774 Shares 1659 views

Jaka jest dieta winogron?

Wyładować cały system trawienny, pozbyć się kilku dodatkowych kilogramów, wydalać wszystkie toksyny – to tylko niektóre z celów realizowanych przez tzw diety winogron. Jest znana od dłuższego czasu (około od czasów starożytnych Greków i Arabów). Jednak nowa fala popularności nastąpił w odległym 1927 roku, kiedy to mało znany RPA pielęgniarka o imieniu Johanna Brandt był w stanie nie tylko stracić kilka kilogramów, ale także całkowicie wyleczona z raka.zalety

Dieta winogron od dawna niepokoi umysły naukowców. Na przykład, niektórzy badacze postanowili przeprowadzić eksperyment (uczestniczyło około 500 ochotników), w której siła opiera się wyłącznie na tym systemie. 90% badanych przyznało, że po zakończeniu kursu czuli niezwykłą lekkość w całym ciele, zwiększa sprawność umysłową, a także zmniejszenie talii i bioder. Ponadto, lekarze zauważyli, że dieta winogron pomaga normalizować krzesło (bez zamków) oraz doskonałą sen (prawie nikt nie skarżył się na bezsenność). Również ten układ zasilania może znacznie zmniejszyć poziom cholesterolu „szkodliwych”.

braki

Niektóre zauważyć, że dieta winogron spowodował nieznaczny wzrost temperatury ciała, nie było na języku płytki, jak również małe zimno. Naukowcy wyjaśniają te fakty w ten sposób organizm walczy toksyn. W celu ułatwienia ogólną kondycję, zaleca się pić dużo płynów, odwiedź kąpiel, często wędrówek na świeżym powietrzu.

podstawowe zasady

dieta winogronowy do utraty wagi jest przede wszystkim monopitaniem. Zaleca się, że dwa dni przed rozpoczęciem nowej diety, aby przygotować swoje ciało – wykluczenie z alkoholem i słodki, i absolutnie wszystkie produkty pochodzenia zwierzęcego oraz tzw fast food. Następnie, w ciągu tygodnia powinien jeść niewielkie ilości winogron dziennie (w przybliżeniu jeden klaster co dwie godziny). W rezultacie, przy użyciu dzień rzędu 2 / 2,5 kg tego owocu, będzie oczyścić nie tylko swoje ciało, ale również znacznie zmniejszyć wagę ciała. Eksperci zalecają dając pierwszeństwo białych Chasselas odmiany lub Muscat, ponieważ zawierają stosunkowo niewielką ilość cukru. Lepiej jeść owoce z nasionami, ponieważ mają one również wiele przydatnych substancji do organizmu.

dieta winogronowy. opinie

W rzeczywistości, prawie wszyscy mówią o pozytywnej stronie tej diety. Niewiele skarżą się na złe samopoczucie, które zostało omówione powyżej. Szczególną uwagę należy zwrócić na wyjściu z tej monopitaniya. Tak więc, w pierwszym dniu po zakończeniu diety należy jeść tylko jeden owoc, następnego dnia można mieć to, aby przełączyć się warzywa, jogurty i jajka na twardo. Na trzeci dzień wolno jeść gotowaną rybę. Następnie można powrócić do normalnej diety. Zauważ, że nie jest od razu na chude niezdrowych produktów (tłuste mięso, fast food i tak dalej. D.), a wynik nie zostanie rozwiązany, a ciało jest ponownie narażony na „szkodliwe” cholesterolu i toksyn.