649 Shares 1248 views

Jeśli gospodarka była jednodniowych kurcząt, niż karmić pisklęta?

Hodowla domowników – nie jest prosta. Musisz być w stanie nakarmić wszystkie zwierzęta prawidłowo, zapewnienie im odpowiednich warunków życia i chodzenia, udzielania pierwszej pomocy w razie potrzeby. I to jest również ważne, aby wiedzieć, co zrobić, jeśli to czy tamto zwierzę pojawia się potomka, czy pomóc, czy lepiej nie iść do takiej sytuacji.

kurczaki

Kurczaki – całkiem neproblemnye drób, korzyści, których jest wiele. To mięso i jaja, a nawet, jeśli to konieczne, poduszki z pierza. Ponadto, ich potomstwo często liczne, około 10-15 kurczaków z kurczaka. I może nie być pytanie: mieć pod ręką dziennych kurcząt niż karmić te małe żółte grudki, aby ich nie boli?

żywność

Należy zauważyć, że wcześniejsze właściciele zaczynają karmić normalnej diety kurcząt, tym lepiej i szybciej się rozwijać. Ale jeśli jest to nadal dość małe, jednodniowych kurcząt, niż karmić je w takiej sytuacji? Przede wszystkim, dzieci muszą dać posiekanego świeżego chłodne jajka – to świetny źródłem białka dla nich. Jajka można zastąpić twaróg, jest również przydatny do kurczaków. Pamiętaj, aby zaoferować proso dzieciaki z kurczaka, owies, kukurydza, pszenica. Ale wszystko trzeba pre-mielenia ziarna do kurczaka zakrztusił. Pamiętaj, aby pamiętać, wodę, stale musi być blisko. To właśnie ważne jest, aby upewnić się, że nikt w zbiornikach wodnych utonęło. Aby to zrobić, można umieścić miskę do góry nogami, na przykład szkło tworząc mały sejf napój. Zatem zwiększone dobowe kurczaków niż pasze wyrosło pokolenie? Warto zauważyć, że im bardziej zróżnicowane jedzenie z ptaków, tym lepiej rośnie i rozwija się. W trzecim dniu życia pisklęta mogą być oferowane świeżych ziół, ich ciało jest gotowe do odbioru posiłku. To może być pocięte na małe kawałki i sposób ingerować w paszach, lub po prostu powiesić na pisklęta mogły tylko dziobać sama. Paszy dla kurcząt mogą również zawierać olej rybny, jeśli nie ma sposobu, aby chodzić młody. To wymaga pewnej dawki wymieszane z paszą i doprowadza do śniadania. Nawiasem mówiąc, kury jeść 5-6 razy dziennie.

Położenie nieznane

Warto zauważyć, że jak kurczęta mogą zatrzymać się w pobliżu matki po urodzeniu i umieszczone oddzielnie. W każdym razie, w pokoju, w którym młode pokolenie powinno być ciepłe, suche, dobrze wentylowane, bez przeciągów. Ponadto, musi być zabezpieczony przed wnikaniem zwierząt, które mogą być szkodliwe: koty, psy, szczury. Jeśli jest to jednodniowych kurcząt, niż paszy – jest już rozumieć, warto pomyśleć o warunkach pobytu. Tak więc, temperatura w ich obudowy powinna wynosić około 30 stopni, wtedy młody równomiernie rozprasza klatkę i zajmuje się swoimi sprawami. Inaczej pisklęta huddling razem na ciepło i rozpocząć żałosny pisk. W takich sytuacjach trzeba dostać e-grzejnik i ogrzać jej dzieci. Również w ich klatce powinna być miejscem, piaskiem lub drobnym żwirem, jest to ważny moment dla wzrostu i rozwoju młodych zwierząt.

Musimy pomyśleć o szczepieniu. Cóż, to wszystko. Warto zauważyć, że opiekę nad kurczętami w domu jest bardzo prosta i może być ładowana nawet dla dzieci.