222 Shares 1558 views

Jak skonfigurować Skype

Global Forum w Internecie , wielu użytkowników niepochlebne komentarze na temat producentów oprogramowania firmy Microsoft. – Ten, który stworzył systemów operacyjnych Windows, Skype, itd. Czasami praca nad aplikacjami firmy Microsoft mają komentarze. Jednak deweloperzy starają się maksymalizować łatwość obsługi swoich programów. Zrób to tak, że pracował „out of the box”: ustawić go i cieszyć się nim bez konieczności wytwarzają szereg dodatkowych opcji. W większości przypadków jest to możliwe, choć są wyjątki. Na przykład, konfiguracja Skype'a nie tylko nie jest zabronione, ale nawet popierane. To, co zostanie omówione w naszym artykule.

Program Skype, który stanowi rodzaj wariantu wideofon, wszyscy znają. Niektóre z nich tylko słyszał, a inni są aktywnie używane. Z dostępem do Internetu, kamery internetowej, systemu audio i mikrofon, można w pełni komunikować się z odległymi rozmówców i całkowicie za darmo. Z każdą kolejną wersją wykonania programu jest coraz lepiej. Na przykład, jest to dość wystarczy pobrać distro zainstalować aplikację, zalogować się i … wszystko.

Jednak w przypadku jakichkolwiek awarii może trzeba skonfigurować Skype. Na przykład, webmasterzy wykorzystaniem słynnego pakietu Developer Denver, jest dobrze znany ostrzeżenie jest wyświetlane podczas instalacji, który odnosił się do ewentualnych konfliktów z Skype. Oczywiście, w stanie zaniedbania. Nawet z zaleceniami jak konfiguracja Skype'a mają być wykonywane. W tym przypadku istnieje konflikt zaangażowane porty, które, na szczęście, jest korygowana pomocą kilku kliknięć myszy.

Konfigurowanie Skype jest przede wszystkim do regulacji dźwięku i wideo. Ponieważ istnieje tak wiele różnych właściwościach swoich modeli sieciowych kamer i mikrofonów, programiści powinni rozważyć możliwość wykonania programu przez użytkownika niezbędnych zmian. Na przykład, niektóre aparaty procesor pozwala na zmianę jasności, kontrastu, oświetlenie flash, i tak dalej. Chociaż domyślne wszystko działa, za pomocą specjalnych funkcji sprzętowych wymagane ustawienie kamery internetowej Skype.

Aby to zrobić, po uruchomieniu programu musi być w górnym pasku menu wybierz „Narzędzia” i przejść do „Ustawienia”. Tutaj wszystko podzielone na sekcje, tak trudno znaleźć żądany element nie wynikają zazwyczaj. Po kliknięciu na link pojawi się okno „Video Settings”, gdzie można wybrać tryb nadawania wideo: wszystkie lub tylko wybrane rozmówców, czy włączyć transmisję obrazów podczas każdej rozmowy. Ale „Kamera Ustawienia” przycisk otwiera okno, w którym można dokonać zmian w pracy procesora urządzenia (nie jest dostępny we wszystkich modelach).

Regulacja dźwięku na Skype jest w tej samej sekcji. Nazwa mówi sama za siebie artykuł, więc nie ma możliwości popełnienia błędu. Można określić żądany urządzenie nagrywające (mikrofon) i odtwarzania (kolumny). Kleszczy zalecane jest automatyczna regulacja opuścić – to pozwala na wykorzystanie adaptacyjnego mechanizmu regulacji.

Zdarza się, że Skype nie działa z powodu konfliktu z innymi programami (o jednym z nich mamy już wspomniano). To jest rozwiązane w ustawieniach sekcji „Dodatki”. Należy kliknąć „Połączenia” i przepisać inny numer portu lub zaznaczyć alternatywę.