676 Shares 7340 views

Jak narysować ołówkiem etapy kangura?

Kangaroo – unikalny zwierzę, które jest uważane za jeden z głównych symboli Australii. Rysunki można zobaczyć z tym ciekawym zwierzęciem dość często, a dzieci uwielbiają rysować to, co lubią. Jak narysować kangura z ołówkiem? Przeczytaj artykuł poniżej i przekonaj się sam!


Jak narysować kangura kreskówek?

Pączkowanie młodych artystów najlepiej zacząć rysować kangura nie realistyczny, a przy obrazie kreskówki. Jak narysować kangura łatwo i szybko? Weź kartkę papieru i przesunąć go w pionie. W prawym górnym rogu znak głowy bestii w kształcie okręgu. Ukośnie w lewo owalu przedstawiać – jest to ciało zwierzęcia. Połącz dane obrazujące szyję. Również pririsuyte do kwadratu z zaokrąglonymi uderzeniem zewnętrznym rogu – szkic z pyska zwierzęcia.

Na pniu wyobrazić sobie dwa duże owalne – to nogi zwierzęcia. Każdy wie, że tylne nogi kangura jest bardzo silny i muskularny. Pririsuyte dużych owali wydłużone nogi. W górnej części korpusu obraz dwóch małych wydłużony owal w górę – jest „ręcznie” zwierzęcia. Do przedniej owalny pririsuyte długi cylinder. Teraz pozostaje wyciągnąć długą potężny ogon. Teraz, gdy wiesz, jak rysować ołówkiem kangury i można przystąpić do rysowania szczegółów. Remis na pysku nosa i oczu zwierzęcia. Pririsuyte usta i uszy. Poziome linie oznaczają kieszeń na brzuchu bestii. Na końcu wziąć gumkę i starannie usunąć wszystkie linie pomocnicze.

Jak narysować kangur z kangura?

Narysować tę wyjątkową bestią z dzieckiem w torbie jest bardzo prosta. Nie trzeba przedstawiać zwierzę w taki sam sposób, jak wspomniano powyżej w artykule. Jednak ze względu na poziomych linii na brzuchu (worków) powinien trzymać kaganiec kangura. Narysuj jej zaciekawione oczy, nos, duże uszy w formie ulotek. Nie zapomnij zaznaczyć na ciele dorosłego kangurkowe torby surowość, z dzieckiem.

Jak narysować realistyczny zwierzę?

Jak narysować komiks kangura, wiesz, ale co zrobić, jeśli chcesz się przedstawić bardziej realistyczny zwierzę? Weź kartkę papieru i umieść go poziomo. Stanowisko to najbardziej dogodne, jako kangury zawsze przechyla się do przodu, a ponadto ma ogromne tylne nogi i ogon. Weź ołówek i dostać się do pracy!

  1. Aby zaznaczyć początek rysunku horyzoncie, to pomoże Ci poruszać się po powierzchni papieru. Umieścić go tuż poniżej środkowej części arkusza. Następnie narysować linię pod kątem około 30 °.
  2. Przesuń pionowy pasek na górnym końcu linii – kangura głowy basting. Jej długość jest w przybliżeniu równa jednej czwartej długości ciała. Wydać i dążąc do dolnej linii – szkic przyszłości ogona
  3. Od połowy głównej linii ukośnej idzie prosto w dół z tyłu, najdalej nogę. Blisko nas tylną kończynę biegnie równolegle do dalekobieżnych. Kończyny górnej linii zaczyna się tuż pod brodą i na linii znajduje się tuż nad początkami nóg. szkielet zwierzęcia jest zaplanowane!
  4. Teraz Draw ciało kangura i głowie. Bardziej miękki ołówek delikatnie krążyć konspektu rysunku. Daj fakturę i odcień miękką pierza i prawidłowego cieniowania. Teraz, gdy wiesz, jak narysować kangura!