353 Shares 6977 views

„Zupa z kanarkiem” (performance): opinie, aktorzy, fabuła.

Comedy Show „kanarki zupa” – opowieść o parze, która mieszkała przez wiele lat w małżeństwie cywilnym i wreszcie postanowił zarejestrować swój związek oficjalnie.

O spektaklu

Zagraj Milos Radovic „kanarki” zupa inscenizacji reżyser teatralny i filmowy Roman Samgin – genialny uczeń rosyjski reżyser teatralny Mark A. Zacharow. Spektakl opowiada historię mężczyzny i kobiety, którzy kochają siebie i żyć przez 13 lat w małżeństwie cywilnym. Ale pewnego dnia zdecydują się zarejestrować swoje relacje i umieścić pieczątkę w paszporcie. A gdy przed wejściem w małżeństwie prawnego pozostaje bardzo mało czasu, para zastanawia się: ale jest to naprawdę konieczne dla nich to wszystko. Są dręczony pytanie, jak zmienić swoje życie, co będą robić po małżeństwo zostanie zarejestrowany. listy bohaterów wszystkie „za” i „przeciw” prawa i małżeństw cywilnych, myśl dać czy stempel w paszporcie gwarantuje szczęśliwe życie rodzinne. czy para zostanie rozwiązany poprzez procedury rejestracji lub w wyniku ich życiu nadal jak to było? W tym ustawieniu, nie ma o czym myśleć, czegoś śmiać się i płakać o coś, dzięki ścisłej przeplotu dramatu z humorem. „Zupa z kanarków” – to zabawna i zarazem smutna historia, która weźmie pod uwagę życie rodzinne z wszystkich swoich pozytywnych i negatywnych stron. Czas Performance – 2 godziny.

Autor spektaklu

Pisał sztuki „kanarki zupa” Jugosłowiańska dramaturg, scenarzysta i reżyser i producent – Milos Radovic. Urodził się w Belgradzie w 1955 roku. W 1982 roku otrzymał wykształcenie reżysera w Akademii Teatralnej w Belgradzie. Pracował w filmie, teatrze i telewizji. Został napisany, tworzenie reklam i szorty, wziął wiele filmów dokumentalnych i umieścić dużą liczbę występów. Spektakl „kanarki” zupa stała się pierwszą, co pisał, co widział w Rosji. Milos Radovic otrzymał liczne nagrody za swoje krótkie filmy w jego kasie istnieje nawet nagrodę na festiwalu filmowym w Cannes.

aktorzy

W spektaklu „kanarków zupa” Vasileva Tatyana i I. Sklyar stawienia się przed publicznością w roli bardzo cywilnej małżonków, którzy nie mogą się zdecydować , co robić dalej. Również w grze jest zaangażowany aktor-mim. Tatiana Vasilieva i Igor Sklyar – popularne rosyjskich artystów, popularnych aktorów, którzy są znane publicznie dla wielu jego utworów w filmach. Podczas swego długiego życia twórczego, oboje otrzymali liczne nagrody i wyróżnienia w dziedzinie teatru i filmu, i jest uważany za jednego z najwybitniejszych aktorów w naszym kraju. Tatiana Vasilieva absolwentem Moskiewskiego Teatru Artystycznego. Na swoim koncie – ponad sto ról w filmach. Performance „kanarki zupa” – to jeden z wielu teatralnych przedsiębiorstw, z którymi T. Vasilyeva aktywnego zwiedzania w różnych miastach Rosji. Igor Sklyar jej pierwsza rola w filmie grał w wieku 18 lat. Najlepiej znany ze swojej pracy na ekranie – jest to rola w filmie „Jesteśmy z Jazz”, „Bataliony proszeni są o ogień”, „symulator”, „Dzieci poniedziałek.” Do tej pory aktor koncertował ze spektakli teatralnych i koncertuje.

Opinie o spektaklu

Jednym z najbardziej popularnych Przedsiębiorczości jest „zupa kanarek” (sztuka). Widzowie gości o tej produkcji są tego dowodem. Zdaniem fanów, to bardzo dowcipny wydajność, ale bez czarnego humoru, płaskie żarty i wulgarność. Life, szczery, zabawny, smutny, i dotykając na kwestie dnia „kanarków zupa” – sztuka o których reakcje są głównie podziwu. On daje dobre podstawy do myślenia o wieczności. Sama gra, napisana przez Milos Radovic, łatwe do zrozumienia. Widzowie powiedzieć, że dwie godziny wykonywania latać jak kilka minut, a nie opony.

Opinie o aktorach

Rzeczywiście, gwiazda aktorów na scenie to „zupa kanarek” (wydajność). Widzowie gości o działając Igor Sklyar i Tatyany Vasilevoy zwrócić uwagę na następujące:

  • aktorzy są świetne;
  • stworzyli wspaniały duet;
  • jest – znakomity para;
  • wielcy artyści ujawniają swoje obrazy;
  • są one idealnym rozwiązaniem dla tych ról;
  • takie utalentowanych aktorów – rzadkość dzisiaj.

Publiczność podziwiała fakt, że gra opowiada o miłości, zdradzie i skruchy w nim dość prosto i spokojnie, bez rozbieranie i histeryczne brednie sceny, w sposób zwyczajowo przyjęty w wielu teatrach. Aktorów grających tyle na nich patrzeć – przyjemność. Widzowie, którzy widzieli „Zupa z kanarkiem” (sztuka), pozostawić opinii o Igor Sklarow i Tatyane Vasilevoy bardzo laudatory. I wszystkich tych, którzy nie oglądałem ten show, nie zalecamy tego przegapić kiedy artyści przynieść preparat do swoich miast.

gdzie szukać

Od 600 do 3000 rubli, w zależności od miasta i sali, koszt waha się wycieczka na „Zupa kanarków”. Bilety zostały zakupione od ustawienia w kasie w mieście, który twierdził duet przechodnie I. Sklyar i T. Vasilyeva.