącym miesiącu?" Wyciągnij jedną kartę i odwróć ją, nie zmieniając jej pozycji względem siebie. Teraz należy rozważyć i zrozumieć.

Interpretuj upadły symbol

Zacznijmy od pozycji lasso. Bezpośrednie powiększa jego wartość, odwrócenie neutralizuje wartość dodatnią i zwiększa ujemne. Kiedy zastanowisz się nad odpowiedzią, rozważ te informacje. Znaczenie lasso:

 • Świat, cesarzowa, słońce, gwiazda, koło fortuny jest kompletnym sukcesem.
 • Sąd, Śmierć, Kochankowie – zmiana obecnej sytuacji, na ogół zamożna.
 • Sprawiedliwość, Księżyc, Magik, Pustelnik, Umiarkowanie – będzie musiał poczekać.
 • Cesarz, Rydwan, Siła – trzeba działać.
 • Fool – zadanie jest niemożliwe.
 • Diabeł, Powieszony, Wieża – nic nie będzie działać, odpowiedź jest negatywna.
 • Popessa, Hierophant – jesteś bardziej zajęty problemami duchowymi niż problemami materialnymi. Wróć do rzeczywistości.

Używamy sił natury

Opowieść o pieniądzach niekoniecznie musi odbywać się za pomocą narzędzi czarnoksięskich i czarodziejów. Często ludzie używają do tego celu, który żyje i rozwija się obok siebie. Na przykład, złapać ślimaka w lecie. Przygotuj okrągłe lustro, rachunek, moneta, biały kwadratowy liść, krzyż. Umieść wszystko na stole. W centrum lustra, wokół – wszystko inne. Odzwierciedlić powierzchnię wodą i umieścić na niej ślimak. Patrz, gdzie idzie. Możesz umieścić wszystkie elementy na kartce papieru, rysując je na cztery części. Więc to będzie jaśniejsze, gdy ślimak wskaże.

Odszyfrować wynik

Są tylko cztery pozycje. Musisz jednak zrozumieć, że istnieją strefy, o których mówimy, ogólny wpływ. Powinny być również wzięte pod uwagę podczas czytania i rozważania odpowiedzi. Wartości czterech głównych atrybutów są następujące:

 • Banknot – wzrost przychodów, pełne samopoczucie;
 • Moneta – małe dochody, niestabilna praca;
 • Pusty liść – bieda;
 • Problemy krzyżowe nie związane z pieniędzmi; Konieczne jest zajęcie się światem wewnętrznym – być może jest to, że leży poza przyczyną obecnej sytuacji.

Magia Epifanii

Przewidywanie przyszłości (za pieniądze) było czasochłonne do wielkich wakacji. Na przykład ludzie często odwiedzali noc Epiphany. Próbowali określić, jaki byłby rok. Oto prosta metoda, która przy obecnym poziomie technologii jest używana prawie o każdej porze roku. W dawnych czasach to zrobiły. Jak rodzina jadła, gospodyni umyła naczynia. Potem na talerz starszego krewnego trzeba było wsypać wodę do brzegu i wyprowadzić próg. Zapytany w tym samym czasie, aby powiedzieć, jaki rok będzie dla tego rodzaju. I rankiem podnosili talerz (miskę) do domu i popatrzyli na lód. W chrzcie, przeważnie, z reguły są mrozy. Postanowili losy rodziny. Zinterpretowali wynik w następujący sposób:

 • Płasna powierzchnia – spokojny i zamożny rok;
 • Góry i kopce zamiast wody ukształtowane – będzie wiele przeszkód, porażek;
 • Z jednej strony lód wzrósł – niestabilność, potem gęsta, a następnie pusta;
 • Dziura – śmierć lub poważne straty, jeśli jest ich kilka, należy usunąć uszkodzenie.

Opowieść o pieniądzach za pomocą tej metody można przeprowadzać nie w mrozie chrzcielnym, ale w lodówce. Mówią, że wynik jest tak samo prawdziwy jak w dawnych czasach.

Mamy kawę

Czy powiesz, że to trudne? W rzeczywistości, dziecko widzi pieniądze w grubości. Pij piwny napój i przekręć filiżankę na spodek. Poczekaj na przepływ pozostałej wilgoci. Rozważmy rysunek. Musisz znaleźć w niej ryby. To ptaki wodne, które oznaczają pieniądze. Im większe, tym lepiej. W tym samym czasie czas jest oceniany przez bliskość rysunku do krawędzi kubka, tym większy, tym szybszy. To jest bardzo dobre, jeśli gąszcz zbierano tylko przez guzek przypominający wieloryb lub flądry. Poczekaj na poważne wygrane lub opłatę. Ale góry w kielichu mówią o ubóstwie i przeszkodach. Spójrz na podkowy z rogami w górę – raduj się. Na progu jest szczęście. Koń przewiduje sukces w obsłudze lub w biznesie, co oczywiście przyniesie pieniądze. Ale istoty, jak ropuchy czy węże, oznaczają wrogów, plotki, intrygujące. Perspektywy są negatywne. Ale to dobry pomysł na kawę, że nie wolno mi spędzać co najmniej każdego dnia. Zwykle przewodnicy powinni poczekać, aż zostaną spełnione poprzednie przewidywania. Ale jeśli są negatywne, to zgadnij. Może inne postacie wyglądają, bardziej przyjemne i optymistyczne! Powodzenia!