163 Shares 1160 views

Projekt karton z rękami

Coraz bardziej popularne są różne pamiątki w stylu hand made. Tworzenie rzeczy dla niektórych staje się przyjemne hobby, ale dla kogoś i dochodowe. Pamiątki z papieru i tektury (karty, koperty, pudełka na prezenty, pakietów) są piękne i proste pod względem technologicznym. Aby utworzyć obiekty te należy zaprojektować karton, papier do scrapbookingu lub inne dekoracyjne. Barwne arkusze nie są tanie, więc jeśli chcesz, aby znaleźć opcję budżetu, a następnie produkować materiał własnymi rękami.

Kupić lub zrobić samemu

Kup projektant karton jest łatwe. Można go zamówić przez Internet, jeśli nie jest w sklepach w swojej miejscowości. Bądź bardziej szybkie, łatwe i niezbędne materiały są tanie i dostępne. Ponadto, można uzyskać ekskluzywne prześcieradła z wzorem, który jest właśnie dla Ciebie. Bardzo imponujące będzie wyglądać karty wykonane z takiego materiału.

Materiały i narzędzia

Aby to zrobić płytę konstrukcyjną z rąk, trzeba:

  • zwykły biały karton dla kreatywności dzieci lub grubym papierze;
  • jadalne rolka folii (lub jego część, jest wystarczająca pod względem wymiarów);
  • serwetki z wzorem dekoracyjnym;
  • gazy, cienkie tkaniny;
  • żelazko.

Oczywiście, jeśli trzeba tylko jeden arkusz może zakupić materiały będą kosztować więcej niż arkusz kartonu, jak piękne serwetki trzeba kupić cały pakiet. A jeśli dużo produktów z materiałów dekoracyjnych, takich jak karty lub pudełka na Nowy Rok zrobić, to ta metoda będzie się opłacać w całości.

Projekt karton z rękami: Technologie

Kiedy wszystko trzeba być przygotowanym, można dostać się do pracy. Kolejność tych etapów.

Zapoznaj się z tkaniny i żelaza żelazo, więc, że nie ma fałdy i nierówności.

Oddzielenie górnej warstwy o strukturze białym podłożu.

Umieścić na płaskiej powierzchni (deska do prasowania), kawałek kartonu dla kreatywności dzieci. Lepsze podstelil jako warstwy podstawowej lub niepożądanych tkanek niepotrzebnym krawędzi folii nie jest przymocowana do powierzchni płytki.

Rozkładają drugą warstwę folia.

Trzecia warstwa – Dekoracyjne porcji serwetki – to strona w sobie (nie tektury).

Umieść na wierzchu cienką ściereczką lub gazą.

Progladte przygotowaną konstrukcję żelaza z trybu ogrzewania wystarczające. Odpowiedni tryb „bawełna” lub maksymalna temperatura.

Zaczniesz prasować od wewnątrz na zewnątrz, co zwrócić szczególną uwagę.

Przyciąć nadmiar chusteczki i filmy konturu arkusza.

Wyprasować ją ponownie po obu stronach.

Twoja lista jest gotowa. Po opanowaniu tej techniki, można eksperymentować nie tylko z kolorowymi serwetkami, ale także z materiałem bazowym. Jest możliwe użycie dwustronnego obrabiany.

Ciekawe efekty uzyskuje się przy użyciu papieru fotograficznego ani kolorowych arkuszy. W skrócie, dużo miejsca dla kreatywności.

Jak zrobić kartki z życzeniami i pudełka wykonane z płyty projektowania

Oczywiste jest, że nie będzie arkusze dekoracyjne tylko patrzeć. Wykonane z materiału łatwego do pakietu wyłącznego lub pocztówki. Jeśli pola muszą narysować lub wydrukować na drukarce wzoru skanu, wyciąć i objętość produktu klej, karta dar jest łatwe do wykonania, tak przygotowany papier składany na pół. Nie zapomnij nanieść linię przewodnik gniecenie i lepsze rowki za pomocą igły lub uchwyt nepishuschey. Ta mała sztuczka pozwoli złożoną kartkę płynnie i precyzyjnie, bez deformacji.

W celu uzyskania spektakularną kartę wystarczyło tylko jedno krotnie, konieczne jest na etapie przygotowania materiału do umieszczenia serwetkę z wzorem poprawnie zarówno na przedniej ściance, a na środku, z każdej strony przyszłych kart wyglądał jak piękny gotowej kompozycji.

Więc, czy tektury konstrukcja z nadrukami tematycznych i przyjemnej fakturze powierzchni jest łatwe i jeśli jest to wymagane w dużej ilości i bardzo opłacalne.