730 Shares 1346 views

Jak siedzieć na krzyżu prawo sznurka? Rozciąganie i ćwiczenia dla przekroju sznurka

Sznurek jest jeden sposób, aby wykazać elastyczność ciała. Każda dziewczyna chce zaskoczyć każdego z ich rozciąganie, pozostawiając niezatarte wrażenie. Sznurek jest stosowany w różnych dziedzinach działalności – gimnastyki, baletu, sztuk walki i tańca. Czasami poprzeczne lub podłużne podziały – główny element mowy. Ale niewielu wie, jak prawidłowo siedzieć na przekroju sznurka bez szkody dla zdrowia.

Co to jest cross-sznurka?

Ten rodzaj sznurka jest uważany za trudniejszy do wykonania, wielu z nich nie ma wystarczającej siły woli , aby osiągnąć ten efekt. Oto najważniejsze – aby umieścić przed nim cel i być gotowi do jej realizacji. Ale siedzieć na krzyżu sznurka i jak to wygląda? Poprzeczne sznurka jest zupełnie rozwiedli rozkroku w pozycji siedzącej. Istnieje wiele różnych ćwiczeń na wytrzymałość i rozciąganie mięśni, które osiągnąć cel szybciej.

Podstawowe zasady w drodze do krzyża sznurka

Powinno być jasne, że szybko usiąść na krzyżu sznurka nie uda, więc trzeba przestrzegać kilku zasad, które pomogą Ci osiągnąć pożądany rezultat znacznie szybciej.

1. Rozciąganie mięśni. Bez rozciągania w żadnym wypadku nie korzystają, zwłaszcza w odniesieniu do sznurka. Te ćwiczenia pomogą rozgrzać całe ciało. W tym celu wykonujemy kilka prostych ruchów: bieganie w miejscu, ciało przechyla się i kopać nogami w bok. Aby uzyskać podwójną korzyść, zaleca się rozgrzać po cardio.

2. Codzienne szkolenia. Na pytanie, jak siedzieć na krzyżu sznurka, jedna odpowiedź – regularne ćwiczenia, które może prowadzić do sukcesu. Pożądane jest, aby rozciągnąć w każdej wolnej chwili w ciągu dnia. Pierwszym z nich jest trenować następnego dnia, a kiedy organizm przyzwyczaja się do stresu – każdego dnia.

3. Odzież. W jaki sposób dana osoba ubiera się podczas wysiłku, a wynik końcowy zależy. Wystarczy umowa musi być w ciepłym pomieszczeniu, po noszenie luźnych T-shirt, spodnie i skarpetki. Wystarczy pozwolić skarpety do poślizgu na podłodze, co ma pozytywny wpływ na odcinku, więc lepiej jest wolą wykładzinę podłogową. Kupon musi być kontrolowane, w przeciwnym razie można oderwać więzadła.

4. Ćwiczenia razem. Do klasy były bardziej interesujące, można dołączyć do niego przyjaciela. Bardziej doświadczona osoba powie Ci, jak zachować właściwą postawę i wykonać przekrój sznurka. Przyjaciel może kliknąć na ramionach i nogach, co przyczynia się do pogłębienia sznurka.

5. Nie spiesz się. W trzeba znać środek ten stosuje się do rozciągania mięśni. Zbyt wysokie ciśnienie spowoduje szkody, a następnie musiał zrezygnować z wykonywania przez dłuższy okres.

6. zewnątrz. Powyżej napisu, można pracować w cichym i hałaśliwym miejscu, to zależy od preferencji osoby. Sytuacja powinna inspirować. Tylko w zaciszu ludzi będzie w stanie skupić się na swoim ciele i zmysłów. Na przykład, niektóre klasy nie są bez głośnej muzyki i telewizji.

Ćwiczenia na krzyżu sznurka

Każdy trening powinien rozpoczynać i kończyć z rozciąganiem, zwłaszcza sznurka, gdzie cały ciężar spada na opracowywaniu mięśni nóg.
Aby uniknąć problemów, takich jak podarte więzadeł i złamań mięśni, należy najpierw rozgrzać ciało. Nie powinniśmy próbować robić wszystkie ćwiczenia na raz.

„Osa”

IP: stopy szersze niż ramiona, palce – z boku, głębokiego przysiadu. Foot wciśnięty do podłogi, uda są równoległe do podłogi, kolana rozkładanie w ręku. W tej pozycji, trzeba rozciągnąć łokcie na kolanach, podczas pchania miednicę do przodu. Pomoże to, aby rozciągnąć mięśnie miednicy. To ćwiczenie pomoże rozpocząć szkolenie i bliżej cenionych marzenie – aby usiąść na krzyżu sznurka.

Ataki na flankach

IP: jedna noga wyciągnięta do boku, z drugiej strony (zgiętej nodze) skupia masę ciała. Stopka jest całkowicie położyć na podłodze i biodro jest rozciągnięta do maksimum. Po upływie 30 sekund, ciężar ciała przenosi się do drugiego etapu. To ćwiczenie można zrobić nieco inaczej: przystanek nie jest całkowicie położyć na podłodze i stopa opiera się na wewnętrznej stronie stopy, napinając mięśnie w stawie kolanowym.

