279 Shares 5192 views

Jak nadać objętość włosów w domu?

Wiele dziewcząt preferują inne luźne fryzury do włosów. Jednakże, jeśli szef włosy brakuje objętości fryzura wygląda bardzo brudny i nudne. Jednostki szyk obszerne loki dostaje od natury. Reszta dziewczyn będzie interesujące dowiedzieć się , jak dać objętość włosów w domu.

To może cię zaskoczyć, ale jeden z sekretów pięknej objętości jest prawidłowe suszenie. Od tego często zależy nie tylko na efekt można uzyskać, ale jak długo będzie zatrzymać. Jak prawidłowo suszyć włosy? Natychmiast po myciu powinny być owinięte ręcznikiem tak, że są one w dobrym stanie. Po takim suszenia, nawet bez dodatkowych środków do układania włosów pozostanie podwyższony u korzeni, które dają objętość włosów, a wszystko w ogóle.

Opisany sposób jest odpowiedni także do długich włosów. Jedyne kobiety, które nie mogą z niego korzystać – posiadacze niesfornych włosów.

W rzeczywistości, jak dać objętość włosów w domu, dużą rolę odgrywa dobór szamponu. Eksperci radzą, aby wybrać środki, w których struktura nie są witaminy z grupy B i aminokwasy. Elementy te pozwalają wzmocnić cebulki włosa, wzmacniają ich wzrost i nasycenia tlenem.

Nie powinno się myć włosów zbyt gorącą wodą, ponieważ wysusza włosy. I do osiągnięcia zdrowego połysku najlepiej w praniu koniec przemyć je zimną wodą.

Istnieje ludowe środki, które mogą być w tym przypadku bardzo przydatna. Na przykład, bardzo jasny efekt produkuje bulionu pokrzywy. Due pokrzywy pęcznieje warstwa płatków włosy. Roślina ta jest doskonałym narzędziem dla każdego, kto domyśla się, jak nadać objętość włosów w domu.

Oczywiście, nie możemy zapomnieć o odżywcze maski. Na przykład, bardzo popularny miód cytryna. Żółtko jaja, świeże soki cytryny i łyżkę miodu i oleju rycynowego należy mieszać i stosować na głowie przez godzinę. Aby efekt był jeszcze bardziej widoczny, konieczne jest, aby owinąć włosy ciepłym ręcznikiem.

Mówiąc o pieniądze, co daje objętość włosów, nie można zapomnieć o tradycyjnej maski kefir. W tłuszczu polstakana jogurtu dodaje się żółtko jaja, a następnie przygotowaną mieszaninę ogrzewa się na łaźni wodnej, nanosi się na głowę. Następnie włosy są owijane polietylenu i izolowane przy użyciu ręcznika i zmyć po 30-40 minutach ogóle.

Oprócz wszystkich wyżej wymienionych, w celu osiągnięcia pożądanego efektu można pomóc białej gliny. Narzędzia oparte na nim są często wykorzystywane przez tych, którzy szukają sposobów, aby nadać objętość włosów w domu. Przygotowanie maski jest bardzo prosta proszek ilasty rozcieńcza się wodą do stanu bzdurny. Kompozycję nanosi się na głowie i zmyć po 15-20 minutach. Podczas pierwszego procedura może spaść dużo włosów, ale nie bójcie się: to jest martwe włosy, które mieszczą się w niedalekiej przyszłości. Procedurę należy powtarzać raz lub dwa razy w tygodniu.

A dla tych, którzy chcą wiedzieć, jak dać ilość długich włosów, nie ma innego niesamowite narzędzie – Szambali. Wywar z roślin, czczony przez mieszkańców Egiptu i Indii w starożytności, pozwala utrzymać głośność do następnego prania, a można go używać niemal każdego dnia!