755 Shares 8273 views

wyciskaniu – wskazówki dotyczące wyboru

Oczekiwać, aby utrzymać szczupłe ciało i utrzymanie dobrego stanu zdrowia jest możliwe tylko wtedy, gdy regularne treningi. W szczególności, chcąc pompować okolicę brzucha aż cenionych „kostki” Należy zwrócić uwagę na specjalny sprzęt sportowy. Tak więc, nawet średnia wyciskaniu jest w stanie pomóc, aby uzyskać doskonały płaski brzuch w ciągu zaledwie miesiąca.


Jak niezbędnym ławki do treningu brzucha?

Powiedział symulator jest po prostu niezbędna w przypadkach, gdy jest to konieczne w krótkim czasie pozbyć się zmarszczek w brzuchu, usunąć nadmiar tłuszczu z bioder, aby mięśnie więcej ulgę. Nawiasem mówiąc, jest to korzystne dla ławeczce i tylnych mięśni, wspomaga pompowanie pośladki i uda.

Regularny trening na ławce najbardziej pozytywny wpływ na stan narządów wewnętrznych, powoduje, że system ciała do pracy ze zwiększoną aktywnością. Aktywność fizyczna może pozbyć się stresu, podnieść morale, a objawi siłę woli do wykonania zadań.

Wyciskaniu: główne typy

Istnieją oddzielne wersje wykorzystaniem symulatorów. Różnią się one od siebie nie tylko budowy, ale również stopień obciążenia na poszczególne obszary mięśni:

  1. Stanowisku z poziomym – nieregulowany zawiera płaską powierzchnię. Na takich symulator sportowców początkujących po prostu robić ćwiczenia. Ława w prasie takiego planu będzie kosztować około 1500-2000 rubli.
  2. Ława z regulowanym oparciem – zawiera uchwyty do mocowania samolotu na oddzielnych kątami. Działanie symulatora pozwala wypracować osobny z zysku. Cena na rynku krajowym rozpocznie się od 2500 rubli.
  3. Ława naciska zakrzywiona płaszczyzna jest idealna do wykonywania elementów skupiających się na zginanie. Te symulatory są na porządku 2500-3500 rubli.
  4. Roman ława – zawiera rolki do mocowania nóg w pozycji statycznej. To pozwala mieć na obszar brzucha zwiększone obciążenie z powodu braku nacisku pod plecy. Ceny tutaj zaczynają się od 4000 rubli.
  5. Uniwersalne ławki – cechy konstrukcyjne symulatorze okazją do pompy nie tylko obszar brzucha, ale również nóg i pleców. Z reguły stosowane jako część zintegrowanego sprzętu treningowego.

Materiały konstrukcyjne

Oczywiście, że podstawą bardziej jakościowe stosowane do produkcji symulatora, tym dłużej służy jego właściciela. Liczyć na maksymalny czas funkcjonowania stanowisku prasowym jest konieczne preferują produkty o konstrukcji stalowej. Drewno i tworzywa sztuczne różnią się zmniejszyć ciężar, lecz odkształcalne. Ogólnie rzecz biorąc, im większa jest różnica pomiędzy nośności i ciężar sportowca, tym wyższa jest odporność na symulatorze margines na uszkodzenia.

W odniesieniu do charakteru tapicerki, zaleca się zakup kanapy pokryte gęstym materiale zakaz barwienia. Wypełniacze w postaci piany dobrze pochłaniają zapachy i podatne na szybkie zużycie. Dlatego lepiej dać pierwszeństwo silikonu lub pokruszony kruszonki gumowej. Przy wyborze ławy przyjmuję obecność dokładnych i trwałych połączeń, bez plam kleju, wystających nitek. Wszystko to świadczy o przyzwoitej jakości tapicerki.

Przy wyborze symulator do szkolenia brzusznej zachęcił zastosowanie jako materiały materiały alergia produkcji. W przeciwnym razie może ona dość nieprzyjemny wygląd reakcje skórne w kontakcie z powierzchnią ciała ławce.

pomocnych wskazówek

Przy wyborze wyciskaniu trening dla szczególną uwagę należy zwrócić na następujące kwestie:

  1. Symulator musi mieć wygodny i łatwy system regulacji. Pozwoli to trenować każdego członka rodziny, na podstawie własnych potrzeb.
  2. Przed zakupem ławki powinien ponownie sprawdzić go w akcji.
  3. Korzystnie, elementy, które są w styku z ciałem podczas ruchów czynnych zostały pokryte wystarczająco miękkie i mocnego materiału, aby uniknąć stłuczenia i urazów.

Wyciskaniu z rękami

Istnieje kilka sposobów autograficzny ławki produkcyjne dla krwawienie w jamie brzusznej. Zatrzymajmy się na najbardziej proste i łatwo dostępne.

Aby to zrobić wyciskaniu, na tyle, aby uzyskać stałą szerokość płyty 40 cm i długości nie mniejszej niż najwyższy wzrost użytkownik, który zamierza angażować się z narzędziem. Jako środek do zmiany nachylenia jest niezbędne do korzystania z kawałka drewna, wepchnął się na jednym z końców ławce. Ostatni akt jako podstawa do angażowania się ławki dla drabin szwedzkich ścianach.

Aby utrzymać się na pokładzie, można naprawić nogi barze, który znajduje się bezpośrednio nad końcu ławki. Jednak dla tych celów jest to bardziej wygodne, aby dostosować produkt końcowy trwały pasek.

Konkludując

Jak widać, wybór ławce wyciskaniu należy podchodzić z najwyższą starannością, nie tylko zwrócenie uwagi na powyższe zalecenia, ale także opierając się na indywidualnych i specyficznych potrzeb. Zakup naprawdę ergonomiczne, wysokiej jakości i funkcjonalny symulator, a zajęcia będą korzystać, satysfakcję i będzie bezpieczny.