„Żaba”

IP: siedzieć na kolanach, bary – bok. Kolana hodowlanych w rękę i włóż na resztę bary, dłonie na podłodze. Kąty między uda, podudzia i korpusu powinna być prosta. To wymaga innej pomocy, która siedzi na szczycie. Teraz musimy postarać się rozluźnić mięśnie, a partner będzie obserwować prawidłową pozycję miednicy. To ćwiczenie jest nieco bolesne, ze względu na odcinku pachwiny. nie powinniśmy się spieszyć.

Dla tych, którzy nie wiedzą, jak siedzieć na krzyżu sznurka, ale naprawdę tego chce, ćwiczenie jest skomplikowana. Jest to konieczne, aby usunąć pasek znajdujący się poniżej kolana i wyciągnij nogę w bok. Stopka jest całkowicie wciśnięty do podłogi. Stretch powinna wynosić co najmniej 3 minuty, zmiana nogi. Dalsze delikatnie wyjąć z drugim barem i druga noga jest przedłużony.

"Butterfly"

IP: siedzieć na podłodze, nogi zgięte w kolanach, stopy są podłączone. Pięta maksymalnie dokręcona do ciała, kolana wciśnięty do podłogi z rękami. Z tyłu nie zginać, i jest utrzymywany w pozycji pionowej. Przed stopy umieszcza się za ręce i pochylił się. Grzbiet jest prosty i kolana są całkowicie wciśnięty do podłogi. To ćwiczenie pomaga rozciągnąć wewnętrznej stronie uda ścięgien i pachwiny do zwiększenia elastyczności.

„Cholera”

IP: siedzieć na podłodze, nogi wyprostowane, rozwiedli się w dłoni, palce skierowane w górę. Ręce wyciągnięte do przodu, to nachylenie w porę. Musimy starać się dotknąć klatki piersiowej na podłogę i pozostań w tej pozycji przez kilka minut. Ramionami wykonane na zmianę jedną nogę, a następnie – do drugiego. Należy starać się uchwycić w ręce i zrobić 10 stóp stoków w 5 zestawach. Zadanie to można skutecznie rozciągnąć wewnętrzną i tylnej części ud i za ścięgien kolanowych i działa jako skuteczny poprzecznego rozciągania na sznurkiem.

Dotknąć palcami

PI: Wolnostojący, nogi prosto, nogi – razem. To nachylenie podłogi – konieczne jest, aby spróbować dotrzeć do palców. Kolana powinien pozostać prosty, a przy każdym kącie muszą pozostać w tej pozycji przez 40 sekund. To ćwiczenie można zrobić z jednej wygiętej nodze, co ma korzystny wpływ na mięśnie i ścięgna w kolanie.

Łokcie dotykać podłogi

Pi: stały, stopy – ramię szerokość od siebie. Nogi powinny być proste, a kiedy pochylić się do przodu trzeba spróbować dotrzeć do podłodze z rękami. W tej pozycji powinny być możliwe do zginania i oparł łokcie na podłodze. Stojąc, wykonane zbocza do kostek kolejki – musimy starać się zapięcie ręce. To ćwiczenie jest jednym z najważniejszych i jest wykonywana przed rozłamów. Należy to zrobić 10 razy w 5 zestawach.

Ostrzeżenia dla początkujących

Nigdy nie powinno się usiąść na sznurka ostro, nie doprowadzi do dobrych wyników, ale tylko uszkodzić mięśnie i więzadła. Niestety, wiele osób, nie ma mowy o tym, jak siedzieć na krzyżu sznurka, ponieważ ich budowa ciała nie ma być kompletny odcinek. W tym przypadku jest to fizycznie niemożliwe, aby usiąść na krzyżu sznurka pełnego, niezależnie od liczby i czasu trwania treningu.

Wskazówki dla początkujących

Musisz być bardzo cierpliwy, bo dzieli od pierwszego ćwiczenia nie będą działać. Czasami jest to możliwe, aby osiągnąć pożądany efekt w ciągu kilku miesiącach treningu oporowego, a nie godzin. Dla odmiany, zaleca się, aby zrobić szpagat na ścianie, wyciągając nogi przed ścianą, jakby starając się zrobić szpagat. Wykonywanie innych ćwiczeń jest dopuszczalne dopiero po uczucie napięcia w mięśniach nóg.

Sznurek dla dzieci

Wielu dorosłych wierzy, że dzieci przy urodzeniu są elastyczne i nie potrzebują szkoleń do sznurka. Jest to głęboko mylące, ponieważ dziecko musi być przygotowani do nauczania prawo usiąść na nim, i rozciąganie na krzyżu sznurka pomóc. Jeśli dzieci są przyzwyczajeni do korzystania z wczesnych lat, będą się różnić od swoich rówieśników plastyczności i elastyczności. Najlepszy czas na rozpoczęcie dziecka do sportu – 5-7 lat, kiedy mięśnie są bardzo elastyczne. Zajęcia odbywają się w regularnych odstępach czasu, a należy zacząć od ćwiczeń dla elastyczności.